tarihinde yayınlandı 3 Yorum

Lenovo Tablet Ekran Değişimi Kaç TL

lenovo tablet ekran degisimi kac tl fiyat listesi

Lenevo tablet ekran değişimi kaç tl sorusunun cevabını vermeden önce tabletinizin model numrasını tam olarak öğrenmeniz gerekmektedir.

Lenovo Tab M10 modelinde 2 farklı tablet üretlilmiştir. Bunlar x606x ve x505f modelidir. İki üründe lenovo m10 olarak geçmesine rağmen model numrasına göre değişen bu taletlerin ekranları ve diğer parçaları da birbirinden farklıdır.

Lenovo tablet ekranı kaç tl olduğunu öğrenmek için tabletin arkasında bulunan model numrasına bakmalısınız. Bu model numrasına göre ekran değişim ücretini çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Lenovo M10 Tablet Ekran Değişimi

Lenovo M10 tablet ekran değişimi ve ekran fiyatı tabletin modeline göre değişmektedir. Sizde Leovo tabletin model numarasını öğrenmek için tabletiniz üzerinden, tabletin kutusundan veya fatrasından bakarak öğrenebilirsiniz. Bu sayede tabletinizin modeline göre ekran değişiminin kaç tl olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ekran Değişimi Lenovo Tablet Model Numarası Öğrenme

Lenovo tabletinizi model numrasını bakarak ekran değişim fiyatını öğrenmek için, tabletinizin ayarlar- tablet hakkında bölümüne bkarabilisiniz. Burdaki model nmrasına göre ekran değişim fiyatını sorailirsiniz.

lenovo tablet ekran degisimi model no ogrenme
ayarlardan-model-numrasi-ogrenme

Tabletin ekranı açılmıyor ise tabletin arka bölümünde küçük harfler ile model numarası belirtilmektedir.

Lenovo Tablet Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Lenovo tabletinizin modelini öğrendikten sonra aşağıdaki ekran değişimi fiyat listesine bakarak tabletinizin ekranının kaç tl’ye değişeceğini öğrenebilirsiniz.

Lenovo tablet ekran değişimi için fiyat listesinde tabletinizin modeli yok ise veya fiyat görünmiyor ise bize hemen ulaşıp ekran değişimi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lenovo Tab M10 FHD Plus LTE TB-X606X ZA5V0270TR850 TL
Lenovo Tab M10 TB-X505F ZA4G0072TR750 TL
Lenovo Tab M10 HD (2.Nesil) TB-X306F ZA6W0026TRBilgi Alınız
Lenovo Smart TAB M8 TB-8505FSZA5C0062TRBilgi Alınız
lenovo tablet ekran degisimi fiyat listesi

Tabletinizin modeli listede yok ise whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Tabletin resimlerini göndermeniz yada model numarasını belirtmeniz, ekra değişim fiyatını öğrenmek için yeterlidir.

Lenovo Tablet Ekranı Kırıldı Ne Yapabilirim

Ekranı kırılan lenovo tabletinizi tekrar kllanmak istiyorsanız parça değişimi yaptırabilirsiniz. Lenovo tablet modellerinin bazılarında sadece iç ekran veya sadece ön cam değişimi yapılabilir. Lenovo tablet komple ekran değişimi gerekli ise komple ekran değişimi de yaptırabilirsiniz.

Lenovo Tablet Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın

Lenovo tablet ekran değişimi yaptırmak için Türkiye’nin her yerinden YurtiçiKargo ile ücretsiz kargo gönderimi yapabilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa’da ( Sağmalcılar metro durağına çok yakın ), İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de bulunan servisimize gelerek te ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Lenovo Tablet Ekran Değişimi Kaç TL” üzerine 3 yorum

  1. Lenovo tab a8 tablet ekran fiyatı ne acaba veya sadece iç ekran digisiyormu

    1. Merhaba Mehmet Bey, Lenovo tablet ekran değişim fiyat listesinde olmayan tabletlerin güncel fiyatları için bize whatsapptan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

  2. Lenovo tb x605 fc tablet ekran değişimi ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir