Samsung Telefon Tamiri

Uzman Kadrosu ile
Samsung Telefon Tamiri
Citrus Mobil'de

Samsung Cihazlarda Telefon Tamiri

Samsung telefon tamir fiyatları müşterilerimiz için en uygun fiyatları vermekteyiz. Samsung telefonlarınızın ekranları profesyonel anlamda teknik bilgiye sahip uzman ekibimiz tarafından değiştirilmektedir.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için %100 memnuniyet amacıyla çözmek birinci amacımızdır. Hizmetlerimizin 6 ay Citrus Mobil garantisi vardır.

Samsung telefon tamiri ve teknik servisi için servisimize ulaşan müşterilerimiz için bekleme süresi ortalama 3 saattir. Ekran değişimi Samsung cep telefonlarında ahize filtresi temizlik işlemi ve hoparlör filtresi temizlik işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Samsung Şarj Soketi

Samsung Şarj Soketi Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung şarj soketi değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Mikrofon Soketi

Samsung Mikrofon Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung mikrofon değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Ön Kamera Değişimi

Samsung Ön Kamera Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung ön kamera değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung ekran değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Batarya Değişimi

Samsung Batarya Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung batarya değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Hoparlör Değişimi

Samsung Hoparlör Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung hoparlör değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Arka Kamera Değişimi

Samsung Arka Kamera Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung arka kamera değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Kasa ve Arka Cam Değişimi

Samsung Kasa veya Arka Cam Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung kasa veya arka cam değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

samsung logo png samsung logo png 2104

Samsung telefonlarını tamir için vermek isteyen müşterilerimiz mağazamıza gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması üzerinden telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır.

Samsung Telefon Kapandı Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Samsung Telefon Kapandı Açılmıyor Ne Yapmalıyım? Her teknolojik alette zaman zaman sorunlar yaşamamız son derece olası bir durumdur. Farklı problemlerin sonucunda cihazlar çalışmaz hale gelebilir ve deneyebileceğimiz belirli yöntemler sonucunda cihazların çalışmalarını sağlayabiliriz. Samsung telefonunuz çalışmıyorsa, herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmeksizin cihazınızı tekrar çalıştırmanın yolları olabilir. Bu rehberde sizlere bu adımları göstereceğiz.

Samsung Telefonum Neden Açılmıyor Olabilir?

Samsung telefon kapandı açılmıyor şikayetinizin birçok nedeni bulunabilir. Akıllı cihazlarda bu durum genellikle donanımsal bir arızaya işaret edebileceği gibi, yazılımsal sorunların da bir göstergesi olabilir. Sorunun yazılımsal veya donanımsal olduğunu düşünüyorsanız, uygulayabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Ancak cihazın açılmamasının kullanıcı kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorsanız, Samsung teknik destek biriminden yardım almanız gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor.

Samsung Telefonu Tekrar Çalıştırmanın Yolları Nelerdir?

Samsung cihazınızı çalıştırabilmenin yolu, Android cihazlardaki sorun giderme yöntemi olarak kullanılan Recovery Mode seçeneğidir. Android servis ekranına ulaşabileceğiniz bu işlem, cihazınızı kurtarmanın bir yöntemidir. Eğer cihazda yazılımsal veya donanımsal bir hata bulunuyorsa, cihazın Recovery Mode ile tekrar açılması olasılıklar dahilindedir.

Samsung cihazınızı Recovery Mode ile kurtarmaya başlamadan önce, cihazınızın şarj durumunu cihazı şarj aletine bağlayarak kontrol edin. %50 veya üzerinde şarj durumu görebiliyorsanız, cihazınızı kurtarma işlemine başlayabilirsiniz. Belirtilen yüzdenin altında şarj imgesi görüyorsanız, o zaman telefonunuzu bir müddet şarj etmeniz öneriliyor. Telefonun kurtarma işlemi sırasında şarjı bittiği için kapanması, cihaza daha büyük bir zarar verebilir.