Xiaomi Ekran Değişimi

Xiaomi ekran değişimi tamiri ve teknik servis işlemi için servisimizde aynı gün teslim hizmeti ile onarım yapılmaktadır. Ekran ön cam değişimi yapılan xiaomi telefonlarda görüntüleme sorunu aldığınız iş lcd ekran ve ön cam değişimi işlemi ile tamamen değişmektedir.

Yapılan xiaomi ekran değişimi tamiri sonrası telefonun ekrandan kaynaklı görüntüleme sorunu ve dokunmatik sorunu tamamen düzelmektedir.

Xiaomi ekran değişimi yani tamiri yapıldıktan sonra telefonun genel testleri yapılarak teslim edilmektedir.

xiaomi ekran degişimi

Xiaomi Ekran Değişimi Fiyatları

Model / İşlemXiaomi Ekran Değişimi Fiyatları
Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 5s Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 5s Plus Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 5x Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 8 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 8SE Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 8 Lite Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 9 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 9SE Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi 9T Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi CC9 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi A1 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi A2 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi A2 Lite Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi Note 2 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi Note 3 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi Mix 2S Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi Mix 3 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi Mix 4 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi Max 2 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Mi Max 3 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi S2 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi 5 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi 5 Plus Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi 6 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi 6A Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi 6 Pro Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi 7 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 5 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 5A Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 5A Prime Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 6 Pro Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 7 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 8 Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz
Xiaomi Redmi Note 8 Pro Ekran Değişimi0 TL Stok Sorunuz

Xiaomi ekran değişimi ne kadar?

Xiaomi ekran değişim ücreti seçilecek olacak Orijinal ve A kalite ekran tercihine ve telefon modeline göre belirlenmektedir. Bazı Xiaomi telefon modellerinde orta kasanın aşırı darbeye maruz kalmasından dolayı oluşan darbeler sebebi ile ekranın montajı yapılmaya uygun olmaz.

Böyle bir sorun var ise telefonun sorunsuzca kullanılabilmesi için orta kasası ile beraber ekran değişimi tamiri yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilir. Orta kasa değişimi işleminde ortalama 100 TL fark olmaktadır.

Bu konuda detaylı bilgi almak için servisimize gelebilir veya Gsm yolları ile iletişim kurabilirsiniz.

Tamir işlemini yapmış olduğumuz diğer hizmetler xiaomi mi, redmi note, ön cam değişimi ve görüntüleme problemleridir.

Xiaomi Ekran Değişimi Garanti Kapsamında mı?

Xiaomi telefonlarda düşme ve darbe sonucu ekran kırıldı ise garanti kapsamında Ücretli değişim yapılmaktadır.

Xiaomi ekran değişimi telefonlarda ekranda darbe vuruk kırık olmadığı halde görüntüleme sorunu görüntü gelmiyor ise telefonda oluşan sorunlar için garanti kapsamından ücretsiz destek alabilirsiniz. Xiaomi ekran değişimi öncesi mor leke oluşması, morarması, mürekkep dağılması gibi sorunlar için yetkili serviste incelemelerin ardından ücretli veya ücretsiz onarım hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yapılan incelemeler ve testlerden sonra kontrolü yapılan telefon hakkında tamir ücreti çıkar ise, müşteri onayı alınmadan tamir işlemine başlanmaz.

Ücret bilgisi verileceği zaman, arızanın neyden kaynaklı olduğu, yapılacak işlem, değiştirilecek parçalar, cam değişimi gibi tamirat işlemleri için kaç tl ödenmesi gerektiğine dair bilgi verilmesi gerekmektedir.

Yan Sanayi Xiaomi Telefon Ekranı Nasıl Anlaşılır?

Yan sanayi ekran kullanan xiaomi telefonlarda gerekli kontroller sağlandığı zaman ekranın orijinal mi yan sanayi mi olduğunun anlaşılması pek zor değil.

İlk Önce telefonun ekranın kenarlarına dikkatlice bakalım, kenarlarında açılma var mı? Eğer kenarlarında açılma var ve yapışkan malzeme görebilirsiniz, telefonun daha önce ekranı değişmiş veya söküp takılmış olma ihtimali çok yüksektir. Belki de bataryası şişmiştir.

Telefonun ekranını tuş kilidi ile kapatalım ve güzelce silelim. Ekran kapalı iken gözüken siyah bölümdeki siyahın netlik renk tonu ekranın orijinal olup olmadığını anlamak için bir diğer yöntemdir.

Şimdi telefonun ekranına dikkatlice bakalım, telefonda minik minik ekrandaki pikselleri fark edebiliyor musunuz?  Bu piksellerin kenarındaki noktalardan ekranın orjinali mi yan sanayimi olduğunu ayırt edebilirsiniz.

Dokunmatik olarak hassasiyeti %1 bile olsa bir kayıp vardır ve bu dokunmatikteki hassasiyet kaybını en güzel ıslak parmakla test edebilirsiniz.

Ana renk tonlarından olan kırmızı yeşil gibi canlı renklerdeki renk tonunun aşırı parlak olması veya soluk olması ile de xiaomi telefonun ekranı yan sanayi mi orijinal olduğunu kontrol edebilirsiniz.

Bu anlattıklarımız çok dikkatlice bakıldığında bazen bir uzman gözü ile gözlemlendiği zaman anlaşılabilecek seviyede olabiliyor.

