menutelefon 1
Citrus Mobil

Hakkımızda

Citrusmobil %100 Türk markası olup destek verdiği cep telefonu ve tablet modellerine garantili hizmet vermeyi benimsemiş teknik servis firmasıdır.

Yetkili servislerde verilen tamir işlemlerin tamamını yapmakla beraber cep telefonlarında anakart onarımı, kasa değişimi, arka cam ve ön cam değişimi gibi yetkili servislerde yapılamayan onarımları da yaparak hizmet yelpazesini genişleterek müşterilerine hizmet vermektedir.

Ulaşılabilir olması amaçlı İstanbul Avrupa ve Anadolu yaşamında bulunun şubelerine gelerek tamir hizmeti alabileceğiniz gibi Yurtiçi kargo ile ücretsiz gönderim yaparak ta telefon ve tabletlerinizi tamir ettirme imkanı sağlamaktadır.

Yapılacak tamir işlemlerinde orjinal ve Citrusmobil onaylı yüksek kalitede muadil parça seçenekleri ile müşterilerine alternatif sunabilmektedir.

Verdiğimiz hizmet kalitesi ile Türkiye geneli sabit müşteri portföyü oluşturan firmamiz, son kullanıcı olan tüketicilere hizmet verdiği gibi kurumsal müşterilerine de hızlı çözümler sunmaktadır.

Müşterilerimizin bize duyduğu güven ve sürekli kendimizi geliştirme arzusu ile Türkiye geneli 81 ile şube açmayı hedeflemekteyiz.

Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.