Huawei Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi fiyatları müşterilerimiz için en uygun fiyatları vermekteyiz. Huawei telefonlarınızın ekranları profesyonel anlamda teknik bilgiye sahip uzman ekibimiz tarafından değiştirilmektedir.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için %100 memnuniyet amacıyla çözmek birinci amacımızdır. Hizmetlerimizin 6 ay Citrus Mobil garantisi vardır.

Huawei ekran fiyatı olarak siz müşterilerimiz için montaj dahil en uygun olan fiyatları vermekteyiz. Ayrıca telefonlara taktığımız ekranlar onaylı A kalite ekranlardır. Çoğu Huawei marka telefonlarınızın ekranları Citrus Mobil tarafından değiştirilmektedir. Huawei ekran değişiminde işimizi titizlikle yapıyoruz. Huawei ekran fiyatlarında her zaman müşterilere uygun olan fiyat politikasını kullanırız

Huawei ekran degisimi fiyat listesi
Huawei-ekran-degisimi-fiyat-listesi

Model / İşlemEkran Değişimi Fiyatı
Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi900 TL
Huawei P9 Lite 2017 Ekran Değişimi900 TL
Huawei P9 Lite Ekran Değişimi900 TL
Huawei P9 Lite Mini Ekran Değişimi900 TL
Huawei P20 Pro Ekran Değişimi1.800 TL
Huawei P20 Ekran Değişimi1.600 TL
Huawei P30 Lite Ekran Değişimi900 TL
Huawei P40 Lite Ekran Değişimi900 TL
Huawei P40 Lite E Ekran Değişimi900 TL
Huawei P Smart Ekran Değişimi990 TL
Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi900 TL
Huawei P Smart S Ekran Değişimi1.900 TL
Huawei Y6 2018 Ekran Değişimi900 TL
Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi 990 TL
Huawei Y9 2019 Ekran Değişimi1.500 TL
Huawei Y9 Prime 2019 Ekran Değişimi9900 TL
Huawei Mate 10 Lite Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi ( Çıtalı )Bilgi Alınız.
Huawei Mate 10 Pro Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.
Huawei P40 Lite Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Mate 20 Pro Ekran Değişimi ( Orinal )Bilgi Alınız.
Huawei P Smart Pro Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei P Smart S Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.
Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.
Huawei P Smart 2020 Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei P Smart 2021 Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Y5 2019 Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Y5 P Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Y6 S Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Y6 2018 Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.
Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi Bilgi Alınız.
Huawei Y7 Prime 2018 Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Y7 Prime 2018 Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.
Huawei Y7 2019 Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.
Huawei Y9 Prime Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei Y9 Prime Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.
Huawei P8 Lite Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei P10 Lite Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei P10 Plus Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei P20 Lite Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei P20 Lite Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.
Huawei P30 Lite Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei P30 Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei P30 Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.
Huawei P30 Pro Ekran DeğişimiBilgi Alınız.
Huawei P30 Pro Ekran Değişimi ( Orjinal )Bilgi Alınız.

Huawei Mate Serisi – Huawei P serisi – Huawei Y Serisi Ekran Tamiri

Huawei markasında mate seri telefonlar düze mate serisi, lite ve pro olarak ayrılmıştır. Huawe P serisi telefonlar Huawei P , Lite ve Pro olarak ayrılmıştır. Birde Huawei Y serisi modelleri vardır. Bu modelleride ürünün üretildiği yıl olarak belirtilmiştir ve bazı modellerine prime olarak isim verilmiştir. Y7 , Y8 olarak adlandırdığı telefonlar Y7 2019, Y9 2020 gibi isimleri vardır.

Her modelin ekran kaliteleri, ekran değişim fiyatı ve tamir / değişim işlemleri birbirinden farklıdır. En çok satan modellerden olan huawei mate 20 lite ekran değişimi ve huawei p20 lite ekran değişimi gibi telefon modellerinin ve birçok huawei modelin mat elite ekran değişimi ve p lite ekran değişimini yapmaktayız. Huawei markasının en üst segment olan pro serisinin ekran değişimi, orijinal olarak değişmektedir. Huawei Pro ekran değişimi fiyatı A kalite ekran değişim fiyatlarına göre fiyat olarak daha pahalıdır.

Huawei Ekran Sorunu

Huawei ekran sorunu yaşanan telefonlarda ekran değişimi ve teknik servisi için servisimize ulaşan müşterilerimiz için bekleme süresi ortalama 3 saattir. Ekran değişimi huawei cep telefonlarında ahize filtresi temizlik işlemi ve hoparlör filtresi temizlik işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Huawei cep telefonu ekran değişim fiyatları için sitemizden telefon modelini bularak veya gsm ve sabit numaran bizimle iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

  • Huawei Ekran Değişimi Sonrası Dokunmatik Sorunu

Huawei cep telefonlarında ekran değişimi sonrası dokunmatik ile ilgili sorun yaşayanlar ekran değişimi yaptırdıkları servis ile görüşerek yeni bir ekran ile test edilmesini istemeleri gerekmektedir. Yeni bir ekran ile test sonrası sorun düzelmiş olarak gözlemlenir ise montajı yapılan ilk ekran arızalı demektir. Bataryanın şişmiş olması da ekranın dokunmatiğinin sorunlu çalışmasına bir sebeptir.

