Huawei Telefon Tamiri

favicon

Alanında Uzman Ekibi ile Garantili Onarım. Türkiye'nin En İyi Huawei Telefon Tamir Servisi

huawei telefon tamiri

Huawei marka telefonunuzda yapmak istediğiniz tamir ve onarım hizmeti için Bize Hemen Ulaşın.

Huawei Telefon Tamiri Olarak Hangi Onarımları Yapıyoruz

Huawei Batarya Değişimi

Huawei batarya değişimi ile telefondaki batarya - pil şişmesi sorunlarını çözebilir. Pil sağlık oranınızı yenileyebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi

Huawei telefon ekranı ile alakalı yaşadığınız sorunların çözümü için ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Huawei KAMERA DEĞİŞİMİ

Huawei telefon kamerası değişimi ile portre fotğraf çekme, video çekme, selfi kamerası değişimi gibi sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Huawei Ahize ve Hoparlör Değişimi

Huawei telefon ların ahize ve hoparlör kaynaklı ses sorunları var ise parça değişimi yaparak onarımı gerçekleştirebiliriz.

Huawei ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ

Huawei şarj soketi değişimi ile telefonun zarar gören şarj soketini onarabilir ve şarj soketi kaynaklı sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Huawei ARKA CAM - Kapak DEĞİŞİMİ

Huawei Telefonun arkası cam olan modellerde arka cam değişimi , diğerlarinde kasa değişimiyaptırarak telefonun görselini yenileyebilirsiniz

İş yerinde huawei Telefon Tamiri

İş yerinde huawei telefon tamiri yaptırarak işinizi bölmeden, vakit kaybetmeden uzman telefon tamiri personelimiz yanınıza gelerek tamir işlemini gerçekleştirir.

Evde huawei Telefon Tamiri

Özellikle karantina zamanlarında büyük ihtiyaç haline gelen evde huawei telefon tamiri ile ekran değişimi batarya değişimi gibi parça değişimlerini yaptırabilirsiniz.

Kapıda Huawei Telefon Tamiri

Gelişen telefon tamir hizmetleri arasına kapıda huawei tamiri de gelmiştir. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek arızalı olan telefonunu onarımı için belirttiğiniz adrese gelip onarımı gerçekleştriyoruz.

Arabada Huawei Telefon Tamiri

Özel tamir aracımız ile arabada huawei tamir işlemi gerçekleştirilerek hızlıca onarım sağlayabilirisiniz. Bu hizmet belli telefon arızaları için geçerlidir.

Yeni nesil huawei Telefon Tamiri

Yerinde huawei Telefon Tamiri

Yerinde huawei telefon tamiri hizmetinden yararlanmak için, müsait olduğunuz gün ve saati bildirmeniz yeterlidir.

Citrus Mobil güvencesiyle cep telefonu yerinde servis hizmetinden Evinizde, Ofisinizde, Cafede, Bahçede kısacası siz nerede iseniz biz oraya gelerek telefon tamir işlemini hızlıca ve güvenilir bir şekilde tamamlıyoruz. Yerinde telefonu tamiri hizmeti İstanbul içi geçerli olmaktadır.

huawei telefon tamiri

Huawei telefonlarını tamir için vermek isteyen müşterilerimiz mağazamıza gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması üzerinden telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır.

Huawei Telefon Tamiri CitrusMobil'de

Huawei ekran değişimi fiyatları müşterilerimiz için en uygun fiyatları vermekteyiz. Huawei telefonlarınızın ekranları profesyonel anlamda teknik bilgiye sahip uzman ekibimiz tarafından değiştirilmektedir.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için %100 memnuniyet amacıyla çözmek birinci amacımızdır. Hizmetlerimizin 6 ay Citrus Mobil garantisi vardır.

Huawei ekran değişimi tamiri ve teknik servisi için servisimize ulaşan müşterilerimiz için bekleme süresi ortalama 3 saattir. Ekran değişimi huawei cep telefonlarında ahize filtresi temizlik işlemi ve hoparlör filtresi temizlik işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Resmi Garantisi devam eden Huawei Telefonlarınız için öncelikle yetkili servisten bilgi almaya çalışınız.

Huawei Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu

Huawei cep telefonlarında ekran değişimi sonrası dokunmatik ile ilgili sorun yaşayanlar ekran değişimi yaptırdıkları servis ile görüşerek yeni bir ekran ile test edilmesini istemeleri gerekmektedir. Yeni bir ekran ile test sonrası sorun düzelmiş olarak gözlemlenir ise montajı yapılan ilk ekran arızalı demektir. Bataryanın şişmiş olması da ekranın dokunmatiğinin sorunlu çalışmasına bir sebeptir. Huawei telefon tamiri ile ilgili şikayet sitelerine bakarak güvenilir bir firmadan onarım hizmeti almanız önerilmektedir.

Çünkü şişen batarya ekrana baskı yaparak fonksiyonlarının düzgünce çalışmasına engel olur. Bu işlemlerinin hepsinin kontrolü yapıldı ise telefonun anakart üzerindeki dokunmatik entegresinde sorun olabilir. Bunun için profesyonel bir cep telefonu teknik servisi ile görüşerek destek almanız gerekmektedir.