iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi Türkiye'nin En İyi iPhone Tamir Servisi.

iPhone ekran degisimi ne kadar

iPhone ekran değişimi güncel fiyat ve stok bilgisi öğremek için bize whatsapp üzeriden ( 0553 911 84 53 ) yazabilir veya sabit numaradan ( 0212 911 84 53 ) iletişime geçerek müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Servisimizde kırık iphone ekran değişim süresi ortalama 30 dakikadır.

180 Gün Garanti

iPhone ekran sorunu çözümü için yapılan işlemlerin ve parça değişimlerinin tamamına 180 Gün garanti verilmektedir.

Ücretsiz KArgo

Türkiye'nin her yerinden ücretsiz Yurtiçi Kargo ile gönderim imkanı

iphone ekran degisimi fiyat

Aynı Gün Teslim

iPhone ekran değişim işlemleri ortalama 30 dakikada, iPhone ön cam değişimi ortalama 3-4 saatte yapılmaktadır.

En iyi Fiyat

iPhone Ekran Değişimi'nde en iyi fiyat avantajları sadece Citrusmobil'de.

iPhone Ekranı Kırıldı İse Mutlaka Burayı Okuyunuz

iPhone ekranı mı kırıldı?  görüntü ve dokunmatik sorunundan kurtulmak için servisimizde ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. 

iPhone ekran değişimi fiyatı ve iPhone ön cam değişimi fiyatı telefonun modeline göre ve kullanılacak parçalara göre ( Orjinal Ekran / A Kalite Muadil Ekran ) değişmektedir. iPhone ekran değişimi işleminde kullanılan parçaların tamamına 180 gün Citrusmobil garantisi verilmektedir.

CitrusMobil sertifikalı ekran onarımı ve iPhone ekran seçenekleri hakkında daha fazla bilgi edinin. Yakınınızdaki bir CitrusMobil servisine uğrayın veya kargo ile telefonu bize ulaştırın.

 • iPhone 11 orjinal ekran değişimi Liquid Retina HD ekran kullanılarak yapılmaktadır. 
 • iPhone X orjinal ekran değişimi ise Super Retina HD ekran kullanılmaktadr.

Apple iPhone Ekran Değişimi Nedir ?

iPhone ekran değişimi; iPhone telefonlarda oluşan ekran sorunları için yapılan parça değişime verilen  hizmettir. Telefonun ekran  kaynaklı dokunmatik sorunları ve görüntü sorunu yaşıyorsanız iphone ekran değişimi yaparak sorunu çözerek telefonu eski performansında kullanabilirsiniz.

Apple iPhone Cam Değişimi Nedir ?

iPhone ön cam değişimi; iPhone telefonun ekran camında oluşan çatlaklar sebebi ile yapılan tamir işlemidir. Bu işlemin yapılabilmesi için telefonun ekranının orjinal olması gerekmektedir. Ayrıca iPhone ön cam değişimi için telefonun iç lcd ekranında görüntü bozukluğu olmaması gerekir.

Telefonun ekranı mı kırık yoksa ön camı mı kırık olduğunu buraya bakarak öğrenebilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Fiyatı ve Tamir Fiyatı​

iPhone ekran değişimi fiyat listesine bakarak Türkiyen’nin her yerinden ücretsiz kargo ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz.

Telefonunuza orjinal iphone ekran değişimi fiyatı konusunda bilgi alabilirsiniz. Servisimize telefonunuzu ulaştırarak tamir ve onarım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Apple yetklisi servis orjinal ekran değişimi fiyat kıyaslamasını yapmak için buraya bakın » Apple Fiyatları

