Realme Ekran Değişimi

Realme ekran değişimi fiyatı hakkında bilgi almak için aşağıda hazırlanmış olan fiyat listesine bakabilir, tamir süreci hakkında merak ettiklerinize sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca canlı whatsapp destek hattından ve telefon numarasında bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Realme ekran fiyatı verdiğimiz ürünlerin montaj ve tamir hizmeti servisimizde yapılmakta olup parça satışımız yoktur.

Realme Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Realme ekran değişimi fiyat listesi Citrusmobil servislerinde geçerli son kullanıcı fiyatlarıdır. Türkiye’nin her yerinde ekran değişimi yapılacak Realme cep telefonunuzu bize ulaştırarak en uygun fiyatlar ve garantili onarım hizmetinden yararlenebilirsiniz. Realme ve Oppo ekran değişimi aynı hizmet kalitesinde yapılmaktadır

Realme Telefon ModeliRealme Ekran Değişimi FiyatıRealme Ekran Değişimi Garanti Süresi
Realme C3 Ekran Değişimi Fiyatı700 TL6 Ay
Realme C3İ Ekran Değişimi Fiyatı700 TL6 Ay
Realme 5 Ekran Değişimi Fiyatı700 TL6 Ay
Realme 5i Ekran Değişimi Fiyatı700 TL6 Ay
Realme 6i Ekran Değişimi Fiyatı700 TL6 Ay
Realme C2 Ekran Değişimi Fiyatı750 TL6 Ay
Realme C21 Ekran Değişimi Fiyatı800 TL6 Ay

Realme Ekran Değişimi Tamir Süreci

Realme ekran değişimi tamir süresi süresi servisimizde ortalama 4 saat sürmektedir. Servisimize ekranı kırık olarak gelen realme telefonlarda test amaçlı ekran takılarak, farklı bir sorunu olup olmadığı kontrol edilir. Yapılan testler sonrasında herhangi farklı bir sorun görülmediğinde ekran değişim işlemine başlanarak sorunsuzca tamir işlemi tamamlanır.

İl dışından kargo ile gönderilen telefonlarda işlem süresi 1 gün’dür. Genel kontrolleri yapıldıktan sonra kargoda zarar görmemesi için hazırlanan telefon tamir işlemi bittiği gibi tekrardan kargo ile geri gönderim yapılmaktadır.

Realme ekran değişim ücretini kargo gönderimlerinde sadece Havele- EFT olarak yapılmaktadır. Servislerimizden teslim alınacak telefonlarda ödeme işlemini nakit ve kredi kartı ile de yapılabilmektedir.

Realme Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın

Realme ekran değişimine ihtiyacınız olduğu zaman İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy ve İstanbul Avrupa Yakasında Bayrampaşa’da bulunan şubelerimize gelerek telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ile telefonunuzu bize ulaştırmak için kargo gönderimi sayfamıza bakıp bilgi alabilirsiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Tek bir sonuç gösteriliyor