iPhone ahize değişimi, kulağınıza ses gelmesini sağlayan ve buzzer adı verilen verilen parçanın değişimidir. Ahize filmi değişimi ise ön kamera yakınlık sensörü ve görüntülü konuşmada kullandığınız mikrofonun bulunduğu parçadır ve değişim fiyatı farklıdır.

iPhone ahizeden az ses gelmesi veya çok az ses gelmesi sorunu için bu parçalar değiştirmenize gerek olmayabilir. Nasıl mı? iPhone ahizede ses az geliyor veya çok kısık bir tonda ses geliyor ise öncelikle ahize ve ahize filtresi temizliği yapmakta fayda var. Çünkü sürekli kulanıdığımız telefonun ahize filresi tozdan ve kirden tıkanabiliyor ve ses çıkmasını engelliyor. Bu durumda ahize temizliği ile sorun çözülebiliyor.

iPhone ahize değişimi hakkında bilgi almak için 0212 924 54 55 numarasında bize ulaşabilir yada whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. iPhone ahize değişimi süresi ortalama 30-60 dakika arasında tamamlanmaktadır.

iPhone telefon görüşmesinde karşı taraftan gelen seste sorun varsa ne yapacağınızı öğrenin.

19 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

iPhone Ahize Değiştirilmezse Ne Olur?

iPhone telefonlarının ahize kısmı, genellikle içerisine su veya herhangi bir sıvı madde kaçtığı için ya hiç çalışmıyor, ara sıra çalışarak ahizeden cızırtılı ses gelmesini ya da telefon görüşmesi sırasında karşı tarafın sesinin az gelmesini sağlıyor. Telefonunuzu bu arızalar ile birlikte tamir ettirmeden kullanmak kulak sağlığınıza zararlıdır.

Çünkü eğer iPhone’larda arızalanan bir parça tamir edilip veya değiştirilmez ise bu sorunun ileride daha büyük sorunlara neden olacağı da bir gerçektir. Ayrıca bunun dışında parçası arızalanan telefonu 2. el olarak satmak daha zordur. Telefon kullanıcıları sorunsuz telefon almak ister. Bununla birlikte telefonunuzun değeri düşecek ve ucuz bir rakama ancak satabileceksiniz. Bunun dışında iPhone ahize oldukça önemlidir.

iPhone Ahize Arızası Çözümü

iPhone ahize değişimi için birçok çözüm yolu mevcut. Bunlardan en mantıklı ve en faydalı olanı ise telefonunuzu bir teknik servise götürüp orada tamir ettirmek veya telefonunuza iPhone ahize değişimi işlemi yaptırmanızdır. Bununla birlikte uzman teknik ekibimiz iPhone ahize değişimde sizlere yardımcı olacak ve telefonunuzu ilk günkü gibi kullanmanızı sağlayacaktır. iPhone ahize değişimi fiyatları ise telefonunuzun model ve o anki almış olduğu hasar oranına göre genellikle değişkenlik göstermektedir. Bunun dışında fiyatlar müşterilerimize en uygun fiyatlardır. iPhone X Ahize sorunu telefonun temizlik ve bakımı yapıldıktan sonra % 99 eski haline geri dönmektedir. Bu sebeten Telefon temizliği yaptırmadan parça değişim işlemi yaptırmayınız.