Samsung Tablet Ekran Değişimi – Cam Değişimi Fiyatı ve Tamiri

Samsung tablet ekran değişimi fiyatı görüntüyü aldığınız iç ekranın arızalanması veya herhangi bir sebep ile düşme, darbe gibi sebeplerle kırılarak görüntünün bozulması veya tamamen görüntünün gitmesi sebebi ile yapılmaktadır.

Samsung tablet cam değişimi ise, parmağınızla dokunduğunuz ön camın değişim işlemidir. Samsung tabletlerde ön cam değişimi yapılabilmesi için görüntüyü aldığınız iç ekranda sorun olmaması gerekmektedir.

Apple iPad Ekran değişim fiyat listesi için  lütfen buraya bakınız

Samsung Tablet Model Numarası Öğrenme

Samsung tabletinizin modelini bilmiyorsanız tabletin ekranı açılmasa bile bunu kolayca öğrenebilirsiniz. Samsung tablet ekran değişimi yapmak istiyorsanız önce tabletinizin modelini öğrenmeniz gerekir. Samsung tablet ekran değişim fiyatı modele göre farklılık göstermektedir.

  • Samsung tabletin ekranında görüntü var ise, Ayarlar ve daha sonra hakkında bölümüne bakarak model numarasına veya hangi model olduğuna bakabilirsiniz.
  • Eğer samsung tabletin ekranı açılmıyor veya dokunmatiği çalışmadığı için bu bölüme giremiyorsanız, tabletin arka kısmında alt bölümündel model numrası belirtiliyoryor. Ekranı açılmayan tabletlerde bu şekilde model numarasını öğrenebilirsiniz. Tablet model numaraları SM-T507, SM-P610 gibi belirtlilir.

samsung tablet ekran degisimi model numarasi ogrenme

Samsung Tablet Tamiri

Ekranı kırılan veya dokumatik sorunu olan samsun tabletlerin güvenli bir şekilde parça değişimi yapılarak tamir edilmesi için servislerimize uğrayabilir veya kargo firması ile arızalı tabletinizi bize gönderebilirsiniz. Servisimde bütün samsun tabletlerin ekran değişimi batarya değişimi önce cam değişimi ve şarj soketi değişimi işlemlerini yaptırabilirsiniz. 

Son zamanlar sıkça karşılaştığımız kasa ezilmesi ve tabletin kasının kenarlarında kırılmalar, ekran değişimine engel olmayacak seviyede ise sorunsuz bir şekilde ekran montajı yapılır. Fakat kasada ekranın oturmasına engel olacak seviyede kırılma ve yamulma var ise, samsung tablet kasa değişimi gerekli olmaktadır.

Arızalı samsung tablet tamiri hakkın bize 7/24 telefon ve whatsapp üzerinden ulaşarak tabletinizin modeli ve arızasına göre tamir ücretini öğrenebilirsiniz 

Samsung Tablet Ekran Değişimi

Ekranı kırılan ve görüntü gelmeyen samsung tabletlerin tamiri ve kullanabilir hale gelmesi için ekran değişimi yapılması gerekmektedir. Ekran değişimi yapılan samsung tabletlerin kullanım olarak eski hale dönmesi sağlanarak yeni bir tablet almaktan kurtulabilirsiniz.

Kırık ekranlı samsung tabletleri kullanabilmenizin tek yolu ekranı değiştirmektir.  Samsung tablet ekran değişim işlemi sonrası içerisindeki uygulamalar ve resimler silinmez. Yapılan ekran değişimlerinde garanti süresi 180 gün’ dür.

Samsung Tablet Ön Cam Değişimi

Kullanmış olduğunuz samsung tabletin görüntüyü aldığınız iç ekranda sorun yok ise, sadece ön cam da çatlak ve kırılmalar varsa yapılacak tamir işleminde fiyat avantajı sağlamak için şanslısınız.

Samsung tablet ön cam değişim işlemleri, iç ekran değişim ücretine göre çok daha uygundur. Samsung tabletlerde dokunmatik sorunu ve ön cam çatlaması durumunda cam değişim işlemi yapılarak tabletin onarımı sağlanmaktadır.

Dokunmatik sorunlu tabletlere ekran değişimi yapılmadan önce mutlaka ön cam değişimi yapılarak kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu sayede tablete yapılacak tamir ücreti çok daha uygun olacaktır.

Samsung Tablet Ön Cam ve Ekran Değişimi Arasındaki Fark Nedir ?

Samsung tabletlerde ön cam ve ekran değişimi işlemi birbirinden ayırt etmek yapılacak olan tamir için ödeyeceğiniz ücrete etki etmektedir. Eğer sadece tabletin ön camı kırık ise bu durumda ekran değişimi yapmaya gerek yoktur. Servisimizde tabletin kırık veya çatlak olan ön camı sökülerek yeni cam değişimi yapılarak görüntüyü aldığınız iç ekranın orjinal kalarak onarımı yapılması sağlanır.

Tabletin ekranında görüntü yok veya iç ekranda oluşan kırılmalar sebebi ile görüntüye etki eden lekelenmeler var ise bu durumda iç ekran değişmesi gerekmektedir. İç ekran değişimi yapılan tabletin kullanım olarak eskisinden hiçbir farkı ve eksiği olmayacaktır.

Bize Sormadan Samsung Tablet Ekranı Değiştirmeyin

Bize sormadan samsung tablet ekranı değiştirmeyin dememizde ki en büyük neden, tabletin ekran mı cam mı değişmesi gerektiğini tespit ederek müşterimize daha uygun fiyatlı tamir seçeneği sunmamızdır. Ayrıca yapılacak olan tamir hizmeti tamamen şeffaf ve itina ile yapılmaktadır.

Servisimizde yapılan parça değişimlerinde ve parça değişiminden önce gerekli testler yapıldıktan sonra işleme başlanır.  Parça değişimi yapılan samsung tabletlerde 6 ay garanti verilerek tamir işlemi yapılır. Ekran ve cam değişimi yapılacak olan tabletin herhangi bir özelliğine kesinlikle zarar gelmez.

Samsung Tablet Tamiri İçin Bize Ulaşın

Samsung tablet ekran değişimi için Türkiye’ nin her yerinden bize tabletinizi ulaştırabilirsiniz.

İstanbul içi kurye hizmetimiz ile ekranı kırılan samsung tabletiniz belirtmiş olduğunuz adresten özel moto kurye veya gezici servis elemanlarımız sizden teslim aldıktan sonra, ekran veya cam değişimi yapılarak tekrardan belirtmiş olduğunuz adrese teslim edilmektedir.

Türkiye’ nin her yerinden kargo firması ve ptt kargo  ile samsung tabletinizin ekran değişimi için bize ulaştırabilirsiniz. Ekran ve cam değişimi yapılarak tabletiniz tekrardan ücretsiz kargo ile adresinize gönderebiliriz. Kargo gönderimi nasıl yapılacağına dair detaylı bilgiye ilgili sayfamıza bakarak ulaşabilirsiniz

İstanbul’ da  kadıköy ve bayrampaşa ‘da bulunan servislerimize gelerek gün içerisinde onarımı yapılan tabletinizi teslim alabilirsiniz.

Samsung Tablet Ekran ve Dokunmatik Değişim Fiyat Listesi

Samsung tabletinizde ekran ve dokunmatik ile alakalı sorunun çözümü için fiyat bilgisine aşağıdaki listeden bakarak öğrenebilirsiniz. Eğer tabletinizin modeli aşağıdaki listede yoksa bize ulaşarak anında bilgi alabilirsiniz.

Samsung Tablet ModeliSamsung Tablet Model NumarasıSamsung Tablet Cam Değişimi FiyatıSamsung Tablet Ekran Değişimi FiyatıSamsung Tablet Batarya Değişimi Fiyatı
Galaxy Tab A7 10.4T500850 TL1.300 TL700 TL
Galaxy Tab A7 10.4T505850 TL1.300 TL700 TL
Samsung Tab S6 Lite 10.4P6101100 TL1.650 TL700 TL
Galaxy Tab A 8.0T2905600 TL900 TL600 TL
Samsung Tab A7T507850TL1.300 TL700 TL
Galaxy Tab A 10.1T510900 TL1.400 TL700 TL
Samsung Tab A8X200850 TL1.400 TL700 TL
Samsung Galaxy Tab A7T220750TL1.100 TL600 TL
Samsung Galaxy Tab S6 P6171.100 TL1.650 TL700 TL
Galaxy Tab A 8.0X207850 TL1400 TL700 TL
Galaxy Tab A 8.0 LTE T297600 TL900 TL600 TL
Galaxy Tab S 8.4T700TLTLTL
Galaxy Tab S 10.5T800TLTLTL
Galaxy Tab S 10.5T807TLTLTL
Galaxy Tab S2 9.7T810TLTLTL
Galaxy Tab S2 9.7T815TLTLTL
Galaxy Tab S2 9.7T817TLTLTL
Galaxy Tab S3 9.7T820TLTLTL
Galaxy Tab S4 10.5T830TLTLTL
Galaxy Tab S5e T720T720TLTLTL
Galaxy Tab S6 LiteP610TLTLTL
Galaxy Tab S6 Lite P615TLTLTL
Galaxy Tab S6T800TLTLTL
Galaxy Tab S7 T870T870TLTLTL
Galaxy Tab S7+T970TLTLTL