Apple iPad Tamiri

iPad tamiri hakkında bilgi almak için 0212 924 54 55 numarasında bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. Citrusmobil servislerinde iPad ekran değişimi, iPad batarya değişimi, iPad şarj soketi değişimi ve iPad anakart tamiri yaptıraiblirsiniz.

iPad model no sorgulama nasıl yapıldığını öğrenin.

iPad Kapandı Açılmıyor

iPad kapandı açılmıyor sorunu bir çok arıza sebebi ile ortaya çıkmaktadır. iPad kapandı ve açılmıyor ise bir kaç deneme ile basit çözümler sağlayabilirsiniz. Açılmayan ipad'iniz için öncelikle hard reset işlemini deneyebilirsiniz. Bu işlem çözüm sağlamadığı takdirde, 20w şarj aleti ile tabletinizi ortalam 1 saat şarjda tutarak ekrana görüntü gelip gelmediği kontrol edilmelidir.

Sistemsel ve yazılımsal hataları sebebi ile açılmayan iPad için yukarıdaki işlemleri yapmanıza rağmen hiç bir değişiklik yoksa donanımsal sorunlar için teknik serviste kontrol edilmesi gerekir.

Donanımsal sorunların başında şarj soketi arızaları, pil sorunları, ekran sorunları ve anakart sorunları gelmektedir. Bu sorunların tamiri alanında uzman teknisyenler tarafından tespit edilerek onarımı yapılabilir.