iPhone Ekran Değişimi Model ListesiiPhone A Kalite Ekran DeğişimiiPhone Orjinal Revize Ekran DeğişimiiPhone Ön Cam Değişimi
iPhone 6 Ekran Tamir Fiyatı350 TL450 TL250 TL
iPhone 6 Plus Ekran Tamir Fiyatı400 TL550 TL350 TL
iPhone 6s Ekran Tamir Fiyatı400 TL550 TL300 TL
iPhone 6s Plus Ekran Tamir Fiyatı450 TL650 TL300 TL
iPhone 7 Ekran Tamir Fiyatı450 TL750 TL300 TL
iPhone 7 Plus Ekran Tamir Fiyatı400 TL800 TL350 TL
iPhone 8 Ekran Tamir Fiyatı450 TL700 TL350 TL
iPhone 8 Plus Ekran Tamir Fiyatı490 TL850 TL350 TL
iPhone Se 2020450 TL700 TL350 TL
iPhone XR Ekran Tamir Fiyatı1.000 TL1400 TL900 TL
iPhone X Ekran Tamir Fiyatı1.000 TL1900 TL900 TL
iPhone XS Ekran Tamir Fiyatı1.000 TL1900 TL900 TL
iPhone XS Max Ekran Tamir Fiyatı1400 TL2500 TL1250 TL
iPhone 11 Ekran Tamir Fiyatı1000 TL1950 TL950 TL
iPhone 11 Pro Ekran Tamir Fiyatı1500 TL2600 TL1300 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Tamir Fiyatı1950 TL3500 TL1400 TL
iPhone 12 Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi Alınız1500 TL
iPhone 12 Mini Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi Alınız1500 TL
iPhone 12 Pro Ekran Tamir Fiyatı2700 TLBilgi Alınız1600 TL
iPhone 12 Pro Max Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi Alınız1900 TL
iPhone 13 Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi AlınızBilgi Alınız
iPhone 13 Mini Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi AlınızBilgi Alınız
iPhone 13 Pro Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi AlınızBilgi Alınız
iPhone 13 Pro Max Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi AlınızBilgi Alınız

Apple Ekran Değişimi Yaparken Dikkat !

Apple iPhone ekran değişimi yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Ekran değişimi için seçtiğiniz servis ve bu serviste kullanlan parçaların kalitesi gerçekten önemlidir.

iPhone telefonun sadece ön cam da çatlak var ise kesinlikle ekran değiştirmeyin. Telefonun dokunmatiği sağlam ise görüntüde de soru yok ise sadece ön cam değişimi yaptırarak ekran onarımı yaptırabilirsiniz.

Telefonunuzdaki Face iD ve Parmak okuyucu gibiözellikler çalışıyor ise, ekran değişimi sırasında aplan bir ata sebebi ile bozulmamasına dikkat edin.

 

iPhone Ekran Değişimi Şikayetleri

iPhone ekran değişimi gerekli yada gereksiz olduğu durumlar vardır. Fakat Apple yetkili servislerde yapılacak onarımların sınırlı olması sebebi il ekrana bağlı parçalarının herhangi birinde sorun olduğunda ekran değişimi yapmaktadır.

 1. Ekrana bağlı olan ve en çok şikayet gelen parçalardan biri ahizedir. Telefon görüşmesi sırasında karşı tarafın sesi size çok az geliyor veya hiç gelmiyor ise aslında yapılacak işlemler ahize filtresi ve ahize değişimidir. Apple yetkili servislerine verdiği emir ve yetki sebebi ile böyle bir işlem yapmak yerine ekran değişimi yapmaktadır. iPhone ahize değişim fiyat ile ekran değişim fiyatını kıyaslar isek fiyat farkı olarak %90 a varan fiyat farkı vardır.
 2. iPhone telefonlarda ekrana bağlı olan parçalardan bir diğeri de ön kamera’ dır. Bu ön kameranın olduğu parçanın üzerine yakınlık sensörü ve ön kameranın video çekiminde ve görüntülü aramada kullandığı mikrofonda bulunmaktadır. Telefonda yaşadığınız ön kamera sorunu ve sensör sorunu var ise, yine Apple yetkili servis şubelerinden birine gittiğiniz zaman ekran değişimi yapmaktadır. Halbuki ekrana bağlı olan ön kamera filmini değiştirerek bu sorunu çözmek çok daha uygun fiyatlara onarım yapılmasını sağlayacaktır.
 3. Son olarak iphone ekranlara bağlı olan home tuşu vardır. Bu home tuşu özelliği ve parmak okuyucu özelliği beraberdir. Eğer iphone telefonunuzda home tuşu ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, home tuşu değişimi sonrası parmak okuyucu özelliği pasif duruma geçerek bir daha çalışmayacaktır. Bunun sebebi Apple her telefon için bir tane parmak okuyucu çipi üretmiş olmasıdır. Eğer parmak okuyucu özelliği sizin için önemli değil ise, komple ekran değişimi yapmak yerini sadece home tuşunu değiştirerek telefonunuzu kullanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer ?

