iPad Ekran Değişim Servisi

iPad Ekran Değişimi Garantili Onarım citrusmobil'de

ipad ekran degisimi httpswww.citrusmobil.comipad ekran degisimi ve tamir fiyati

En iyi tamir deneyimi iPad Ekran Değişimi 1 Günde Telslim

iPad Model Numarası Öğrenme

iPad modelinizi bilmiyorsanız tabletin ekranı açılmasa bile bunu kolayca öğrenebilirsiniz. iPad ekran değişimi yapmak istiyorsanız önce ipad tabletinizin modelini öğrenmeniz gerekir. iPad  ekran değişim fiyatı modele göre farklılık göstermektedir.

 • Tabletin ekranında görüntü var ise, Ayarlar ve daha sonra hakkında bölümüne bakarak model numarasına veya hangi model olduğuna bakabilirsiniz.

ipad model numarasi ogrenme

 • Eğer tablet ekranı açılmıyor veya dokunmatiği çalışmadığı için bu bölüme giremiyorsanız, tabletin arka kısmında en alt bölümde küçük yazılar ile model numrasını belirtiyor. Bu bölüme bakarak model numarasını öğrenebilirsiniz.

ipad-model-numarasi-ogrenme-ayarlar-hakkinda

iPad Ekran Değişimi Fiyat Listesi 2021 Ekim

iPad ekran değişimi fiyat listesi sürekli günceldir. Tabletinizin modeline göre ekran sorunu olan iPAD tablet modeline bakarak ekran ve montaj ücreti dahil fiyatlarına ulaşabilirsiniz. iPad tamiri hakkında daha detaylı bilgi almak ve telefonunuzdaki arıza hakkında bilgi almak için whatsapp tan canlı destek alabilirsiniz. 

iPad ekran değişimi için verdiğimiz tamir, onarım ve teknik servis işlemleri 6 ay Citrus Mobil garantisindedir. Apple ipad ekran değişimi işleminde hiçbir bilgi ve veri kaybı olmadan ipad’inizi kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. iPad ekran tamiri onarım ve teknik servis işlemi ortalama 3 – 6 saat arası sürmektedir.

iPad Ekran Değişimi ve Ön Cam Değişimi Arasındaki Fark

iPad tabletinizin ekranı mı yoksa ön cam mı değişmesi gerektiğini anlayabilmek için aşağıdaki yazımızı dikkatlice okuyabilirsiniz. Emin olmadığınız durumda bize ulaşarak destek alabilirsiniz. iPad parça değişimi ile alaklı dökümanlara ve özel bilgilere İFİXİT sitesinden ulaşabilirsiniz.

iPad ekran Değişmi Yapılması Gerekli

iPad ekran değişimi ve iPad ön cam değişimi arasındaki farkı anlamak, yapılacak işlemin maliyetine ve süresine çok büyük bir etkendir. 

Ön cam kırık ipad tabletlerin iç lcd ekranları ile beraber komple ekran değiştirmek yerine, fiyat olarak yarı yarıya gelecek ipad ön cam değişimi yapmak çok daha mantıklıdır. 

Gsm sektöründeki iletişim sorunu ve arızayı iyi analiz ederek müdahale etmek çok önemlidir. Tabletin görüntüsünde sorun yok ise ön cam değişimi, görüntüde sorun var ise ekran değişimi gereklidir.

iPad ön cam değişimi yapıldığı zaman, siyah kenar çerçeveli olan ipad tabletin kenarındaki siyah ve beyaz çerçeveli olan ipad tabletin beyaz olan bölümü de tamamen yenilenmektedir.

iPad Ön Cam ve Dokunmatik Değişimi Yapılması Gerekli

iPad ön cam ve dokunmatik değişimi yapılabilmesi için, görüntüde sorun olmaması gerekmektedir. Kasası yamulan ipadlerde kasa düzeltme işlemi yapıldıktan sonra ön cam değişimi yapılabilir. 

iPad tabletin görüntüsünde sorun olup olmadığını nasıl anlarsınız ? Ekran görüntüsünde bozulma, renk solması, beyaz – kırmızı gibi çizgiler, siyah leke var ise tablet ekran değişimi yapılması gerekir. Komple ekran değişim yapılması demek iç lcd ekran ile ön camın beraber değişmesi demektir. 

Eğer tabletin görüntüsünde yani iç lcd ekranda yer alan görüntüde sorun yok ise ön cam değişimi yapılabilir. Ön cam değişecek tabletlerin sadece parmağınızla dokunduğunuz dış camı değişmektedir.

iPad Air Ekran Değişimi

iPad Air 4. Nesil Ekran Değişimi

 • iPad Air 4. Nesil Model Numaraları A2316, A2324, A2325, A2072
 • iPad Air 4. Nesil Ekran Değişim Fiyatı 4.000 TL
 • iPad Air 4. Nesil Ön Cam Değişimi Fiyatı 1.200 TL
 • iPad Air 4. Nesil Batarya Değişim Fiyatı  450 TL
İPad air 4. nesil tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
 
Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad 4. nesi tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
 
Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
 
iPad air 4. nesil arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
 
Ekran Değişimi yapılacak iPad Air 4. Nesil  tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
 
 
ipad-air-4.-nesil-ekran-degisimi-fiyati

iPad Air 3. Nesil Ekran Değişimi

  • iPad Air 3. Nesil Model Numaraları A2152, A2123, A2153, A2154
  • iPad Air 3. Nesil Ekran Değişim Fiyatı 3.600 TL
  • iPad Air 3. Nesil Ön Cam Değişimi Fiyatı 800 TL
  • iPad Air 3. Nesil Batarya Değişim Fiyatı  450 TL
  iPad air 3. nesil tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad  Air 3 tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad air 3 arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad Air 3. tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
   
   
ipad-air-3.-nesil-ekran-degisimi-fiyat

iPad Air 2. Nesil Ekran Değişimi

  • iPad Air 2. Nesil Model Numaraları A2316, A2324, A2325, A2072
  • iPad Air 2. Nesil Ekran Değişim Fiyatı 2.850 TL
  • iPad Air 2. Nesil Ön Cam Değişimi Fiyatı 800 TL
  • iPad Air 2. Nesil Batarya Değişim Fiyatı  450 TL
  iPad air 2 tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad air 2 tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad air 2 arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad Air 2 tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
   
   
ipad-air-2.-nesil-ekran-degisimi-fiyatı

iPad Air Ekran Değişimi

  • iPad Air  Model Numaraları A1474, A1475, A1476
  • iPad Air Ekran Değişim Fiyatı 700 TL
  • iPad Air Ön Cam Değişimi Fiyatı 300 TL
  • iPad Air Batarya Değişim Fiyatı  400 TL
  iPad air tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad air tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad air arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad Air tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
   
   
ipad-air-ekran-degisimi-fiyati

iPad Ekran Değişimi

iPad 8. Nesil Ekran Değişimi

  • iPad 8. Nesil  Model Numaraları A2270, A2428, A2429,A2430
  • iPad 8. Nesil Ekran Değişim Fiyatı 750 TL
  • iPad 8. Nesil Ön Cam Değişimi Fiyatı 500 TL
  • iPad 8. Nesil Batarya Değişim Fiyatı  400 TL
  iPad 8. Nesil tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad 8. Nesil tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad 8. Nesil arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad 8. Nesil tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
   
ipad-8.-nesil-ekran-degisimi-fiyatı

iPad 7. Nesil Ekran Değişimi

  • iPad 7. Nesil  Model Numaraları A2197, A2200, A2198
  • iPad 7. Nesil Ekran Değişim Fiyatı 750 TL
  • iPad 7. Nesil Ön Cam Değişimi Fiyatı 500 TL
  • iPad 7. Nesil Batarya Değişim Fiyatı  400 TL
  iPad 7. Nesil tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad 7. Nesil tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad 7. Nesil arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad 7. Nesil tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
   
ipad-7.-nesil-ekran-degisimi-fiyatı

iPad 6. Nesil Ekran Değişimi

  • iPad 6. Nesil  Model Numaraları A1893, A1954
  • iPad 6. Nesil Ekran Değişim Fiyatı 750 TL
  • iPad 6. Nesil Ön Cam Değişimi Fiyatı 450 TL
  • iPad 6. Nesil Batarya Değişim Fiyatı  400 TL
  iPad 6 tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad 6. Nesil tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad 6. Nesil arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad 6 tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
ipad-6.-nesil-ekran-degisimi-fiyatı

iPad 5. Nesil Ekran Değişimi

  • iPad 5. Nesil  Model Numaraları A1822, A1823
  • iPad 5. Nesil Ekran Değişim Fiyatı 750 TL
  • iPad 5. Nesil Ön Cam Değişimi Fiyatı 450 TL
  • iPad 5. Nesil Batarya Değişim Fiyatı  400 TL
  iPad 5 tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad 5. Nesil tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad 5. Nesil arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad 5 tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
ipad-6.-nesil-ekran-degisimi-fiyatı

iPad 4. Nesil Ekran Değişimi

  • iPad 4. Nesil  Model Numaraları A1822, A1823
  • iPad 4. Nesil Ekran Değişim Fiyatı 500 TL
  • iPad 4. Nesil Ön Cam Değişimi Fiyatı 300 TL
  • iPad 4. Nesil Batarya Değişim Fiyatı  300 TL
  iPad 4 tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad 4. Nesil tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad 4. Nesil arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad 4 tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
ipad-4-ekran-degisimi-fiyatı