Çünkü şişen batarya ekrana baskı yaparak fonksiyonlarının düzgünce çalışmasına engel olur. Bu işlemlerinin hepsinin kontrolü yapıldı ise telefonun anakart üzerindeki dokunmatik entegresinde sorun olabilir. Bunun için profesyonel bir cep telefonu teknik servisinden destek almanız gerekmektedir.

  • Huawei Ekran Değişim Sonrası Ekranın Kenarından Işık Geliyor

Ekran değişimi yaptıran bazı huawei cep telefonu kullanıcıları ekranın kenarlarından ışık süzmesi sorunu yaşamaktadır. Huawei ekran değişimi işleminde ekranın kasaya montajı sırasında ekranın kasaya sabitlenmesi için kullanılan malzemelerin kalitesi önemlidir.

Çünkü Bu huawei ekranların kasaya montajı yapılması için özel yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Bu yapışkanların belli bir kuruma süresinden sonra telefon kullanıma hazır hale gelmektedir. Eğer ekran değişimi işleminde önce batarya şişmesi sorunu var ise bu da telefonun ekranına baskı yaparak ekranın kasaya tam denk gelmesine engel olur ve telefonun ekranının kenarından ışık gelmesine sebep olur.

Hiç ekran değişimi yapmayan huawei kullanıcıları ekranın kenarından ışık geliyor ise, telefonun bataryasını acil olarak kontrol ettirmeleri gerekmektedir. Bataryası şişen telefonların ya ekranı yapışkanlarında zamanla kurtularak açılacak. Yada arka tarafı cam olan telefonların arka cam bölümünün açılmasına sebep olacaktır.

Huawei ekran değişim teknik servisi olarak orijinal ve A kalite ekran değişim seçenekleri ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ekran değişimi yapılacak huawei telefon modelleri için 6 ay garanti verilmektedir. Ekran değişimi yapılacak telefonun içerisindeki bilgiler silinmez ve kullanıcı telefonunu kaldığı yerden kullanmaya devam eder.

  • Huawei Batarya Şişmesi Ekrana Zarar Verir Mi

Cep telefonu kullanıcılarında hiç farkında olmadan bir anda ortaya çıkan batarya şişmesi sorunu, erken müdahale yapılmaz ise hem iç lcd ekrana hem de ekranın dokunmatiğine zarar verir.

Huawei batarya şişmesi sorunu yaşanan telefonlarda ekranda açılma, ekranda beyaz leke, dokunmatikte kendi kendine hareket etme gibi sorunlar yaşanır.  Telefonun arka tarafı cam olan huawei telefonlarda arka camın kenarlarında açılma görülmektedir. Telefonda böyle bir durum var ise hemen müdahale ettirmek telefonda başka arıza ve masraf çıkmasını engeller.

Huawei Ekran Değişimi Garanti Şartları ve Sorumluluk

Huawei ekran değişimi işlemi sırasında telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında %100 Teknik servis garantisi kapsamında tamir işlemi yapılır ve tamamlanır. Müşterilerimize Ek Ücret Kesinlikle Yansıtılmaz.

Servisimizde %100 Teknik servis garantisi ile yaptığımız işlemlere başlanmadan önce telefon genel testleri yapılarak işleme başlanmaktadır. Telefonda herhangi bir sorun gözükür ise işlemlere başlanmadan önce müşteri bilgilendirilir ve devam edecek süreç zarfından müşterinin onayına göre devam edilir.

Huawei Ekran Değişimi İçin Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Citrus Mobil olarak müşteri memnuniyeti birinci amacımızdır. Ekran değişimi ve birçok farklı hizmet olarak profesyonel teknik ekibimizle hizmetinizdeyiz. Yaptığımız hizmetlerin ve ekran değişimi 6 ay Citrus Mobil garantisi vardır. Ayrıca hedefimiz her zaman müşteri memnuniyeti ve telefonları ilk günkü gibi kullanmalarıdır.

Ücretsiz Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Çift taraflı ücretsiz kargo ile ekran değişimi yapılacak cihazınızı bize gönderin, aynı gün ekran tamiri tamamlayıp size geri gönderelim. Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi almak için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve detaylar için WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşın

Huawei ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır.

Servisimize gelip telefonu tamir ettirerek almak isteyen müşterilerimiz için ortalama bekleme süresi 3-4 saattir. Kargo ile gönderimlerde telefon tamiri aynı gün yapılarak testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır. İstanbul içi Huawei ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

Sormak istediğiniz farklı bir konu varsa whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde dokunmatik akıllı telefon kullanımının artması ile birlikte akıllı telefon kazaları da bunlar ile birlikte artmıştır. Çoğu telefonların küçük bir darbede veya yere düşme sonucunda ekranları kırılmaktadır. Bu ekranları onarmak uzmanlık gerektiren bir iştir ve en ufak hatada bile telefon kullanılmaz hale gelebilir. Bununla birlikte ekran değişimi yapılırken çok özen gösterilmeli ve dikkatli bir şekilde iş tamamlanmalıdır.

Huawei de bu telefonlardan birisidir. Huawei ekran değişimi yapılırken dikkatli yapılmalıdır. Citrus Mobil olarak ekibimiz çok dikkatli bir şekilde ekran değişimini yapmaktadır. Ayrıca huawei ekran değişimi fiyatları siz müşterilerimiz için uygundur.

 

1–12 / 33 sonuç gösteriliyor

1–12 / 33 sonuç gösteriliyor