iPhone kasa değişimi hakkında sorunlar için 0212 924 54 55 numarasında bize ulaşarak yapılması gereken tamir işlemleri hakkında fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

iPhone kasa değişim işlemi, telefonun görsel olarak ( ekran hariç ) tamamen yenisi ile değiştirilmesidir. iPhone kasa değişim fiyatları kullanılacak parçaya ( orjinal çıkma kasa ve yan sanayi kasa ) göre değişmektedir. Kasa değişim süresi ortalama 3-4 saat olup, bu işlem sırasında telefondaki hiçbir bilgi silinmeden tamamlanmaktadır.

iPhone kasa değişim işleminde bilinmeyen parça uyarısı vermez.

iPhone kasa değişiminde; kenar bölümü + arka cam + kamera camı olarak orjinal  ürün ile değiştirilmektedir.

27 sonuçtan 1-18 arası gösteriliyor

iPhone Kasa Değişimi Yapılıyor mu?

iPhone'unuzda darbe ve düşme sonrası kasasında boya atması, ezilmez, çatlak veya kırıklar oluştuğunda kasa değişimi yaparak ekran hariç görselin tamamen yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Ekranda kırık yada çatlak varsa, iphone ekran değişimi yaparak telefonun görsel olarak sıfır hale gelmesini ve bu sayede yenilenmi telefon olmasını sağlarsınız.

iPhone kasa değişimi sadece özel teknik servislerde yapılmaktadır. Bu işlemde yan sanayi parça kullanmak telefonun şebekesine büyük etkide olumsuzluz yaratmaktadır. Kasa değişim işleminde orjinal çıkma iphone kasa kullaılmasını tavsiye ediyor ve yan sanayi kasa değişimleri ile telefonun görünümü değiştirmenizi önermiyoruz.

iPhone Kasa Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone kasa değişim işleminde anakart, ekran ve kameralar yeni iphone orjinal kasaya aktarımını sağlyarak telefonu yenilemiş olursunuz. Kasa değişim işlemi sonrası darbe ve düşme sonucu telefonun kenarlarındaki ezilmeler ve çizikler giderilmiş olur. Arka camda bulunun kırık ve çatlaklarda kasa değişimi ile beraber orjinal olarak yenilenmiş olur. Arka kamera camlarında çatlak veya kırık varsa, bu sorun da kasa değişimi ile beraber yenilenir.