iPhone ekran değişimi süresi ortalama 30-45 dakika arasında değişmektedir. Ekran değişimi yapılan iphone telefonlarda genel testler yapıldıktan sonra müşterimize telefon teslim edilmektedir. Ekran değişimi sonrası telefonda oluşabilecek herhangi bir özellikte sorun var mı? yok mu? diye kontrol edildikten sonra telefon kullanıma hazır hale gelmektedir. Apple yetkili servislerde yaşadığınız randevü alma, telefonu sıfırlama, telefonu servise verdikten sonra 1 gün, 1 hafta veya 15 gün bekleme süresi gibi bir zaman kaybı yaşamazsınız.

iPhone Ekran Değişimi Yapılırken Bilgiler Silinir Mi ?

Ekran değişimi iphone telefonlarda yapılırken, yanlış şifre girilmesi sebebi ile telefonun ekranı kilitlenmiş ve artık ekran şifresi girmeye izin vermiyor ise telefona yazılım atılarak sıfırlanması gerekmektedir. Diğer durumlarda telefondaki bilgiler kesinlikle silinmez ve içindeki uygulama, resim, not gibi hiçbir bilgi kaybı yaşamasınız. Telefona yazılım yüklenmesi gerekiyor ise bunun için ek ücret ödemeniz gerekmez.

Youtube üzerinden videoları izleyerek iphone ekran değişimi yapmak isteyenler telefonun ekranını sökerken ve montajını yaparken çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Tek bir vidayı bile yanlış kullanmanız telefonun anakartına zarar verebilir.

iPhone Dokunmatik Sorunu

iPhone ekran dokunmatiğinin bazı yerleri çalışmıyor veya tamamı çalışmıyor ise telefonun sorunun incelenmesi ve test edilmesi için kontrol edilmesi gerekir. iPhone ekran dokunmatiğinin çalışmamasının veya bazı yerlerin çalışıp bazı bölgelerin çalışmamasının sebebi genelde ekrandan kaynaklanmaktadır.

 • iPhone ekran dokunmatiği hiç çalışmıyor : Bu durumda telefonun ekran değişimi yapılarak test edilmesi gerekir. Ekran değişiminde sorun düzelir ise ekranın dokunmatiği bozulmuştur. Bu durumda ekranın değişmesi gerekir.
 • iPhone ekranı bazen donuyor bazen çalışıyor : Bu sorunu yaşayan kullanıcılar genelde iphone 7 , iphone 8 ve iphone x model telefon kullanıcıları olur. Ekranda kaynaklı bu sorun, ekran değişimiş ile düzelir.
 • Ekran değişimi yapıldı. Dokunmatik sorunu devam ediyor : iPhone telefonlarda dokunmatiği etkilen iki unsur vardır. Bunlardan 1. si ekranın dokunmatiğinden kaynaklı sorun. Böyle bir sorun olmadığı ekran değişimi yapılarak test edildi ise, diğer sorun telefonun anakartında bulunan dokunmatik entegresidir. Bu parçaya müdahale edilip telefon kullanılabilir hale getirilir.

Dokumatik ekran kendi kendine basıyor, hareket ediyiyor gibi sorununuz varsa konu hakkında bilgi almak için ekran dokunmatik sorunu ile alakalı sayfamıza bakabilirsiniz.

