Oppo Ekran Değişimi

Oppo telefonların ekranı ile alakalı sorun yaşadığınızda orjinal ekran değişimi ve a kalite muadil ekran değişim seçeneklerinden tercih etmiş oldğunuz yedek parçlar ile onarm işlemlerini hızlıca yaptırabilirsiniz. Citrusmobil'de yapılan Oppo ekran değişim işleminde kullanılan parçalar ve yapılan onarımlar 180 gün garantilidir.
favicon
CitrusMobil
Telefon Uzmanı

Güncel Oppo Ekran Değişim Fiyatları

Oppo ekran değişimi fiyat listesi sürekli güncel olup müşterilerimizden kesinlikle döviz kuru gibi bahaneler uydurarak fiyat farkı belirtilmez. En iyi fiyat ve hizmet politikamız ile ekran değişimi için servislerimize bekleriz.

Oppo Ekran Değişimi 180 Gün Garantili

Oppo ekran değişimi yapılan telefonlarda 180 gün parça garantisi verilmektedir.

Aynı Gün Teslimat

Oppo telefonlarda ekran değişimi süresi ortalama 3 saattir. Maksimum işlem süresi 24 saattir.

Türkiye Geneli Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Yurtiçi Kargo ile ücretisiz kargo gönderimi.

İstanbul için Servislerimiz

İstanbul Avrupa yakası Bayrapaşa ve Anadalu yakasında Kadıköy’de bulunan servislerimizde işlem yaptırabilirsiniz.

Oppo Ekran Değişimi Fiyatı

Oppo ekran değişimi fiyat listesi sürekli günceldir. Telefonunuzun modeline göre ekran sorunu olan Oppo telefon modeline bakarak ekran ve montaj ücreti dahil fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Oppo telefon tamiri hakkında daha detaylı bilgi almak ve telefonunuzdaki arıza hakkında sormak istedikleriniz için whatsapp tan canlı destek alabilirsiniz. 

Oppo ekran değişimi ne kadar? diye merak ediyorsanız hemen fiyat listemize bakabilirsiniz.

Oppo Telefon ModelEkran Değişim FiyatıGaranti Süresi
Oppo A5 2020 Ekran Değişimi400 TL6 Ay
Oppo A5s Ekran Değişimi380 TL6 Ay
Oppo A9 2020 Ekran Değişimi400 TL6 Ay
Oppo A12 Ekran Değişimi380 TL6 Ay
Oppo A15 Ekran Değişimi480 TL6 Ay
Oppo A15s Ekran DeğişimiFiyat ve Stok Sorunuz6 Ay
Oppo A31 Ekran Değişimi450 TL6 Ay
Oppo A52 Ekran Değişimi450 TL6 Ay
Oppo A72 Ekran Değişimi700 TL6 Ay
Oppo AX7 Ekran Değişimi380 TL6 Ay
Oppo RX17 NEO Ekran Değişimi400 TL6 Ay
Oppo Reno Z Ekran Değişimi450 TL6 Ay
Oppo Reno 2z Ekran Değişimi700 TL6 Ay
OppoReno 3 Ekran Değişimi500 TL6 Ay
Oppo Reno 4 Ekran Değişimi1350 TL6 Ay
Oppo Reno 4 Lite Ekran Değişimi1350 TL6 Ay
Oppo Reno 4 Pro Ekran Değişimi1350 TL6 Ay
Oppo Reno 5 Ekran Değişimi1150 TL6 Ay
Oppo Reno 5 Lite Ekran Değişimi1150 TL6 Ay

Oppo Cam Değişimi

Oppo cam değişim işleminde, görüntüyü aldığınız iç ekran ve dokunmatk orjina kalır. Bu işlemde sadece parmağınızla dokunduğunuz dış cam değiştirilir. Oppo ca değişimi sadece orjinal ekranlara yapılmaktadır. Cam değişimi yapılabilemesi için telefonun görüntüsünde ve dokunmatiğinde sorun olmaması gerekir.

Ekran Değişimi Yaptığımız Oppo Modelleri

Oppo ekran değişim fiyatı seçilecek olacak Orijinal ve A kalite ekran tercihine ve telefon modeline göre belirlenmektedir.

Bazı Oppo telefon modellerinde orta kasanın aşırı darbeye maruz kalmasından dolayı oluşan darbeler sebebi ile ekranın montajı yapılmaya uygun olmaz.

Böyle bir sorun var ise telefonun sorunsuzca kullanılabilmesi için orta kasası ile beraber ekran değişimi tamiri yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilir. Orta kasa değişimi işleminde ortalama 100 TL fark olmaktadır.

