Xiaomi Telefon Tamiri

favicon

Alanında Uzman Ekibi ile Garantili Onarım. Türkiye'nin En İyi Xiaomi Telefon Tamir Servisi

xiaomi telefon tamiri citrus

Xiaomi ve Redmi marka telefonunuzda yapmak istediğiniz tamir ve onarım hizmeti için Bize Hemen Ulaşın.

Xiaomi Telefon Tamiri Olarak Hangi Onarımları Yapıyoruz

Xiaomi Batarya Değişimi

Xiaomi batarya değişimi ile telefondaki batarya - pil şişmesi sorunlarını çözebilir. Pil sağlık oranınızı yenileyebilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi telefon ekranı ile alakalı yaşadığınız sorunların çözümü için ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Xiaomi KAMERA DEĞİŞİMİ

Xiaomi telefon kamerası değişimi ile portre fotğraf çekme, video çekme, selfi kamerası değişimi gibi sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Xiaomi Ahize ve Hoparlör DEĞİŞİMİ

Xiaomi ahize ve hoparlör değişimi ile telefonun ses seviyelerindeki azalmaya çözüm sağlayabilirsiniz.

Xiaomi ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ

Xiaomi şarj soketi değişimi ile telefonun zarar gören şarj soketini onarabilir ve şarj soketi kaynaklı sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Xiaomi ARKA CAM DEĞİŞİMİ

Xiaomi Telefonların arkası cam ve cam alaşımlı plastik malzeme olan modellerde arka kapak değişimi yaptırarak telefonun kasasını değiştirmeye gerek kalmaz.

İş yerinde Xiaomi Telefon Tamiri

İşyerinde Xiaomi telefon tamiri yaptırarak işinizi bölmeden, vakit kaybetmeden uzman telefon tamiri personelimiz yanınıza gelerek tamir işlemini gerçekleştirir.

Evde Xiaomi Telefon Tamiri

Özellikle karantina zamanlarında büyük ihtiyaç haline gelen evde Xiaomi telefon tamiri ile ekran değişimi batarya değişimi gibi parça değişimlerini yaptırabilirsiniz.

Kapıda Xiaomi Telefon Tamiri

Gelişen telefon tamir hizmetleri arasına kapıda Xiaomi telefon tamiri de gelmiştir. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek arızalı olan telefonunu onarımı için belirttiğiniz adrese gelip onarımı gerçekleştriyoruz.

Arabada Xiaomi Telefon Tamiri

Özel tamir aracımız ile arabada Xiaomi telefon tamir işlemi gerçekleştirilerek hızlıca onarım sağlayabilirisiniz. Bu hizmet belli telefon arızaları için geçerlidir.

Yeni nesil Xiaomi Telefon Tamiri

Yerinde Xiaomi Telefon Tamiri

Yerinde Xiaomi telefon tamiri hizmetinden yararlanmak için, müsait olduğunuz gün ve saati bildirmeniz yeterlidir.

Citrus Mobil güvencesiyle cep telefonu yerinde servis hizmetinden Evinizde, Ofisinizde, Cafede, Bahçede kısacası siz nerede iseniz biz oraya gelerek telefon tamir işlemini hızlıca ve güvenilir bir şekilde tamamlıyoruz. Yerinde telefonu tamiri hizmeti İstanbul içi geçerli olmaktadır.

Xiaomi Mi, Redmi ve Poco Tamiri

Xiaomi ekran değişimi montaj ve test süresi toplamda 3 saatte yapılmaktadır. Xiaomi ekran arızası genelde kasa yamulması ile başlar. Yapılacak parça değişimlerinde sökülen parçaların eksiksiz montajı yapılması gerekir.

Bu sebep ile görüntü sorunu yaşanan Xiaomi telefonlara ekran değişimi yapılır. Xiaomi yetkili servislerinde Ekran onarımı için uygulanan fiyat politikası kullanıcılar için çok şaşırtıcı seviyede yüksek gelmektedir.

Poco ve Redmi telefona görüntü geliyor, fakat ön camı çatlak ise ön cam değişimi, hem ön camı çatlak hem de dokunmatiği bozuk ise dokunmatikli ön cam değişimi yapılması onarım işlemini çok ucuza mâl etmenizi sağlar.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max 973
xiaomi mi 10t pro goruntuleri sizdirildi 3 SDN Kapak

Xiaomi Ekran Kırık Cihaz

Xiaomi cihazında ekran kırık olması, görüntüyü aldığını iç ekranın bozuk olmasıdır. Ekranda oluşan siyah lekeler, yeşil. kırımız. beyaz çizgiler ve görüntünün bazen gidip gelmesi gibi durumlarda ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Sadece ön cam değiştirme daha avantajlıdır.

Redmi Ekran Değişimi Dikkat Gerektirir

Ekran değişimi Xiaomi telefonlarda montaj ve test süresi toplamda 3 saatte yapılmaktadır. Xiaomi ekran arızası için yapılacak parça değişimlerinde sökülen parçaların eksiksiz montajı yapılması gerekir. Çok ucuz diye tercih edilen telefon tamircilerinde, ekran soketinin ve pil soketinin kafesleri mutlaka yerlerine montajı yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde telefon düşüp darbe aldığında soketlerin çıkmasını engelleyecekler kafesler yok diye, telefonun ekran ve pil soketi yerinden çıkar.

Ekran değişimi Redmi telefonlarda sadece eski ekranı sökerek yeni ekranın montajını yapmak değildir. Ekran harici sökülen her parçayı sırası ile takmaktır. Akse takdirde telefonu eksik parçalar veya vidalar ile kullanmak zorunda kalabilirsiniz. En ufacık bir vidanın bile yanlış yere vidalanması, telefonda bir anda farklı sorunlar ile karşılaşılmasına sebep olur.

Xiaomi Redmi Note 10 Ekran Değişimi Fiyatı

Müşterilerimizden dinleyin...