iPhone Ekran Degisimi

iPhone ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz için iphone ekran onarım hizmetimiz 6 ay garantilidir. Deneyimli teknisyenlerimiz tarafından seçimini yaptığınız ekran modelleri ile hizmet aynı dakika içinde başlamaktadır. iPhone ekran değişimi için tüm teknik detaylar son kontroller sonrası teslim edilmektedir.

iphone ekran değişimi

iPhone ekran onarımı sonrası merak edilen konulardan biri ekran değişimi sonrası telefonda herhangi bir bilgi kaybı yaşanır mı? Hayır bilgi kaybı yaşanmaz. Telefonu kullanmaya kaldığınız yerden devam edersiniz.

iPhone ekran onarımı işlemi dışında iphone telefonlar için arızalı tüm problemler giderilmektedir. Ayrıca yerinde iphone ekran değişimi hizmetimizde yer almaktadır. Tamir sonrasında home tuşu kullanan modellerde parmak okuyucu bozulmaz. Yüz tanıma özelliği olan telefonlar yüz tanıma özelliği bozulmaz.

İphone Ekran Tamiri ve Değişimi Fiyat Listesi

iPhone ekran tamiri ve değişimi fiyat listesi yazımızın sonunda güncel olarak verilmiştir. iPhone ekran fiyatı ve değişim işlemleri modellere göre değişmektedir.

iPhone Ekran Değişimi fiyat listesi içinde yer alan fiyatlarımız günceldir sorunuz yazan modeller için bizi arayıp sorabilirsiniz.
Model / İşlemA Kalite Ekran DeğişimiCam DeğişimiOrijinal Revize Ekran Değişim Fiyatı
iPhone 5s170 TL150 TL200 TL
iPhone SE200 TL170 TL250 TL
iPhone 6200 TL170 TL290 TL
iPhone 6 Plus240 TL200 TL400 TL
iPhone 6s240 TL200 TL400 TL
iPhone 6s Plus280 TL200 TL500TL
iPhone 7250 TL200 TL500 TL
iPhone 7 Plus290 TL300 TL700 TL
iPhone 8280 TL240 TL650 TL
iPhone 8 Plus300 TL300 TL800 TL
iPhone X750 TL600 TL1450 TL
iPhone Xr700 TL600 TL1250 TL
iPhone Xs900 TL700 TL1600 TL
iPhone Xs Max1900 TL
iPhone 111800 TL
iPhone 11 PRO2500 TL
iPhone 11 Pro Max2850 TL
iPhone SE 2 ( 2020 )280 TL240 TL650 TL

iPhone Ekran Değişimi Süresi Ne Kadar?

iPhone ekran değişimi için servis süreci müşterinin bize ulaşması ve almak istediği hizmeti seçerek başlar.

Citrus Mobil olarak iphone ekran değişim tamiri için orijinal ve onaylı yedek parça kullanmaktadır. iPhone tamiri işlem süresi ortalama 30 dakikadır. Ekran değişimi yapılıp müşteriye teslim edildikten sonra 6 ay garanti süresi başlamaktadır.

Yerinde tamir hizmeti ile cep telefonunu tamir ettirmek isteyen müşterilerimiz, telefonu tamir ettirmek günü ve saati belirterek arıza kaydını oluşturur. Belirtilen zamanda teknisyen arkadaşımız müşterimiz ile görüşerek belirttiği konumda telefonunun onarımı yaparak müşterimize teslim eder.

Kargo ile telefonu teknik servisimize göndermek isteyen müşterilerimiz Yurtiçi Kargo firmasından 648648423 nolu anlaşma kodu ile ücretsiz kargo ile gönderebilirler. iPhone ekran tamiri tamamlandıktan sonra müşterimize ücretsiz kargo ile tekrar geri gönderim yapabiliriz. Müşterimizi ödeme işlemi Havale – EFT işlemi ile yapabilmektedirler.

Modellere Göre iPhone Ekran Değişimi İşlemleri

iPhone Ekran Değişimi 6 ve 6 Plus İçin

iPhone 6 ekran değişimi işleminde Cwr marka Citrus Mobil onaylı ve garantili ekran değişimi 30 dakika sürmektedir. iPhone 6 orijinal ekran değişim ve yan sanayi ekran tamiri yapan firmamızda orijinal ekran değişimlerinde garanti verilmektedir. Tamir sonrasında telefonun testleri yapılarak müşterimize teslim edilmektedir. Tamir sonrasında parmak okuyucu özelliğine hiçbir zarar gelmez.