Kalitesi İspatlanmış Yedek Parçalar

iPhone ekran sorunu olduğu zaman kullanıcılacak parçalar dünya standartında fiyat performans olarak en kaliteli markları kullanarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutuyoruz. Uzmanlık alanı apple olan ve bu cihazlar için parça montajında kullanılacak özel ekipmanlar ile true tone ve face id gibi parçaların yazılımı kopyalarak yeni ekrana  aktarılmaktadır. Bu sayede orjinal ekran özelliklerini kullanabilmenizi sağlamaktatız.

iphone ekran degisimi yaptiklarimiz

Hangi Ekranı Seçmeliyim

iPhone ekranı kırıldığında değişimi mi yoksa ekran camı mı değişeceğine karar verdiğiniz zaman hangi ekranı seçmeniz gerektiğini servisimizde kullanulacak olan parçaları test etme imkanınız vardır. Bu sayede kullanılacak ürünlerin renk ve dokunmatik kalitesine bakarak ve ürünler hakkında servisimizden destek alarak karar verebilirsiniz.

Google Müşteri Yorumları
%100 Müşteri Memnuniyeti 100%
iPhone ekran Değişimi için bize ulaşın
0212 924 54 55

Yenidoğan Mahallesi Eti Sokak No:13/B Bayrampaşa İstanbul

KARGO GÖNDERİMİ

Anlaşma Kodu : 790024707

Yenidoğan Mahallesi Eti Sokak No:13/B Bayrampaşa İstanbul

Çalışma saatleri

 • Pazartesi – Cuma : 10:00 – 20:00
 • Cumartesi 10:00 – 19:00
 • Pazar : 12:00 – 19:00 ( Bayrampaşa şubesi ürün teslimi için açıktır. )

iPhone Ekran Değişimi” üzerine 31 yorum

 1. İphone 11 telefonum var. Yere düştükten sonra renkler çok bozuldu. Sorun ne ile alakalıdır ve tamirini yapyormusunuz

  1. Merhaba Mehmet Bey, Telefonun iç ekranı hasar görmüş. Servisimizde test amaçlı yeni bir ekran takarak testini yapıp 15 dakika içerisinde bilgi verebiliriz.

  2. Benimde telefonun iPhone 11 ve az önce düştü ekranda hiç görüntü yok. Bildirim mesajları ve telefon araması geldiği zaman ses geliyor. Sorun ne olabilir

   1. Merhaba, Telefonunuzu tuş fonksiyonları ile restlemeye çalışabilirsiniz. Bu işlemde bilgileriniz silinmez. Eğer Telefonun ekran görüntüsü rest işleminde sonra gelmedi ise, kontrol amaçlı servislerimize ulaştırabiliriniz.

 2. Iphone 11 telefonumun ekranını değiştirmek istiyorum. Yuz tanima özelliğine zarar gelirmi.

  1. Merhaba Neva Hanım, Servisimizde yapılan iphone ekran değişimi işlemlerinde telefonun hiç bir özelliğine ve yüz tanıma özelliğine kesinlikle zarar gelmez.

 3. iphone 8 plus telefonum bugun dustu ve ekrani paramparca oldu ekran değişimi yaptırmak istiyorum. Ne kadar surede tamir ediyorsunuz

  1. Merhaba, iPhpne 8 plus ekran değişimi süresi ortalama 30 dakikadır.

 4. Merhaba, İphone 7 plus telefonumun oyun oynarken ekran parlaklığı kesiliyor. Bunu sebebi nedir?

  1. Merhaba, Ekran değişimi yaparak test edebiliriz. Fakat bu sorun yazılım ile alakalı olabilir. Test edilmesi içim servisimize bekleriz.

