Samsung Telefon Tamiri

favicon

Alanında Uzman Ekibi ile Garantili Onarım. Türkiye'nin En İyi Samsung Telefon Tamir Servisi

samsung telefon tamiri citrus

Samsung marka cep telefonunuzda yapmak istediğiniz tamir ve onarım hizmeti için Bize Hemen Ulaşın.

Samsung Telefon Tamiri Olarak Hangi Onarımları Yapıyoruz

Samsung Batarya Değişimi

Samsung batarya değişimi ile telefondaki batarya - pil şişmesi sorunlarını çözebilir. Pil sağlık oranınızı yenileyebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi

Samsung telefon ekranı ile alakalı yaşadığınız sorunların çözümü için ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Samsung KAMERA DEĞİŞİMİ

Samsung telefon kamerası değişimi ile portre fotğraf çekme, video çekme, selfi kamerası değişimi gibi sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Samsung ÖN CAM DEĞİŞİMİ

samsung telefon ekranlarının ön camında oluşan çatlakları, ön cam değişimi yaptırarak fiyat ve performans olarak en iyi hizmeti tercih etmiş olursunuz.

Samsung ŞARJ SOKETİ DEĞİŞİMİ

Şark soketi değişimi ile telefonun zarar gören şarj soketini onarabilir ve şarj soketi kaynaklı sorunlarınızı çözebilirsiniz.

Samsung ARKA CAM DEĞİŞİMİ

Telefonun arkası cam olan modellerde arka cam değişimi yaptırarak telefonun kasasını değiştirmeye gerek kalmaz.

İş yerinde Samung Telefon Tamiri

İşyerinde samsung telefon tamiri yaptırarak işinizi bölmeden, vakit kaybetmeden uzman telefon tamiri personelimiz yanınıza gelerek tamir işlemini gerçekleştirir.

Evde Samsung Telefon Tamiri

Özellikle karantina zamanlarında büyük ihtiyaç haline gelen evde samsung telefon tamiri ile ekran değişimi batarya değişimi gibi parça değişimlerini yaptırabilirsiniz.

Kapıda Samsung Telefon Tamiri

Gelişen telefon tamir hizmetleri arasına kapıda samsung telefon tamiri de gelmiştir. Müşteri temsilcimiz ile görüşerek arızalı olan telefonunu onarımı için belirttiğiniz adrese gelip onarımı gerçekleştriyoruz.

Arabada Samsung Telefon Tamiri

Özel tamir aracımız ile arabada samsung telefon tamir işlemi gerçekleştirilerek hızlıca onarım sağlayabilirisiniz. Bu hizmet belli telefon arızaları için geçerlidir.

Yeni nesil Samsung Telefon Tamiri

Yerinde Samsung Telefon Tamiri

Yerinde samsung telefon tamiri hizmetinden yararlanmak için, müsait olduğunuz gün ve saati bildirmeniz yeterlidir.

Citrus Mobil güvencesiyle cep telefonu yerinde servis hizmetinden Evinizde, Ofisinizde, Cafede, Bahçede kısacası siz nerede iseniz biz oraya gelerek telefon tamir işlemini hızlıca ve güvenilir bir şekilde tamamlıyoruz. Yerinde telefonu tamiri hizmeti İstanbul içi geçerli olmaktadır.

Samsung Şarj Soketi

Samsung Şarj Soketi Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung şarj soketi değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Mikrofon Değişimi

Samsung Mikrofon Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung mikrofon değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Ön Kamera Değişimi

Samsung Ön Kamera Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung ön kamera değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi

Samsung Ekran Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung ekran değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Batarya Değişimi

Samsung Batarya Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung batarya değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Arka Kamera Değişimi

Samsung Arka Kamera Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung arka kamera değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Kasa ve Arka Cam Değişimi

Samsung Kasa veya Arka Cam Değişimi yaptırmak istediğiniz telefon modelini seçerek tamiri hakkında veya oluşan arıza hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden Yurtiçi Kargo firması ile telefonunuzu servisimize gönderebilirsiniz.

Cihazınız listede yer almıyor ise Samsung kasa veya arka cam değişimi fiyat bilgisi için 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da 0553 911 84 53 no’lu WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Samsung Telefon Kapandı Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

Samsung Telefon Kapandı Açılmıyor Ne Yapmalıyım? Her teknolojik alette zaman zaman sorunlar yaşamamız son derece olası bir durumdur. Farklı problemlerin sonucunda cihazlar çalışmaz hale gelebilir ve deneyebileceğimiz belirli yöntemler sonucunda cihazların çalışmalarını sağlayabiliriz. Samsung telefonunuz çalışmıyorsa, herhangi bir teknik bilgiye sahip olmanız gerekmeksizin cihazınızı tekrar çalıştırmanın yolları olabilir. Bu rehberde sizlere bu adımları göstereceğiz.

Samsung Telefonum Neden Açılmıyor Olabilir?

Samsung telefon kapandı açılmıyor şikayetinizin birçok nedeni bulunabilir. Akıllı cihazlarda bu durum genellikle donanımsal bir arızaya işaret edebileceği gibi, yazılımsal sorunların da bir göstergesi olabilir. Sorunun yazılımsal veya donanımsal olduğunu düşünüyorsanız, uygulayabileceğiniz bazı yöntemler bulunuyor. Ancak cihazın açılmamasının kullanıcı kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorsanız, Samsung teknik destek biriminden yardım almanız gerektiğini hatırlatmamız gerekiyor.

Samsung Telefonu Tekrar Çalıştırmanın Yolları Nelerdir?

Samsung cihazınızı çalıştırabilmenin yolu, Android cihazlardaki sorun giderme yöntemi olarak kullanılan Recovery Mode seçeneğidir. Android servis ekranına ulaşabileceğiniz bu işlem, cihazınızı kurtarmanın bir yöntemidir. Eğer cihazda yazılımsal veya donanımsal bir hata bulunuyorsa, cihazın Recovery Mode ile tekrar açılması olasılıklar dahilindedir.

Samsung cihazınızı Recovery Mode ile kurtarmaya başlamadan önce, cihazınızın şarj durumunu cihazı şarj aletine bağlayarak kontrol edin. %50 veya üzerinde şarj durumu görebiliyorsanız, cihazınızı kurtarma işlemine başlayabilirsiniz. Belirtilen yüzdenin altında şarj imgesi görüyorsanız, o zaman telefonunuzu bir müddet şarj etmeniz öneriliyor. Telefonun kurtarma işlemi sırasında şarjı bittiği için kapanması, cihaza daha büyük bir zarar verebilir.

Müşterilerimizden dinleyin...