Ekran değişimi iPhone 6 plus için sonrası görüntü sorunu yaşayan kullanıcılar dokunmatik sorunu da yaşayabilmektedir. Bunun sebebi iPhone 6 plus telefonlar apple firmasının üretmiş olduğu ilk büyük ekranlı telefon olmasının eksikliklerini yaşamasıdır.

Çok ince yapılan kasalar sebebi ile anakart çabuk hasar almaktadır. Tamir işlemine ve değişimine başlanmadan önce telefonun genel testleri yapılarak müşterilerimize ön bilgilendirme verildikten sonra orijinal ekran değişimi tamamlanarak müşterimize teslim edilir. iPhone ön cam değişimi işlemi servisimizde yapılarak ekranın orijinal kalması sağlanmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi 6s ve 6s Plus İçin

iPhone 6s telefonun ekranı değiştikten sonra ekrana bağlı dokunmatiği de değişmektedir. iPhone 6s ekranlar Apple tarafından yeni bir ekran teknolojisine geçmiştir. iPhone 6s ekranlarında parmak okuyucu filmi ve dokunmatik entegresi bulunmaktadır. Diğer iPhone modellerinde olduğu gibi sadece işlemcileri güçlendirerek kalmamış, ekranında yeni bir teknolojiye geçirmiştir. İphone 6s telefonda CWR marka ve orijinal iphone ekran değişimi olarak servisimizde yapılmaktadır. 6s ön cam değişimi sadece orijinal ekranlarda yapılmaktadır. 6s ön cam değişimi yapılmaktadır.

iPhone 6s plus ekran değişim işleminde parmağınızla dokunduğunuz dış cam ve görüntüyü algıladığınız iç ekran beraber değişmektedir. Bu değişim işlemi sonunda telefonun ekran kaynaklı dokunmatik sorunu dış cam çatlaması ve ekrandaki görüntü bozukulukları ve görüntü kayıpları tamamen yenilerek sorunsuz bir şekilde kullanmanıza imkan tanır. 6s plus ön cam değişimi sadece orijinal ekranlarda yapılmaktadır. Servisimizde 6s plus ön cam değişimi yapılır.

iPhone 7 ve 7 Plus Ekran Değişimi

iPhone 7 ekran değişimi sadece görüntüleme ve dokunmatik sorunu olan kullanıcılar için değil bazı durumlarda onarmak okuyucu veya home tuşu sorunu yaşayaşan kullanıcılar içinde gereklidir. Çünkü iphone ekran değişimi sırasında parmak okuyucu görüntüleme ve home tuşunun bağlantı filmi de bulunmaktadır.

iPhone ekran değişimi yaptıran kullancılar görüntümenin dış camındaki çatlaklık ve kırıklardan, iç ekrandaki görüntüleme bozukluklarından ve dokunmatik sorunundan kurtulmaktadır. iPhone 7 telefonlarda 3 farklı orijinal ekran kullanılmaktadır. Bunlar Lg firmasının ürettiği ekranlarda, Toshiba firmasının ürettiği ekranlarda ve Sharp markasının ürettiği ekranlarda farklı dokunmatik çipleri vardır. Telefonun hangi ekranı kullandığını tespit ederek ekran değişilmesi gerekmektedir. Farklı bir ekran kullanıldığı takdirde telefondaki dokunmatikte sürekli takılma yaşanmasını sağlar. 7 ön cam değişimi sadece orijinal ekranlarda yapılmaktadır. Teknik Servis olarak 7 ön cam değişimi yapılır.

7 plus iphone ekran tamiri ve değişim işlemi aynı iphone 7 gibi yapılmaktadır. Kullandıkları ekran teknolojileri ve özellikleri aynıdır. Tamir işlemlerinde ahize temizlik hizmetimiz ücretsiz yapılmaktadır. Bu ahize temizliği sayesinde telefon görüşmesi esnasında karşıdan ses gelmiyor sorunu yaşayan kullanıcılarımız artık çok daha net bir telefon görüşmesi sağlayabileceklerdir. iPhone 7 plus ve iphone 7 ekran değişimi aynı şekilde yapılır.

iPhone 8 ve 8 Plus Ekran Değişimi

iPhone 8 kullanıcıları için görüntüleme sisteminin bozulması ve ekrandaki çatlamalardan sonra birde telefonun arka camı çatlayıp kırılma sorunu ile karşılaşmaya başladır.