 5. iPhone X ekran değişimi yapmak istiyorum yerinde servis hizmetinizden nasıl yararlanabiliriz

  1. Merhaba, Servis formunu doldurarak, telefon ile müşteri hizmetlerini arayarak randevü oluşturabilirsiniz. Ayrıca yerinde telefon tamiri sayfamıza da bakabilirsiniz

 6. iphone 7 ekran degisimi orjinal yaptırmak istiyorum. Orijinal ekran değişim iphone 7 için fiyat nedir

  1. Merhaba, Servisimizde iphone 7 orjinal revize ve servis orjinali ekran değişimi yaptırabilirsiniz. iphone 7 ekran değişimi sayfamızda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

   1. İphone 7 ekran değişimi yaptırdıkta sonra dokunmatik sorunu yaşamayız diye garanti veriyormusunuz

    1. Yapılan parça değişimlerin 6 ay garanti verilmektedir

 7. İphone 8 ekran değişimi yaparsak parmak okuyucu çalışmasında sorun olur mu

  1. iPhone 8 ekran değişimi işleminde parmak okuyucu ve diğer özelliklere zarar gelmez

 8. İPhone 11 ekran değişimi sonrası ekran uyarı veriyormuş. Bu durum nedir. Ekran değiştirsen nasıl oluyor bilgi verirmisiniz

  1. ilk 14 gün boyunca telefonu sadece yeniden başlattığınızda veya kapatıp açtığınıza bu ekran yetkili servis harici başka bir yerde değiştirildiğine dair uyarı geliyor. Tamam dediğiniz zaman gidiyor.

 9. İphone 7 plus ekran değişimi yaptırdım. Çok titiz ve itina ile çalılıyorlar. Kulağıma ses çok az geliyordu telefon görüşmesinde o sorında düzeldi.

  1. teşekkürler hülya hanım, Yapılan bütün iphone ekran değişimlerinde aynı kalite ve hizmeti verdiğimiz konusunda emin olabilirsiniz

 10. İPhone 11 ekran değişimi yaparsak Face id ve true tone özellikleri çalışacak mı

  1. evet efendim. şu anda çalışan özelliklerin hiç birine zarar gelmeyecek

 11. Iphone ekran değişiminde A kalite dediğiniz ekranda fark var mıdır? Parlaklık fazla belli oluyor diyolardı

  1. Merhaba, renk tonları orjinal ekran ile farklıdır. Fakat rahatsız edici seviyede değildir. İsterseniz ekranı test ederek montaj yaptırma şansınız var.

 12. çok hızlı ve güvenilir telefon tamircisi. Göz önünde iPhone ekran değişimi yapıyorlar. Her aşamasını görebiliyorsunuz.

 13. iphone ekran değişimi fiyatlarınız güncel mi? Bugün kimi arasam sitesindeki fiyatlardan farklı fiyat söylüyorlar

  1. Merhaba, iPhone ekran eğişim fiyat listemiz sürekli günceldir. Listede gördüğünüz fiyatlarda işlem yaptırabilirsiniz.

 14. merhaba iphone 6 orjinal bire bir ekran değişimi yaptırmak istiyorum telefonumun her parcası orjinal ben biraz böyle konulaarda takıntılıyım herşeyi fabrikasyon olsun istiyorum bir r kac gündür araştırıyorum karsıma siz cıkıyorsunuz yorumlarda gayet başarılı bundan dolayı size yaptırmak istiyorum bazı bayilerden orjinal ekran taktırdım flexler apple logolu ama cihaza takınca eski kaliteyi alamıyorum kullanmış olduqum başka iphonede var aralarında cok fark var ısık renk dokunuş icime sinmedi bir ekran daha aldım bukez başka yerden o güzeldi ama ondada gölgeler oluştu bir iki gün sonra bu yüzden sizden bire bir fabrikasyon ekran istiyorum yardımcı olurmusunuz biraz uzun yazdım kusura bakmayın lütfen 🙂

  1. Merhaba hoşgeldiniz. Artık iPhone 6 telefonun servis orjinali ekranı bulunmuyor. İsterseniz ön cam değişmiş orjinal ekran değişimi yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir