iPhone Arka Kamera Değişimi

iphone anakart tamiri fiyatlari 1

Uzman Kadrosu ile
iPhone Arka Kamera Değişimi
Citrus Mobil'de

Apple iPhone Arka Kamera Değişimi

iPhone telefonların arka tarafında bulunan ve ana kamera olarak geçen iphone kamera değişimi servisimizde ücretsiz arıza tespiti yapıldıktan sonra ihtiyaç haline değişimi de yapılmaktadır. iPhone arka kamera değişimi sırasında  telefondaki bilgileriniz ve resimleriniz kesinlikle silinmez. Kamera değişimi yapılan iphone telefonlarınıza orjinal kalitesinde resim çekmeye devam edebilirsiniz.

iPhone arka kamera bozuldu ne yapabilirim ?

Şarj soketiniz bozuldu ve telefonu mutlaka kullanmanız gerekiyor ise geçici çözüm için sadece deneyebileceğiniz kablosuz şarj özelliğini kullanmanızdır. Farklı markaların üretmiş olduğu kalın uçlu lightning girişli şarj kablolarını da deneyebilirsiniz. Eğer bu yöntemler sizin şarj sorununuza geçici çözüm sağlamadı ise mecburen telefonu güvenilir  bit cep telefonu teknik servisine göndermeniz gerekecektir.

iPhone Arka Kamera Değişimi ne kadar

Telefonun modeline göre değişen iphone arka kamera değişim ücretleri 149 TL’den başlamaktadır. iPhone arka kamera değişimi fiyatlarına bakarak güncel olarak şarj soketi değişim fiyatlarını öğrenebilirsiniz. iPhone arka kamera değişimi ne kadar? diye merak ediyorsanız sayfamıza bakabilir yada bizimle iletişime geçebilirsiniz

iPhone Portre Resim Çekmiyor Normal Resim Çekiyor

iPhone teleofonlarda arka kamera ile normal resim çekebiliyorsunuz fakat portre resim çekemiyorsanız, arka kameralardan 1 tanesi arızalanmış demektir.  Bu durumda arka kamera komple set olarak değişmesi gerekmektedir. Ö kamera ile resim çektiğiniz zaman sorun yok ise sadece ön kamera ile portre resim çekemiyorsanız, telefonunun face id özelliği de bozulmuş demektir. Face id tamiri yapılarak hem ön kamera portre hemde face id sorunundan kurtulabilirsiniz.

iPhone Arka Kamera Titreme Yapıyor Sorunu ve Çözümü

iPhone telefonunuzda fotoğraf ve video çekerken arka kamera titreme yapıyor ise, telefonun kamerasına mıknatıs yaklaştırarak kontrol edebilirsiniz ve geçici çözüm sağlayabilirsiniz. iPhone kamera titremi sorunu kesin çözümü titreme yapan kameranın değişimi yapılarak sağlanabilir. iPhone arka kameranın titreme sorunu telefonun zamanla aldığı darbeler sonucu kamera lensinin bozulması ile alakalıdır ve bunun tamiri yoktur. Ancak arka kamera değişimi ile tamiri mümkündür.

Sık Sorulan Sorular

iPhone arka kamera resim net göstermiyor

iPgone telefonunuz fotoğraf çekerken odaklama yapmıyor ise, telefonda kamera kullanıcı kullanıyorsanız çıkartın ve kamera camını temizleyin. Sorun düzelmez ise iphone arka kamera değişimi yapılması gerekmektedir.

iPhone arka kamera lekeli resim çekiyor

Arka kamerası lekeli resim çeken iphone telefonlarda darbe esnasında kamera lensine zarar gelmiş ve arızalanmıştır. Arka kamera değişmesi gerekmektedir.

iPhone kameram hiç açılmıyor

iPhone telefonlarınızda kamera hiç açılmıyor ise, telefonu resetleyin. Sorun devam ediyor ise telefonun arka veya ön kamerasında sorun olabilir. Anakart üzerinde bulunan kamera entegresinde de sorun olabilmektedir.

Yorumlarımız