Xiaomi Ekran Değişimi Sonrası Bilgilerim Silinir mi?

Servisimizde uzman teknisyenler tarafında yapılan xiaomi ekran değişimi ve parça değişimi tamiri sonrası bilgiler silinmez. Ekran değişimi tamiri işlemi yazılım yüklenmesi ve yenilenmesine gerek yoktur. Telefonun ekran şifresi unutulmadı ise veya ekran şifresi yok ise , telefonu kullanmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Xiaomi Dokunmatik Çalışmıyor Ekran Değişimi ile Düzelir mi?

Xiaomi telefonlarda ekran kırılması ve çatlamasından sonra oluşan ekrandan kaynaklı dokunmatik çalışmıyor sorunu, ekran değişimi tamiri ile düzelmektedir. Ekran değişim işleminde telefonun iç lcd ekranı, ekrana bağlı dokunmatiği ve ön camı komple değiştirilip yenilenmiş olmaktadır. Bu sebep ile ekrana bağlı hiçbir şekilde dokunmatik sorunu yaşamazsınız.

Xiaomi Dokunmatik Kendi Kendine Basıyor

Xiaomi dokunmatik kendi kendine basıyor olmasının 1. nedeni ekranın bir şekilde darbe ve hasar görmesidir. Bu hasar sıvı teması kaynaklı da olabilir. Bazı durumlarda vardır ki ekranda bir sorun olmasa da ekrana baskı yaparak hata vermesini sağlar.

Mesela batarya şişmesi sonrası ekrana baskı vererek ekranda lekelenmeler oluşur ve hem görüntüleme sorunu hem de dokunmatiğe zarar verir. Eğer sıvı teması kaynaklı veya darbe kaynaklı anakart üzerinde dokunmatiğe zarar verecek, çalışmasını etkileyecek bir hasar var ise dikkatli inceleme sonrasında onarım yapılabilir.

Xiaomi Telefonlarda Bozuk Ekran Nasıl Anlaşılır?

Xiaomi telefonlarda ekranın arızalandığını ve bozuk olduğunu anlamak için gözle görülür bir kırık olmasının yanında, görüntüleme ile alakalı sorun yaşıyorsanız birkaç adımda ekranın arızalı olup olmadığı ve ekranın değişip değişmemesi gerektiğini anlayabiliriz

  • Ekranın kenarlarında açılma var ve ışık geliyor ise, telefonun ekranının yapışkanların özelliği kaybolmuş ve ya, batarya şişmiştir. Bu durumda ekran değişmesi gerekmez, pil değişimi tamiri veya ekranın tekrar yapıştırılarak montajı yapılması gerekir.
  • Ekranda morarma, mor leke ve mürekkep dağılması gibi görsel olarak iç ekranda bozulma var ise ekranın değişmesi gerekir.
  • Ön cam çatlak telefonlarda, görüntüleme ve dokunmatik sorun yok ise, ekranın tamir edilerek ön cam değişimi tamiri yapılması gerekir.
  • İstek doğrultusunda bu sorunu gidermek için de ekran değişimi yapılabilir.
  • Ekranda hiçbir kırık çatlak gibi bir sorun olmadığı takdirde görüntüleme sorunu görüntü gelmiyor ise uzman kişiler tarafından test edilmesi ve yapılacak işlem konusunda incelenmesi gerekir.
  • Xiaomi ekran değişimi tamiri yapılacak telefonlarda, ekran değişimi iç lcd ekran ve ön cam olarak set şeklinde değişmektedir.

Daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Tamiri Garanti Şartları ve Sorumluluk

Xiaomi ekran tamiri değişimi işlemi sırasında telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında %100 Teknik servis garantisi kapsamında tamir işlemi yapılır ve tamamlanır. Müşterilerimize ön cam değişimi yapılırken Ek Ücret Kesinlikle Yansıtılmaz.

Servisimizde %100 Teknik servis garantisi ile yaptığımız işlemlere başlanmadan önce telefon genel testleri yapılarak işleme başlanmaktadır. Yapmış olduğumuz tamir hizmeti kapsamında xiaomi mi, redmi note, ön cam değişimi ve görüntüleme problemleri giderilmektedir.

Teknik servisimizde yaptıracağınız xiaomi ekran değişimi tamiri işlemlerinde kullanıcıların en çok korktuğu telefona zarar gelme, sorunun çözülmeden teslim edilmesi gibi sorunlar ile kesinlikle karşılaşmaz.

Xiaomi Ön Cam ve Ekran Değişimi Tamiri İçin Bize Ulaşın

Xiaomi ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması telefonlarını bize ulaştırabilirler.

İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır. Servisimize gelerek telefonu tamir ettirip almak isteyen müşterilerimiz için ortalama bekleme süresi 3-4 saattir.

Kargo ile gönderimlerde telefon tamiri aynı gün yapılarak testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır.

Diğer hizmetlerimiz kapsamında xiaomi mi, redmi note, ön cam değişimi ve görüntüleme sorunları giderilmektedir.

İstanbul içi ekran değişimi xiaomi telefon için yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

Sormak istediğiniz farklı bir konu varsa whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz.

1–12 / 54 sonuç gösteriliyor

1–12 / 54 sonuç gösteriliyor