Huawei Ekran Değişimi

Huawei Ekran değişimi

%100 Müşteri Memnuniyeti

Huawei ekran değişimi fiyatları Orjinal ve A kalite olarak değişmektedir. Huawei telefonlarınızın ekranları profesyonel anlamda teknik bilgiye sahip uzman ekibimiz tarafından değiştirilmektedir.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için %100 memnuniyet amacıyla telefondaki sorunlarınızı çözmek birinci amacımızdır. Hizmetlerimizin 6 ay Citrus Mobil garantisi vardır.

Huawei Ekran Değişimi Fiyat Listesi

Huawei Telefon Tamiri ve Teknik Servisi

Huawei ekran değişimi, tamiri ve teknik servisi için servisimize ulaşan müşterilerimiz için bekleme süresi ortalama 3 saattir. Ekran değişimi huawei cep telefonlarında yapılırken ahize filtresi temizlik işlemi ve hoparlör filtresi temizlik işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Huawei markasının en üst segment olan pro serisinin ekran değişimi orjinal olarak değişmektedir.

Huawei ekran değişimi işlemi sırasında telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında %100 Teknik servis garantisi kapsamında tamir işlemi yapılır ve tamamlanır. Müşterilerimize Ek Ücret Kesinlikle Yansıtılmaz.

Servisimizde %100 Teknik servis garantisi ile yaptığımız işlemlere başlanmadan önce telefon genel testleri yapılarak işleme başlanmaktadır. Telefonda herhangi bir sorun gözükür ise işlemlere başlanmadan önce müşteri bilgilendirilir ve devam edecek süreç zarfından müşterinin onayına göre devam edilir.

Sık Sorulan Sorular

Huawei Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu

Huawei ekran değişimi sonrası telefonun ekran ile alakalı dokunmatik sorununuz çözülecektir. Ekran değişimi sonrasında dokunmatik sorunu yaşarsanız servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz

Huawei Ekran Değişim Sonrası Ekranın Kenarından Işık Geliyor

Bir çok huawei kullanıcısının şikayeti olan ekran değişimi sonrası ekranın kenarından ışık süzmesi sorunu, servisimizde kesinlikle yaşanmaz. Bu sorunun nedeni ekran montajı yapılırken yapılan hatadan kaynaklanmaktadır.

Batarya Şişmesi Ekrana Zarar Verir Mi?

Telefonun batyasının şişmesi bir çok telefon markasında olduğu gibi Huawei cep telefonlarında da ekranda leke oluşmasına kenarlardan ışık süzmesine ve dokunmatiğin bozulmasına kadar bir çok soruna sebep olabilmektedir.

Yorumlarımız