Huawei Telefon Tamiri

huawei

Uzman Kadrosu ile
Huawei Telefon Tamiri
Citrus Mobil'de

Huawei Telefon Tamiri CitrusMobil'de

Huawei ekran değişimi fiyatları müşterilerimiz için en uygun fiyatları vermekteyiz. Huawei telefonlarınızın ekranları profesyonel anlamda teknik bilgiye sahip uzman ekibimiz tarafından değiştirilmektedir.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için %100 memnuniyet amacıyla çözmek birinci amacımızdır. Hizmetlerimizin 6 ay Citrus Mobil garantisi vardır.

Huawei ekran değişimi tamiri ve teknik servisi için servisimize ulaşan müşterilerimiz için bekleme süresi ortalama 3 saattir. Ekran değişimi huawei cep telefonlarında ahize filtresi temizlik işlemi ve hoparlör filtresi temizlik işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Resmi Garantisi devam eden Huawei Telefonlarınız için öncelikle yetkili servisten bilgi almaya çalışınız.

Huawei Şarj Soketi

Huawei Şarj Soketi Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Huawei şarj soketi değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Mikrofon Soketi

Huawei Mikrofon Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Huawei mikrofon değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Ön Kamera Değişimi

Huawei Ön Kamera Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Huawei ön kamera değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Huawei ekran değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu

Huawei cep telefonlarında ekran değişimi sonrası dokunmatik ile ilgili sorun yaşayanlar ekran değişimi yaptırdıkları servis ile görüşerek yeni bir ekran ile test edilmesini istemeleri gerekmektedir. Yeni bir ekran ile test sonrası sorun düzelmiş olarak gözlemlenir ise montajı yapılan ilk ekran arızalı demektir. Bataryanın şişmiş olması da ekranın dokunmatiğinin sorunlu çalışmasına bir sebeptir. Huawei telefon tamiri ile ilgili şikayet sitelerine bakarak güvenilir bir firmadan onarım hizmeti almanız önerilmektedir.

Çünkü şişen batarya ekrana baskı yaparak fonksiyonlarının düzgünce çalışmasına engel olur. Bu işlemlerinin hepsinin kontrolü yapıldı ise telefonun anakart üzerindeki dokunmatik entegresinde sorun olabilir. Bunun için profesyonel bir cep telefonu teknik servisi ile görüşerek destek almanız gerekmektedir.

Huawei Batarya Değişimi

Huawei Batarya Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Huawei batarya değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Hoparlör Değişimi

Samsung Hoparlör Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Huawei hoparlör değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Huawei Kasa ve Arka Cam Değişimi

Huawei Arka Cam ve Kasa Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Huawei Arka Cam ve Kasa Değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

huawei telefon tamiri

Huawei telefonlarını tamir için vermek isteyen müşterilerimiz mağazamıza gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması üzerinden telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır.