Xiaomi Telefon Tamiri

Xiaomi Ekran Değişimi ve Onarımı Desteği Almak Çok Kolay


Xiaomi Ekran Kırık Cihaz

Xiaomi cihazında ekran kırık olması, görüntüyü aldığını iç ekranın bozuk olmasıdır. Ekranda oluşan siyah lekeler, yeşil. kırımız. beyaz çizgiler ve görüntünün bazen gidip gelmesi gibi durumlarda ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Sadece ön cam değiştirme daha avantajlıdır.

xiaomi mi 10t pro goruntuleri sizdirildi 3 SDN Kapak

Xiaomi Batarya Değişimi

Cam kırık cihazlarda biraz daha iyi kontrol gerekiyor. Eğer cam değişimine uygun bir telefon veya tabletiniz var ise şanslısınız. Çünkü cam değişim işleminde arızalı olan cihazınızı çok daha ucuza ve çok daha kaliteli bir onarım yaptırabilirsiniz. Ön cam değişim işleminde iç ekranınız orjinal kalır.

xiaomi batarya degisimi 2

poco m3 128 gb sari z

Redmi Ekran Değişimi Dikkat Gerektirir

Ekran değişimi Xiaomi telefonlarda montaj ve test süresi toplamda 3 saatte yapılmaktadır. Xiaomi ekran arızası için yapılacak parça değişimlerinde sökülen parçaların eksiksiz montajı yapılması gerekir. Çok ucuz diye tercih edilen telefon tamircilerinde, ekran soketinin ve pil soketinin kafesleri mutlaka yerlerine montajı yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde telefon düşüp darbe aldığında soketlerin çıkmasını engelleyecekler kafesler yok diye, telefonun ekran ve pil soketi yerinden çıkar.

Ekran değişimi Redmi telefonlarda sadece eski ekranı sökerek yeni ekranın montajını yapmak değildir. Ekran harici sökülen her parçayı sırası ile takmaktır. Akse takdirde telefonu eksik parçalar veya vidalar ile kullanmak zorunda kalabilirsiniz. En ufacık bir vidanın bile yanlış yere vidalanması, telefonda bir anda farklı sorunlar ile karşılaşılmasına sebep olur.


Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max 973

Xiaomi Markasının Mi, Redmi ve Poco Serilerinin Tamiri ve Parça Değişimi.

Xiaomi ekran değişimi montaj ve test süresi toplamda 3 saatte yapılmaktadır. Xiaomi ekran arızası genelde kasa yamulması ile başlar. Yapılacak parça değişimlerinde sökülen parçaların eksiksiz montajı yapılması gerekir.

Bu sebep ile görüntü sorunu yaşanan Xiaomi telefonlara ekran değişimi yapılır. Xiaomi yetkili servislerinde Ekran onarımı için uygulanan fiyat politikası kullanıcılar için çok şaşırtıcı seviyede yüksek gelmektedir.

Poco ve Redmi telefona görüntü geliyor, fakat ön camı çatlak ise ön cam değişimi, hem ön camı çatlak hem de dokunmatiği bozuk ise dokunmatikli ön cam değişimi yapılması onarım işlemini çok ucuza mâl etmenizi sağlar.


Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Türkiye’nin her yerinden onarım yapılması için xiaomi redmi, poco ve mi cihazlarınızı servisimize ulaştırma imkanınız vardır. Ekran sorunu olan xiaomi cihazlarda yerinde tamir hizmeti, moto kurye hizmeti ile size hiç zahmet vermeden tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy semtinde bulunan servislerimize gelerek tamir hizmetinden yararlanabilirsiniz.

citrusmobil motokurye ile app iphone apple ipad ekran değişimi
Moto Kurye Hizmeti ile Xiaomi ve Redmi telefon tamir hizmeti
citrusmobil subelerine ulasin
Servislerimizden size yakın olan bir şubemiz var ise, arızalı olan xiaomi cihazının onarımı için gelebilirsiniz, bazı ekran değişimleri ve diğer arızaların onarım süresi sadece 30 dakika
yerinde apple tamiri
Yerinde Telefon Tamir hizmetimiz ile ani bir şekilde telefonunuzda oluşan arızanın onarımı için profesyonel servis ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek yanınızda telefon onarımını gerçekleştirir.


  1. Avatar of Citrus Mobil
  2. Avatar of ekrem
  3. Avatar of Emirhan
  4. Avatar of Citrus Mobil
  5. Avatar of Hatice Akdoğan