iPhone Ön Cam Değişimi

iPhone ön cam değişimi tamamen strelize ortamda uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. iPhone ön cam değişimi işleminde, görüntüyü aldığınız iç ekran ile dokunduğunuz dış cam birbirinden ayrılarak işlem yapılır.

Ön cam ve iç ekran ayırma işlemi yapıldıktan sonra iç ekrandaki yapıştırıcı lekeleri tamamen temizlenmelidir. Güzelce temizlenmeyen iç ekranlar, ön cam değişimi yapıldıktan sonra hava kabarcığı veya leke bırakmaktadır.

iPhone Ön Cam Değişimi İşleminde Bilgilerim Silinir mi?

iPhone ön cam değişimi işleminde hiç bir bilgi silinmez. Telefonun ön cam değişim işlemine uygun olması gerekir. Ekranda darbeden veya çatlamadan sebep siyah leke olmaması gerekir.

Ekrandaki görüntüde herhangi bir leke var ise, ekranda kırmızı, yeşil çizgi varsa cam değişimi esnasında bu lekeler gitmemektedir. Bu lekeler ve çizgilerin giderilmesi için ekranın tamamen değişmesi gerekmektedir. Ekranın tamen değişmesi dış cam ve iç ekranın değişmesidir.

iPhone telefonların bir kaç modelinde ( iPhone x ) cam ile beraber dokunmatikte arıza yapar. Bu durumlarda iphone ön cam ve dokunmatik beraber değişmesi gerekmektedir. Bu işlemde kullanıcıdan ekstra ücret alınmaz.

iPhone ön cam değişimi işleminde hiç bir bilgi silinmez. Telefonun ön cam değişim işlemine uygun olması gerekir. Ekranda darbeden veya çatlamadan sebep siyah leke olmaması gerekir. Ekrandaki görüntüde herhangi bir leke var ise, ekranda kırmızı, yeşil çizgi varsa cam değişimi esnasında bu lekeler gitmemektedir.

Bu lekeler ve çizgilerin giderilmesi için ekranın tamamen değişmesi gerekmektedir. Ekranın tamen değişmesi ön cam ve iç ekranın değişmesidir. iPhone telefonların bir kaç modelinde (iPhone x) cam ile beraber dokunmatikte arıza yapar. Bu durumlarda iphone ön cam ve dokunmatik beraber değişmesi gerekmektedir. Bu işlemde kullanıcıdan ekstra ücret alınmaz.

2 sonuç gösteriliyor

2 sonuç gösteriliyor