Bu konuda detaylı bilgi almak için servisimize gelebilir veya Gsm yolları ile iletişim kurabilirsiniz.

Oppo telefonlarda parmak okuyucu özelliği ekranda ola telefonların Ekran değişimi A Kalite olanlarda çalışmaz. Parmak okucu özelliği ekranda olan telefonların sadece orjinal ekran değişimi sonrası parmak okuyucu aktif olur. Orjinal Oppo yedek parça fiyatlarına Oppo sitesinden ulaşabilirsiniz.

Oppo Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın

Oppo ekran değişim fiyat listesine bakara güncel fiyatları görebilir ve aklınıza taklan sorular için bize ulaşıp bilgi alabilirsniz. Ekran değişimi oppo telefonlarda garantili ve güvenilir vir firmada yaptırmak istiyorsanız İstanbul’daki servislerimize gelebilir veya Yurtiçi Kargo firmasından 770024707 anlaşma kodu ile Türkiye’nin her yerinden ücretsiz kargo ile bize telefonunuzu gönderebilirsiniz. Oppo Türkiye sitesinde parça fiyatları servislerin işlem ücretleri eklendikten sonra güncel olarak belirtilmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası

Oppo ekran değişimi için İstanbul Avrupa yakasında şubemizin açık adresi : Yenidoğan mahallesi Eti sokak No:13/B Bayrmpaşa İstanbul ( Sağmalcılar Mero İstasyonu Yakını )

İstanbul Anadolu Yakası

Oppo ekran değişimi için İstanbul Anadolu yakasında şubemizin açık adresi : Rasimpaşa mahallesi Yavuztürk Sokak No:27 Kadıköy İstanbul ( Rıhtım Münibüslerinin boğa heykeline çıkamdan sağdan girdiği sokak Yıldırım Mobile )

Sıkça Sorulan Sorular

 • Oppo Ekran Değişmi Sorası Bilgiler Silinir mi?

  Oppo ekran değişimi yapılacak telefonda önce test amaçlı ekran takılarak test yapılır. Ekran değişimi için parça değişimi sırasında telefondaki bilgiler silinmez ve sorunsuzca kullanmaya devam edebilirsiniz. Güvenli ve garantili bir şekilde ekran değişimi yaptırmak istiyorsanız CitrusMobil firmasından destek alabilirsiniz.

 • Oppo Telefonımda Ekran mı Değişmesi Gerekiyor Ön Cam mı?

  Oppo telefonların ekranı da diğer telefon ekranları gibi ön cam ve iç ekrandan oluşur. Telefonnekranında hiç bir piksel kaybı ve leke yok ise, sadece ön cam değişimi yapılmaya uygundur.

 • Oppo ekran değişimi tahminen ne kadar sürer?

  Oppo ekran değişimi işlemi Citrusmobil servilerinde oralama 3-4 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Mesai saatleri içerisinde bırakılan telefonlar aynı gün teslim edilmektedir.

 • Orjinal Oppo Ekran Değişimi İle Yan Sanayi Ekran ArasındaNe Fark Var?

  Oppo telefon tamiri için servisimizde Orjinal ekran ve A Kalite Yan Sanyi Ekran seçenekleri sunulacaktır. Bunların arasında fiyat farkı olduğu gibi Orjinal Oppo Ekran Değişimi ile daha net bir görüntü ve dokunmatik kalitesi elde edilir. Ayrıca Orjinal Oppo Ekranların dayanıklığı daha iyidir.

 • Oppo Ekran Değişiminde Garanti Olmuyor mu? Her Firma Farklı Söylüyor

  Servisimizde yapılan her parça değişimi ve onarımdan olduğu gibi Oppo ekran değişimi sırasnda yapılan onarım ve parça değişimlerinde de 180 gün garanti verilmektedir. Diğer firma ve kuruluşların verdikleri hizmet ve garanti kapsamı konusunda bizimle olan herhangi bir alaka yoktur. Daha detaylı bilgi almak için Garanti Şartları sayfasında bakabilirsiniz.

Oppo Ekran Değişimi” üzerine 1 yorum

 1. Orijinal OPPO Reno 5 lite ekran değişimi yaptırdım. Telefonum sıfır gibi oldu. Çok iyi işçilik teşekkür ederim. Bu arada Balıkesir’den telefonumu gönderdim ve telefon ulaştığı gibi aynı gün ekran değişimi yaparak gönderdiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir