Apple iPhone Batarya Değişimi

iPhone batarya değişimi yaptırarak telefonun tek şarj ile kullanım süresini uzatabilir ve bataryanın ömrü bitmesinden dolayı telefonda yavaşlama ve ani kapanma sorunlarına çözüm sağlayabilirsiniz.

iPhone batarya değişimi fiyat listesi Citrsmobil servislerinde 1 Yıl KVK garantili ürünler için geçerlidir. Servisimizde yapılan iPhone batarya değişimi işleminde aşağda belirtilen standartlara göre ve sadece iphone uzmanıteknik servis görevlileri tarafından yapılmaktadır.

 • Batarya değişimi işleminde ekran dikkatlice sökülmekte ve işlem sırasında ekran bozulma, kırılma olasılığı yoktur.
 • Sökülen parçalar tek bir vidasına ve koruma kafesine kadar eksiksiz montajı yapılmaktadır.
 • Batarya değişiminde orjinal bantlar kullanılarak bataryanın yerinden çıkmaması ve sallanmaması sağlanır.
 • iPhone pil değişimi yapılan telefonlarda kullanılan ürünler sıfırdır ve sadece montaj esnasında paketi açılmaktadır.
 • Servisimizde tek çeşit pil kullanılır ( 1 yıl kvk garantili Rova ). Farklı markalar veya yan sanayi ürünler kullanılmaz.
 • iPhone pil değişimi değişimi sonrasında garanti belgesi ile beraber teslim edilmektedir.

Servimizde yapılan batarya değişim işlemlerinde kullanılan yedek parçalara 180 Gün CitrusMobil garanti verilerek telefonu güvenle kullanmanızı sağlamaktayız.

iPhone Batarya Çeşitleri

iPhone batarya tercihi yapılırken güvenilir firmalardan veya güvenilir batarya üreticisi firmalardan parça satın almayı veya değiştirmeyi seçmelisiniz. Aksi takdirde telefonda oluşan pil şişmesi ve yanlış akım vermesi durumunda telefonunuzda hasarlar meydana gelmesi kaçınılmazdır.

Ucuz iphone pil değişimi ile telefonunuzu uygun fiyatlı tamir ettirmiş olmak yerine, her bozulmaya hazır bir duruma getirmiş olabilirsiniz.

iphone batarya cesitleri
Servisimizde 1 yıl kvk garantili iphone batarya değişimi ve a kalite iphone batarya değişimi yapılmaktadır. Bu kullanılan bataryalar arasında sadece pil ömrü farkı olmakta, ayrıca daha yüksek Mah gücüne sahip kvk garantili batarya değişimi için daha uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz. Yeni bir iphone satın aldıysanız yada yeni bir iphonr batarya değişimi yaptıysanız kullanım ömrünü uzatmak için iphone batarya ömrü nasıl uzatılır sayfamzıa bakabilirsiniz.

iPhone Batarya Değişim Fiyatı

iPhone batarya değişim fiyat listesine bakarak veya telefon modelinizi seçerek iphone pil değişimi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. iPhone orjinal pil değişimi ne kadar olduğunu ve kullandığımız ürünler ile arasında nasıl bir fark olduğu hakkında daha detaylı bilgiyi apple servis pil değişim fiyatı sayfamızdan bakarak inceleyebilirsiniz.

iPhone pil ve diğer şarj sorunları hakkında daha detaylı bilgi ve destek almak içib bizi arayabilir veya whatsapp tan yazabilirsiniz.

CitrusMobil servislerinde iPhone 5, 5s, Se 1. nesil, 6, 6 plus, 6s, 6splus, 7, 7 plus, 8, 8 plus, Se 2020, X, Xs, Xs max, Xr, 11, 11 pro, 11 pro max, 12, 12 pro, 12 pro max, 12 mini modellerine garantili batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

Model / İşlemiPhone Batarya Değişim Fiyatı
iPhone 12 Batarya DeğişimiBilgi Alınız.
iPhone 12 Mini Batarya DeğişimiBilgi Alınız.
iPhone 12 Pro Batarya DeğişimiBilgi Alınız.
iPhone 12 Pro Max Batarya DeğişimiBilgi Alınız.
iPhone 5s Batarya Değişimi200 TL
iPhone SE Batarya Değişimi250 TL
iPhone 6 Batarya Değişimi250 TL
iPhone 6 Plus Batarya Değişimi280 TL
iPhone 6s Batarya Değişimi280 TL
iPhone 6s Plus Batarya Değişimi350 TL
iPhone 7 Batarya Değişimi350 TL
iPhone 7 Plus Batarya Değişimi380 TL
iPhone 8 Batarya Değişimi380 TL
iPhone 8 Plus Batarya Değişimi400 TL
iPhone X Batarya Değişimi600 TL
iPhone Xr Batarya Değişimi600 TL
iPhone Xs Batarya Değişimi650 TL
iPhone Xs Max Batarya Değişimi750 TL
iPhone 11 Batarya Değişimi650 TL
iPhone 11 Pro Batarya Değişimi700 TL
iPhone 11 Pro Max Batarya Değişimi700 TL
iPhone 13 Batarya DeğişimiBilgi Alınız.
iPhone 13 Pro Batarya DeğişimiBilgi Alınız.
iPhone 13 Pro Max Batarya DeğişimiBilgi Alınız.

iPhone Pil Şikayetleri

Sıkça karşılaşılan Türkiye’nin en büyük şikayet platformanundaki gibi iphone pil/batarya değişim şikayetleri yaşanmaması için servisimizde telefonun gerekli kontrolleri yapılarak bilgilendirme sonrasında batarya değişimi veya telefon şarjının çabuk bitmesine etki eden arızanın onarımı yapılmaktadır.

Telefonda şarjın hızlı bitmesi her zaman batarya kaynaklı olmayabiliyor. iPhone telefon modelleri normal kullanımda harcadığı enerji, telefonda oluşan en ufak bir kısa devre durumunda çok daha fazla enerji çekmesini sağlayarak şarjın daha çabuk bitmesini sağlamaktadır.

Telefonun pil sağlı oranı %79 seviyesinin altında ise ve telefonda şarj sorunu yaşıyorsanız, batarya değişimi sorununuzu çözecektik. Eğer farklı bir durum var ise servisimizde gerekli incelemeler yapılarak müşterilerimize bilgi verilmektedir.

iphone pil degisim sikayetleri www.citrusmobil.com

Sıkça Sorulan Sorular

 • Ön camı çatlak iPhone batarya değişimi yapılır mı ?

  iPhone kullanıcıları batarya değiştirmek ve tamiri yapmak istedikleri zaman telefonun ekranında çatlak var ise yetkili servislerden ücret karşılığında bile destek alamamaktadır. Hatta birçok özel servis böyle durumlarda batarya değişimi tamiri konusunda ekranın kırılma riskini müşteriye vermektedir.

  Aslında iPhone ekranları o kadar hassas değildir, sadece dikkatli bir şekilde ekranın sökülmesi ve pil değişimi tamiri işlemi sonrası düzgünce ve dikkatlice yapılması sorunları ve riski ortadan kaldırmaya yeterlidir. Eğer iphone telefonun ekranında çatlak, kırık var ise, servisimize gelerek sorunsuz bir şekilde batarya değişimi tamiri yaptırabilirsiniz.

 • iPhone batarya değişimi sonrası face id ve parmak okuyucu bozulur mu ?

  iPhone batarya değişimi tamiri esnasında telefonun herhangi bir özelliğine zarar gelmesinden çekinen kullanıcıların en çok merak ettikleri batarya değişimi sonrasından telefondaki parmak okuma ve face id yüz tanıma özelliğinin tekrar çalışıp çalışmayacağı sorusudur.

  Servisimizde özenle ve dikkatli bir şekilde yapılan batarya değişim işlemlerinde face id ve parmak okuyucu gibi telefonun hiçbir parçasına ve özelliğine zarar gelmez.

 • iPhone pil sağlığı kaç olunca değiştirmek gerekir ?

  iPhone pil değişimi yapmadan önce bataryanın sağlık durumuna bakmak önemlidir. iPhone pil sağlık durumuna bakmak için telefonda ayarlar menüsüne girerek pil bölümüne giriyoruz. Burada pil sağlı olan bölümde eğer pil ömrü %80 in altında ise servis yazmaktadır.

  Pil sağlığı bölümüne tıkladığımız zaman, batarya sağlık yüzdesi 70 ve altına inmiş ise pil değişimi yapılması gerekmektedir. Eğer pil değişimi yapılmadan kullanılmaya devam edilirse, telefonun şarjı %30 – %20 gibi seviyelere geldiği zaman bir anda telefonda kapanma veya çok yavaş çalışma gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

  Bu ve buna benzer sorunlar yaşıyorsanız pil değişimi tamiri yapıldıktan sonra böyle sorunlar ortadan kalkmaktadır.

 • iPhone pil sağlığı çok hızlı düşüyor ne yapmalıyım ?

  Yeni çıkan iphone modellerinde iphone 11 ve üzeri modellerde pil sağlığı çok hızlı bir şekilde düşmesi apple iphone telefonlarda kullanılan bataryaların veya telefonun yazılımının bozuk olmasından kaynaklıdır.

  Telefonun garantisi devam ediyor ise yetkili servislerden ücretsiz destek, hizmet ve iphone batarya değişim hizmetlerinden faydalanmanız tavsiye edilir. Bu konuda yetkili servislerde yaşayacağınız gsm sektöründeki iletişim sorunlarından rahatsızlık veya olumsuz bir tepki almanız durumunda güvenilen özel cep telefonu teknik servis firmalarından ( citrusmobil ) destek alabilirsiniz.

