Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Arızalı cihazınızın bakım ve onarımı için cihazınızı kargo ile gönderin, aynı gün bakım ve onarımını tamamlayıp size geri gönderelim. Kargo firması olarak Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız. Anlaşmalı kargo sözleşme numaramız 770024707‘dir. Bu sözleşme numarası ile gönderdiğiniz cihazlar için sizden kargo ücreti talep edilmeyecek, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır.

Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Ücretsiz Kargo İle Arızalı Cihazımı Nasıl Gönderirim?

Cep telefonu tamiri için ücretsiz kargo seçeneğini kullanarak cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Arızalı cihazınızı şubeden, evinizden ya da iş yerinizden bizlere gönderebilirsiniz. Gönderim detaylarını aşağıdaki konu başlıklarından takip edebilirsiniz.

Şubeden Arızalı Cihaz Gönderimi

Cihazınız ile birlikte herhangi bir Yurtiçi kargo şubesine giderek hassas, kırılabilir ve taşıma esnasında zarar görme riskini minimuma indiren havalı ambalajlardan talep ediniz. Bu ambalajlar cihazınız için maksimum koruma sağlar. Paketleme işlemini aşağıdaki videoda görüldüğü gibi yapıldığından emin olun ve 770024707 sözleşme numarası üzerinden bize gönderin.

Önemli Not: Cihazınızı havalı ambalaj ile paketlemeyi unutmayınız.

Evden, İşten Arızalı Cihaz Gönderimi

Size en yakında Yurtiçi kargo şubesini arayarak cihazını evinizden ya da iş yerinizden teslim edebilirsiniz. Cihazınızı teslim almaya gelen Yurtiçi kargo personeline 770024707sözleşme numaramızı belirterek cihazınız teslim edebilirsiniz.

Önemli Not: Gönderim yapacağınız cihazınızı havalı ambalaj ile paketlenmesi gerektiğini belirtmeyi unutmayınız.

KARGO NASIL PAKETLENMELİ ?

Gönderim sağlayacağınız akıllı telefonu, tablet vs. gibi arızalı cihazlarınızı kargo firmasında bulunan havala ambalajlar ile ya da darbeye karşı koruyabilecek kutular ile paketlemeniz gerekmektedir. Aşağıdaki videoda havalı ambalaj ile paketleme nasıl yapıldığını izleyebilirsiniz.

TEKNİK SERVİS SÜRECİ

  • Arızalı cihazınız kargo ile 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılır. Teknik servisimize ulaşan cihazınıza ücretsiz arıza tespiti yapılıp tarafınıza bilgi verilir. Onayınız doğrultusunda arıza kaydınızı oluşturulur ve cihazınızın onarım işlemleri başlar.
  • Onarım işlemleri bittikten sonra cihazınızın test süreci başlar ve cihazınızda herhangi bir sorun çıkmaması adına tekrar kontrol edilir.
  • Bakım ve onarımı tamamlanan cihazınız aynı gün tarafınıza kargo ile gönderilir.

ÖDEMEYİ NASIL YAPACAĞIM?

  • Banka ile havale / EFT ödeme
  • Yukarıdaki ödeme seçeneklerini kullanmak istemiyorsanız firmamıza gelip misafirimiz olabilir, ödemenizi nakit olarak da yapabilirsiniz. Havale / EFT ödeme kanallarını görüntülemek için Banka Hesapları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

KARGOMU NASIL TAKİP EDERİM ?

Onarımı tamamlanan cihazınız kargo verildiği gün belirtmiş olduğunuz telefon numarasına kargo takip numarası paylaşılacaktır. Kargo takibinizi Gönderi Takibi sayfasından yapabilirsiniz. Kargo takip numarası tarafınıza ulaşmadı ise 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve detaylar için 0(212) 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bütün Tamir Hizmetlerinde Ücretsiz Kargo

Citrusmobil firmasında yaptıracağınız iPhone Tamiri, Samsung Tamiri, Xiaomi Tamiri, Huawei Tamiri, Oppo Tamiri, Apple iPad Tamiri, Samsung Tablet Tamiri işlemlerinde ücretsiz kargo ile gönderebilirsiniz.