iPad Mini Ekran Değişimi

iPad Mini Model NumarasıiPad Mini Ekran Dğişimi FiyatıiPad Mini Ön Cam / DokunmatikGaranti Süresi
iPad Mini 1 ( Model No: A1822, A1823 )500 TL250 TL6 AY
iPad Mini 2 ( Model No: A1489, A1490 )600 TL250 TL6 AY
iPad Mini 3 ( Model No: A1489, A1490 )600 TL350 TL6 AY
iPad Mini 4 ( Model No:1474, A1475, A1476 ) 700 TL500 TL6 AY
iPad Mini 5 ( Model No: A2123, A2126, A2125 )700 TL600 TL6 AY

iPad Mini 1 Ekran Değişimi

  • iPad mini  Model Numaraları A1822, A1823
  • iPad mini Ekran Değişim Fiyatı 500 TL
  • iPad mini  Ön Cam Değişimi Fiyatı 250 TL
  • iPad mini  Batarya Değişim Fiyatı  300 TL
  iPad 4 tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad mini tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad mini arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad mini tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
ipad-4-ekran-degisimi-fiyatı

iPad Mini 2 Ekran Değişimi

  • iPad mini 2 Model Numaraları A1489, A1490
  • iPad Mini 2 Ekran Değişim Fiyatı :  600 TL
  • iPad Mini 2 Ön Cam Değişimi Fiyatı : 250 TL
  • iPad Mini 2 Batarya Değişim Fiyatı  350 TL
  iPad Mini 2 tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad mini tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad mini arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad mini tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
ipad-mini-2-ekran-degisimi-fiyatı

iPad Mini 3 Ekran Değişimi

  • iPad mini 3 Model Numaraları A1489, A1490
  • iPad Mini 3 Ekran Değişim Fiyatı :  600 TL
  • iPad Mini 3 Ön Cam Değişimi Fiyatı : 350 TL
  • iPad Mini 3 Batarya Değişim Fiyatı  350 TL
  iPad Mini 3 tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad Mini 3 tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad Mini 3 arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad mini 3 tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
ipad-mini-3-ekran-degisimi-fiyati

iPad Mini 4 Ekran Değişimi

  • iPad mini 4 Model Numaraları A1474, A1475, A1476,
  • iPad Mini 4 Ekran Değişim Fiyatı :  700 TL
  • iPad Mini 4 Ön Cam Değişimi Fiyatı : 500 TL
  • iPad Mini 4 Batarya Değişim Fiyatı  350 TL
  iPad Mini 4 tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad Mini 4 tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad Mini 4 arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad mini 4 tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranından güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
ipad-mini-4-ekran-degisimi-fiyati

iPad Mini 5 Ekran Değişimi

  • iPad mini 5 Model Numaraları A2123, A2126, A2125
  • iPad Mini 5 Ekran Değişim Fiyatı :  700 TL
  • iPad Mini 5 Ön Cam Değişimi Fiyatı : 600 TL
  • iPad Mini 5 Batarya Değişim Fiyatı  400 TL
  iPad Mini 5 tabletiniz sebebini bilmediğiniz bir şekilde kapandı ve açılmıyor ise, servisimizde gerekli incelemeler yapılarak arıza tespiti ücretsiz olarak sağlanmaktadır.
   
  Ücretsiz arıza tespiti sonrası iPad Mini 5 tabletinizde tamir için yapılması gereken işlemler ve fiyat bilgisi verilecektir.
   
  Onayınız durumunda iPad Tamiri İşlemine başlanacak, onay vermezseniz hiç bir ücret ödemeden iade edilecektir.
   
  iPad Mini 5 arıza tespiti ve tamiri için tabletinizi İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan serislerimize getirebilir veya Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
   
  Ekran Değişimi yapılacak iPad mini 5 tablette, içerisindeki bilgiler silinmez. Tabletin ekranında güvenlik şifresi var ise ve bu şifre sürekli yanlış girilerek kilitlendi ise mecburen yazılım atarak sıfırlamak gerekecektir.
ipad-mini-5-ekran-degisimi-fiyati

Güncel Ekran Değişim Fiyatları

iPad ekran değişimi fiyat listesi sürekli güncel olup müşterilerimizden kesinlikle döviz kuru gibi bahaneler uydurarak fiyat farkı belirtilmez. En iyi fiyat ve hizmet politikamız ile ekran değişimi için servislerimize bekleriz.

iPad Ekran Değişimi 180 Gün Garantili

iPad ekran değişimi yapılan telefonlarda 180 gün parça garantisi verilmektedir.

Aynı Gün Teslimat

iPad tabletlerde ekran değişimi süresi ortalama 3 saattir. Maksimum işlem süresi 24 saattir.

Türkiye Geneli Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Yurtiçi Kargo ile ücretisiz kargo gönderimi.

İstanbul için Servislerimiz

İstanbul Avrupa yakası Bayrapaşa ve Anadalu yakasında Kadıköy’de bulunan servislerimizde işlem yaptırabilirsiniz.