Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

ÜCRETSİZ KARGO GÖNDERİMİ

Arızalı cihazınızın bakım ve onarımı için cihazınızı kargo ile gönderin, aynı gün bakım ve onarımını tamamlayıp size geri gönderelim. Kargo firması olarak Yurtiçi kargo ile çalışmaktayız. Anlaşmalı kargo sözleşme numaramız ……………’dur. Bu sözleşme numarası ile gönderilerinizden kargo ücreti alınmayacaktır. Kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.

KARGO NASIL PAKETLENMELİ ?

  • Şubeden gönderme : Cihazınız ile birlikte herhangi bir Yurtiçi kargo şubesine giderek hassas, kırılabilir ve taşıma esnasında zarar görme riskini minimuma indiren havalı ambalajlardan talep ediniz. Bu ambalajlar cihazınız için maksimum koruma sağlar. Paketleme işlemini aşağıdaki videoda görüldüğü gibi yapıldığından emin olun ve…………….. sözleşme numarası üzerinden bize gönderin.
  • Evden Gönderme : Size en yakında Yurtiçi kargo şubesini arayarak cihazını evinizden teslim edebilirsiniz. Cihazınızı teslim almaya gelen Yurtiçi kargo personeline……………….sözleşme numaramızı ve cihazınız havalı ambalaj ile paketlenmesi gerektiğini belirtmeyi unutmayınız.

TEKNİK SERVİS SÜRECİ

  • Arızalı cihazınız kargo ile 1 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılır. Teknik servisimize ulaşan cihazınıza ücretsiz arıza tespiti yapılıp tarafınıza bilgi verilir. Onayınız doğrultusunda arıza kaydınızı oluşturulur ve cihazınızın onarım işlemleri başlar.
  • Onarım işlemleri bittikten sonra cihazınızın test süreci başlar ve cihazınızda herhangi bir sorun çıkmaması adına tekrar kontrol edilir.
  • Bakım ve onarımı tamamlanan cihazınız aynı gün tarafınıza kargo ile gönderilir.

ÖDEMEYİ NASIL YAPACAĞIM?

  • Kargo ile kapıda ödeme
  • Banka ile havale / EFT ödeme

Yukarıdaki ödeme seçeneklerini kullanmak istemiyorsanız firmamıza gelip misafirimiz olabilir, ödemenizi nakit olarak da yapabilirsiniz. Havale / EFT ödeme kanallarını görüntülemek için BURAYA tıklayınız.

KARGOMU NASIL TAKİP EDERİM ?

Onarımı tamamlanan cihazınız kargo verildiği gün belirtmiş olduğunuz telefon numarasına kargo takip numarası paylaşılacaktır. Kargo takibinizi BURADAN yapabilirsiniz. Kargo takip numarası tarafınıza ulaşmadı ise 0(216) 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve detaylar için 0(216) 606 39 91 numaralı müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz.