Oppo Tamiri

Oppo tamiri hakkında bilgi almak için öncellikle telefonun sorunu tespit etmek gerekmektedir. Düşme, darbe ve sıvı teması gibi durumlarda telefonda kullanımıza engel olacak herhangi bir sorun oluştuğu zaman parça değişimi yapılması gerekecektir.

Oppo telefonlarda yere düşme sonrası en çok karşılaşılan sorunların başında ekran kırılması gelmektedir. Oppo ekran değişim fiyatları hakkında bilgi alın.

Oppo telefonunuzda uygulamalar, ayarlar ve diğer ek özelliklerde oluşan hatalar sebebi ile kullanım zorluğu yaşıyorsanız yazılım güncellemesi veya yazılım sıfırlaması ile şikayetlerinize çözüm oluyoruz.

Telefonunuzda hiç düşme ve kırılma olmasa bile kullanımdan kaynaklı batarya sağlığı bitmeyece başlayacaktır. Oppoe telefonun batarya sağlığı bitmeye başladığı zaman performansında düşme yaşanmaktadır. Bu durumda telefon daha yavaş çalışır ve uygulamaları kullanırken donarak hareket etmeye başlar.

Batarya sağlık ömrü biten oppo telefonun bataryasını yenileyerek daha hızlı ve stabil çalışmasını sağlayabilirsiniz. Oppo batarya değişimi fiyatı hakkında bilgi sahibi olun.

Oppo Tamir Fiyatı

Oppo telefon tamir fiyatı, arızaya ve yapılacak olan parça değişimi gibi tamir hizmetine göre değişkenlik göstermektedir. Oppo telefon tamir fiyatını öğrenmek için öncellikle telefonun modelini net olarak bilmeniz gerekmektedir. Telefonun modelini ve sorunu biliyorsanız, aşağıdaki hizmetlerden telefonunuza uygun olanı seçerek tamir fiyatını öğrenebilirsiniz.

Eğer listede telefonunuz veya sorunuza dair hizmeti bulamazsanız bize hemen ulaşarak destek alabilirsiniz.