Huawei tablet ekran değişimi, tabletin iç lcd ekranındaki görünütünün tamamen gitmesi veya görüntü bozukluğuna etki edecek hasar olması durumunda yapılan parça değişim işlemidir. Huawei mediapad tablet modellerinin ekran yapısına göre ekran değişimi 2 şekilde yapılabilmektedir.

  1. Ekran ve ön cam set olarak değişimi : Yukarıda bahsettiğimiz Huawei mediapad modelleri haricinde kalan tabletlerde ekranı kırıldığı zaman set olarak iç lcd ekran ve ön cam değiştirilerek tamir yapılabilmektedir.
  2. Ön cam değişimi : Huawei tablett ekran görüntüsünde sorun yok sadece ön camı çatladı veya kırıldı ise Huawei Ön Cam Değişimi yaptırabilirsiniz.

iPad ekran değişimi ve diğer ekran sorunları için gerekli tamir işlemlerini servisimizde yaptırabilirsiniz.

Huawei Tablet Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Huawei mediapad ekran değişimi fiyat listesi,  Citrus Mobil servislerinde geçerli olmakla beraber döviz kuruna göre değişkenlil gösterebilir. Tabletinizin modeline göre yapılacak olan tamir işleminin ücretini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Huawei matepad ekran değişimi güncel stok ve fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numarasında bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Huawei tablet ekran değişimi süresi ortalama 4-5 saat arasında tamamlanmaktadır.

Tek bir sonuç gösteriliyor