 • iPhone Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılması Sağlıklı Olur

  iPhone batarya değişimi, sadece pil ile alakalı şarjın çabuk bitmesi veya pil şişmesi gibi durumlarda yapılmalıdır. iPhone pil sağlığı %80 ve üzeri seviyede iken telefonun şarjı çabuk bitiyorsa telefonunuza yazılım güncellemesi veya yazılım sıfırlaması yaparak denemenizi tavsiye ederiz. Bazı bozuk uygulamalar veya güncellemesi yapılmamış uygulamalar da şarjın çabuk bitmesine etken olur.

  Doğru tespiti yaparak telefonun batarya değişimi işlemini yapmanız soruna çözüm olur. Telefonun şarjını çabuk bitmesine neden olan başka bir sorun var ise bu sorunlar tespit edilip giderilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde telefona 2-3 kat yüksek amperli batarya bile taksanız şarjınız çok çabuk bitecektir.

  Eğer daha önce Apple batarya değiştirmenize rağmen sorununuz çözülmediyse telefonu incelenmesine için bize ulaştırabilirsiniz. Telefonda oluşabilecek herhangi bir parçanın veya özelliğin arızalanması, çalışmaması da telefonun şarjının çabuk bitmesine neden olur.

Orijinal iPhone Batarya Değişimi Nerede Yaptırabilirsiniz

Orijinal iPhone pil değişimi ve tamiri işlemi servisimizde bir çok güncel iphone modeli için yaptırabilirsiniz. Orijinal iPhone batarya değişimi işleminde kullandığımız bataryalar tam ve gerçek orijinal bataryadır.

Her zaman stokta bulunmayan bu orijinal iphone batarya modelleri için önceden bilgi almanız önemlidir.

CitrusMobil uzman teknik servis çalışanları yardımı ile iphone pil değişim işlemini 30 dakika gibi kısa bir sürede yapılmasını sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgiye iphone batarya değişim süresi sayfamızdan bakabilirsiniz.

iphone batarya değişimi

iPhone Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor ve Çok Isınıyor

iPhone telefonlarda yaşanan aşırı ısınma ve bununla beraber şarj çabuk bitme sorunu var ise telefonun önce batarya kontrolü yapılması gerekmektedir.

Bataryada bir sorun yok ise telefonda bu ısınmayı yapacak arızayı tespit etmek gerekir. Telefonda çok ısınarak şarjın çabuk bitme sorununu genelde telefonda arızalanan bir parça veya oluşan bir kısa devre sebep olmaktadır. Bu durumda telefonun dikkatlice arıza tespiti yapılarak onarıma başlandıktan sonra belli bir test edilmesi gerekmektedir.

iPhone pil sağlı hiç değişmiyor ve şarjınız eskisine gre daha hızlı bitiyor ise bataryanın pil sağlık yüzdesini gösteren chipinde sorun vardır. iPhone pil yüzdesi değişimiyor gibi bir sorununuz var ise servisimizden destek alabilir ve ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz.

iPhone Batarya Değişimi Garanti Şartları ve Sorumluluk

iPhone batarya değişimi yapan birçok firmada olduğu gibi ekranın kırılma riski müşteriye verilmez.

Batarya değişimi işlemi sırasında telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında %100 Teknik servis garantisi kapsamında tamir işlemi yapılır ve tamamlanır. Servis kapsamında değişim işlemlerinde orijinal iphone batarya kullanmaktayız.

Müşterilerimize Ek Ücret Kesinlikle Yansıtılmaz

Servisimizde %100 Teknik servis garantisi ile yaptığımız iphone telefon tamiri işlemlerine başlanmadan önce telefon genel testleri yapılarak işleme başlanmaktadır.

Telefonda herhangi bir sorun gözükür ise işlemlere başlanmadan önce müşteri bilgilendirilir ve devam edecek süreç zarfından müşterinin onayına göre devam edilir.

Teknik servisimizde yaptıracağınız iphone pil değişimi işlemlerinde kullanıcıların en çok korktuğu ekrana zarar gelme, sorunun çözülmeden teslim edilmesi gibi sorunlar ile kesinlikle karşılaşmaz.

Orijinal iPhone Batarya Değişim İşlemi İçin Bize Ulaşın

iPhone Batarya değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır.

Servisimize gelerek iphone pil değişimi tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz için ortalama bekleme süresi 3-4 saattir. Kargo ile gönderimlerde telefon tamiri aynı gün yapılarak testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır.

İstanbul içi iPhone batarya değişimi ( pil değiştirme ) işlemi yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

Sormak istediğiniz farklı bir konu varsa whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz.

1–12 / 18 sonuç gösteriliyor

1–12 / 18 sonuç gösteriliyor