iPhone mikrofon değişimi için 0212 924 54 55 numarasında bize ulaşarak merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Citrusmobil servislerinde yapılan iphone mikrofon değişim işlemleri 180 gün garanti kapsamındadır.

iPhone mikrofon değişim işlemi, telefon görüşmesinde karşı tarafa ses gitmiyor veya giden seste sorun olduğu zaman yapılmaktadır. Görüntülü konuşmada ses gitmiyor yada siri sesinizi algılamıyor ise arıza olan mikrofon tespit edilip değişimi yapılmaktadır.

iPhone mikrofon değşim işleminde telefondaki hiç bir bilgi silinmeden tamamlanmaktadır. Genel temizlik ( şarj soketi, ahize ve hoparlör temizliği ) işlemi de ücretsiz olarka yapılmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 17

iPhone Mikrofon Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone mikrofon değişimi, şarj soketi ile beraber komple set olarak yapılmaktadır. Mikrofon değişimi yapılabilmesi için öncellikle ekranın sökülmesi gereklidir. iPhone ekranı dikkatlice söküldükten sonra, arızalı olan mikrofon sökülerek yeni ile değiştirilir. Bu işlem sonrasında telefonun sıvı ve toza karşı koruma bandı yenilerek telefon hazır hale getirilir.