iPhone 8 telefonların arka bölümleri de cam malzemeden yapılmıştır. iPhone telefonlarının ilk defa arka taraflarını cam olarak iphone 8 telefonlarda başlamıştır. Arka cam değişimi, iPhone ön cam değişimi ve iphone orjinal ekran değişimi hizmetleri verilmektedir.

iPhone 8 plus görüntüleme kaybı onarımı ve diğer arızaları iphone 8 modeli ile aynı özellikleri taşımaktadır. Tek farkları arka kameraları ve bataryalarıdır. iPhone 8 plus ön cam ve arka cam değişim fiyatları servisimizde yapılmaktadır ve fiyatları farklıdır.

iPhone ekran onarımı yaptırmak isteyen müşterilerimiz için iphone yerinde tamir hizmetimizde vardır. Servisimiz iphone telefonlarının bütün orijinal parçaları vardır.

iPhone X – Xr- Xs ve Xs Max Ekran Değişimi

Bu model iphone telefonlarda ekran teknolojisi bir üst segmente geçerek görüntüleme ve dokunmatik kaliteleri değişmiştir. Ayrıca telefonların ekranlarında kenar çerçeveleri kaldırmıştır. iPhone x, iPhone xr, iPhone xs ve iPhone xs max telefonlarda home tuşu ve parmak okuyucu özelliği kaldırmıştır.

Bu özelliğin yerine yüz tanıma ( Face id ) özelliği gelmiştir. iPhone x serisi telefonlarında arka tarafı camdan yapılmıştır ve bu modellerde de arka bölümdeki cam kırıldığı veya çatladığı zaman servisimizde ekran tamiri ve değişim işlemi yapılmaktadır. Arka cam değişim işlemlerinde telefondan hiçbir bilgi silinmez ve müşterimiz telefonunu eski kaldığı yerden kullanmaya devam eder.

iPhone ön cam değişim işlemi ile orijinal ekrandaki çatlaklardan kurtulmak istiyorsanız servisimiz ile iletişime geçerek bu işlemi yaptırabilirsiniz. iPhone ekran ile ön cam değişimi işlemi ve fiyatları birbirinden farklı tamirlerdir. Daha önce camı değişmiş telefonlarda görüntüleme kaybı riski vardır.

iPhone 11 Serisi Ekran Değişimi

iPhone 11 serisinden ekran onarımları ve batarya onarımları Apple tarafından özel teknik servislerde yapılması baltalanmaya çalışır bir hal almıştır. Yetkili servis tarafından yapılan parça değişimlerinde telefonda uyum sağlaması için özel bir yazılım ile çiplerin eşleştirilmesi sağlanmaktadır.

Ancak bu işlemi yapma yetkisi sadece app servislerine verilmiştir. Bizim gibi hizmet kalitesini ön planda tutarak fiyat ve performans açısından müşterilerimizin telefonunu hızlı bir şekilde tamir ederek ayrıca veri kaybetmemelerini sağlayarak verdiğimiz hizmetten üretici firma şikayetçi gibi gözüküyor. iPhone 11 serisi telefonların tamiri ve değişim fiyatları anlık olarak sorabilirsiniz.

Servisimizde iPhone 11 telefonlarda servis orijinali ve Cwr marka yan sanayi ekran değişimi yapılmaktadır. Yapılan bu işlemler Citrus Mobil garantisi ve güvencesi altındadır. Aynı gün tamir yapan servisimiz telefonlarda iphone ekran tamiri onarım işlemini ortalama 30 dakika ila 1 saat arasında yapmaktadır.

iPhone 11 serisinde ekran değişiminde telefonlarda ilk açıldığı zaman bir uyarı gelmektedir. Bu uyarı telefonun bir müdahale gördüğünü, orijinal bir ekran kullanılmadığını, yetkili servise gidin ve bilgi alın tarzında bir uyarı çıkmaktadır.

iPhone 11 pro max , iphone 11 ve iphone 11 pro telefonlarda ön cam değişimi ve tamiri servisimizde yapılmaktadır.

Apple firmasından yeni yazılım güncellemeleri ile bu sorunu da düzeltmelerini bekliyoruz.

İphone telefonlarda görüntüleme ve dokunmatikte sorun yaşayan kullanıcıları servisimizde ücretsiz arıza tespiti yapmak için bekliyoruz.

1–12 / 22 sonuç gösteriliyor

1–12 / 22 sonuç gösteriliyor