Samsung Tablet Ekran Değişimi

Citrus Mobil'de Samsung tablet ekran değişimi yaptırmak çok kolay.

Citrus Mobil servislerinden yapılan Samsung tablet ekran değişimleri 180 Gün garanti kapsamındadır. Ayrıca samsung tabletinizdeki bilgiler silinmeden ekran değişimi işlemi tamamlanmaktadır.

Samsung galaxy tablet ekranı; iç lcd ekran + ön cam + dokunmatik set olarak sıfır ürün ile değiştirilmektedir.

Ekran Değişimi Teknik Servis Süreci

Samsung Tabletin Servislerimize Ulaştırılması

İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy'de bulunan servislerimize gelenbilir yada Ücretsiz kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Teknik Servis Kontrolü

Servimize ekran sorunu ile gelen tabletin kontrolü yapılır. Ekran mı? ön cam mı? değişeceği konusunda müşteriye bilgi verilir.

Ekran Değişimi Sonrası Genel Test

Ekran değişimi yapılan Samsung tabletin dokunmatik, şarj ve görüntü kalitesi kontrolü yapılarak hazır hale getirilir.

Samsung Tablet Ekran Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Samsung tablet ekran değişimi fiyatlarını görmek için aşağıdaki listeden tablet modelinizi seçmeniz gerekmektedir. Orjinal ve yan sanayi ekran değişimi seçeneklerinden hangisini kullanmak istediğinizi belirledikten sonra, Samsung tabletinizi serimize ulaştırarak onarım yaptırabilirsiniz. 
Ödeme yönetemleri için nakit, kredi kartı ve havale-eft seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Samsung Tablet Ekran Değişimi Fiyat Listesi 2024

Tablet AdıTablet Model NoEkran Değişim Fiyatı
Samsung Galaxy Tab A9+SM-X2102.190 TL
Samsung Galaxy Tab A9SM-X1101.900 TL
Samsung Galaxy Tab S6 Lite LTE (2022)SM-P6191.900 TL
Samsung Galaxy Tab S6 Lite (2012)SM-P6131.900 TL
Samsung Galaxy Tab S6 Lite LTESM-P6171.900 TL
Samsung Galaxy Tab S6 LiteSM-P6101.900 TL
Samsung Galaxy Tab A7 Lite LTESM-T2271.250 TL
Samsung Galaxy Tab A7 (2019)SM-T5001.450 TL
Samsung Galaxy Tab A7 LiteSM-T2201.250 TL
Samsung Galaxy Tab A7 LTESM-T5071.450 TL
Samsung Galaxy Tab A LTESM-T2971.190 TL
Samsung Galaxy Tab ASM-T2901.190 TL
Samsung Galaxy Tab A (2019)SM-T5101.600 TL
Samsung Galaxy Tab A 10.5 WifiSM-T5901.850 TL
Samsung Galaxy Tab (2019)SM-T5001.450 TL
Samsung Galaxy Tab A8 WifiSM-X2001.650 TL
Samsung Galaxy Tab A8 LTESM-X2071.650 TL
Samsung Galaxy Tab A8 LTESM-T5071.450 TL

Samsung Tablet Ekranı

Samsung tablet orjinal ekranı dokunmatik hassasiyeti sayesinde oyun oynayan kullanıcılar ve gün içerisinde çok yoğun bir şekilde tablet kullanıcıları için kuşkusuz en iyi tercih olmaktadır. Samsung tablet ekranlarında honkok orjinali, çin orjinali ve servis orjinali gibi farklı kalitede bir çok benzer alternatif ürünler bulunabilmektedir.

Samsung Tablet Orjinal Ekranı Nasıl Anlaşılır?

Samsung tablet orjinal ekranı, ekran çıtası olarak adlandırılan orta kasa ile beraber değişmektedir. Ekran çıtası ve orta kasası ile beraber değişmeyen samsung tablet ekranları, çıkma orjinal veya çin orjinali ürün ile değiştirilmektedir.. Samsung tabletin orjinal ekran olup olmadığını anlamanın en iyi yolu ekran görüntü kalitesi ve dokunmatik hassasiyetinin kontrolü ile gerçekleştirilir.

Samsung Tablet Ekranı CitrusMobil'de Değişimin Avantajları

Samsung tablet ekran değişimii işleminde CitrusMobil'de yaptırmanın kullancıları için bir çok avantajı vardır.

Tablet ekran değişimi gerekli olduğu zaman yüksek kalitede yan sanayi ekran ve servis orjinali ekran değişim seçeneklerine sahip olursunuz. Bu sayede uygun fiyatlı ekran değişimi yaparak tamir masrafını yarıya indirmiş olursunuz.

Samsung tablet ekran değişimi gerekli olduğu zaman kullanıcıların en çok tercihi orjinal ekran olsa bile yetkili servislerdeki yüksek ücretler, kullanıcıları farklı servislere ve farklı muadil parçalara yönlendirmektedir.

  1. Samsug tablet ekranı iç lcd ekran ve ön cam setolarak değişmektedir
  2. Üst seviye teknoloji ile üretilen samsung tablet ekranlarının görüntü ve dokunmatik kalitesi sayesinde sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlar.
  3. Samsung tablet ekran değişimi sonrası tablet kalemi ile sorunsuzca kullanabilirsiniz.
  4. Samsung tabletlerin ön camı çatladığı zaman servislerimizde en uygun fiyatlı ön cam değişimi yaptırarak kırık ekranınızı tamir ettirebilirsiniz.

Samsung Tablet Ekran Değişimi ve Ön Cam Değişimi Arasındaki Fark Nedir?

Samsung tabletlerde ön cam ve ekran değişimi işlemi birbirinden ayırt etmek, yapılacak olan tamir için ödeyeceğiniz ücrete etki etmektedir. Samsung tabletin ön camı kırık ise bu durumda komple ekran değişimi yapmaya gerek yoktur. Servisimizde tabletin kırık veya çatlak olan ön camı, özel makinelerde sökülerek yeni cam değişimi yapılmaktadır. Bu sayede görüntüyü aldığınız iç ekranın orjinal kalarak onarımı yapılması sağlanır. Ön camı çatlak olan ekranı değiştirmek yerine tamir ettirmiş olursunuz.

Tabletin ekranında görüntü hiç yok veya iç ekranda oluşan kırılmalar sebebi ile görüntüye etki eden lekelenmeler var ise bu durumda iç ekran değişmesi gerekmektedir. İç ekran değişimi yapılan tabletin kullanım olarak eskisinden hiçbir farkı ve eksiği olmayacaktır. Bir çok samsung tabletin modelinde iç lcd ekran + ön cam set olarak değişmektedir.

 

Samsun tabletin iç lcd ekranı ve ön camı aynı anda kırıldığında komple ekran değişimi yaparak ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Yetkili servislerde kasasında ezilme olan samsung tabletin tamiri için çok yüksek ücret çıkartmaktalar.

Kasası ezilen veya yamulan samsung tabletin gerekli düzeltmelerini yaparak ekran montajını ek ücret ödemenize gerek kalmadan tamamlamaktayız.

Tabletin kasasında kırılma oluştuğu durumlarda kasa değişimi gerekli olabilir. Müşteri onayı doğrutusunda kasası kırılan samsung tabletin kasasını yenisi ile değiştirmekteyiz.

1
Ön Cam Değişimi

Ekranımı değişecek ön camı mı değişecek?

Ön cam değişimi, iç lcd ekranda ve dokunmatike sorun olmadığı zaman yapılmaktadır.

2
Ön Cam İç Ekran Set Olarak Değişimi

Ekranı ve ön camı kırılan tabletlere yapılmaktadır.

Darbe sonrası samsung tabletin ön camı ve iç lcd ekranı kırıldığı zaman set olarak değiştirlen parça sayesinde dokunmatik, ön cam, lcd ekran yenilenmektedir.

2
Sadece İç Lcd Ekran Değişimi

Dokunmatik sağlam, ön cam sağlam görüntü yok

Samsung tabletlerin bazı modellerinde iç lcd ekran değşebilmektedir. Bu sayede tabletin sadece iç lcd ekranını değiştirerek daha uygun fiyatlı tamir  ettirmiş olursunuz.

Samsung Tabletin Ekran mı Kırıldı? Cam mı Kırıldı?

Samsung tabletin darbe ve düşme sonrası ekranı hasar aldığında, ekranı yada ön camı kırılabilir. Ön cam'da çatlak oluşması durumunda tabletin ekran değişimi yerine ön cam değişimi yapılabilir. Samsung tablet ön cam değişimine uygun olması için gekeli bazı durumlar vardır. Bunların başında ekranın orjinal olması ve iç lcd ekranda görüntü bozukluğu olmaması gerekmektedir.

Samsung Tablet Ekran Değişimi Sıkça Sorulan Sorular

Samsung tablet ekran değişimi yapmadan önce Ekran değişimi sonrası en çok merak edilen soruları cevaplandırıyoruz.

Samsung tabletimin dokunmatiği çalışmıyor. Ekran değişimi sorunu çözer mi?

Samsung tablet dokunmatik sorunu genelde ekranın sıvı veya darbe sonrası hasar görmesi ile ortaya çıkmaktadır.  Dokunmatik sorunu olan samsung tableti, test amaçlı ekran takılarak kontrol etmekteyiz. Ekran değişimi dokunmatik sorununu çözüp çözmediğine bakmaktayız. Sonuca göre müşteri bilgilendirilmesi yaparak tamir işlemine devam etmekteyiz.

Tabletin ekranı beyaz oldu ne yapmalıyım?

Samsung tablet beyaz ekran sorunu, sistem yazılımının donması sebebi ile veya iç lcd ekranın bozulması sonucu ortaya çıkmaktadır. Samsung tablet beyaz ekran oluşması tableti kullanmanıza engel olur. Samsung tableti yeniden başlatarak sorunu çözebilir veya teknik servisten destek alabilirsiniz.

Samsung tabletin ekranında siyah leke çıktı nasıl düzelir?

Samsung galaxy tabletlerin ekranları oled, İPS ve lcd teknolojisi ile üretilmiştir. Ön cam ise genellikle gorilla glas olarak geçen kırılması en zor tablet ekran camıdır.

Fakat tabletin ekranına gelecek sert bir baska veya düşme sonucu çarpma olduğunda iç lcd ekranları hasar görebilir. Bu durumda siyah leke ve çizgiliker çıkmaya başlar.

Bu sorun ekran değişimi ile düzeltilebilir.

Samsung tablet ekran değişimi sonrası bilgilerim silinirmi?

Samsung galaxy tablet ekran değişimi sonra tabletin ekran kilit şifresi varsa, şifreyi girerek tabletinizi açabilirsiniz. Ekran şifresi yok ise tabletiniz sorunsuzca açılır. Tabletinizi açtığınız zaman içindeki bilgiler silinmeden kullanabilirsiniz.

Samsung tablet ekran değişimi ne kadar sürer?

Samsung tablet ekran değişimi genelde 3-4 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Gün içerisinde tablet tamir süresi yoğunluk ve randevü sırasında göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Kargo ile tabletimi size gönderebilirmiyim?

Samsung tablet değişimi için Türkiye geneli yurtiçi kargo ile tabletinizi bize göndererek orjinal ve yan sanayi ekran değişimi yaptırabilirsiniz.