iPhone Ekran Değişimi ve Fiyatı

iphone Ekran Değişimi

iPhone ekran degisimi ne kadar

En iyi tamir deneyimi iPhone Ekran Değişimi 1 Günde Telslim

iPhone ekran değişimi güncel fiyat ve stok bilgisi öğremek için bize whatsapp üzeriden ( 0553 911 84 53 ) yazabilir veya sabit numaradan ( 0212 911 84 53 ) iletişime geçerek müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz. Servisimizde kırık iphone ekran değişim süresi ortalama 30 dakikadır.
favicon
CitrusMobil
Telefon Uzmanı

Güncel iPhone Ekran Değişim Fiyatları

iphone ekran değişimi fiyat listesi yardımı ile hızlıca ekran değişimi kaç tl olduğunu öğrenebilirsiniz. En iyi fiyat ve hizmet politikamız ile ekran değişimi için servislerimize bekleriz.

iPhone Ekran Değişimi 180 Gün Garantili

iPhone ekran değişimi yapılan telefonlarda 180 gün parça garantisi verilmektedir.

Aynı Gün Teslimat

iPhone telefonlarda ekran değişimi süresi ortalama 3 saattir. Maksimum işlem süresi 24 saattir.

Türkiye Geneli Ücretsiz Kargo

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Yurtiçi Kargo ile ücretisiz kargo gönderimi.

İstanbul için Servislerimiz

İstanbul Avrupa yakası Bayrapaşa ve Anadalu yakasında Kadıköy’de bulunan servislerimizde işlem yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi ve Tamir Fiyatı​

iPhone ekran değişimi fiyat listesine bakarak ekran değişimi kaç tl olduğnu öğrenebilir ve Türkiyen’nin her yerinden ücretsiz kargo ile telefonunuzu bize gönderebilirsiniz. iPhone telefonum ekran kırıldı ne yapmalıyım? diye dert etmenize gerek yok.

Ekran sorunu olan apple cep telefonunuza orjinal iphone ekran değişimi yaptırarak eski performansında kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Garanti kapsamında ve en uygun fiyatlı A kalite muadil iphone ekran değişim seçenekleri ile de telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Model ListesiiPhone A Kalite Ekran DeğişimiiPhone Orjinal Revize Ekran DeğişimiiPhone Ön Cam Değişimi
iPhone 6 Ekran Tamir Fiyatı400 TL550 TL350 TL
iPhone 6 Plus Ekran Tamir Fiyatı450 TL650 TL370 TL
iPhone 6s Ekran Tamir Fiyatı450 TL700 TL350 TL
iPhone 6s Plus Ekran Tamir Fiyatı500 TL850 TL370 TL
iPhone 7 Ekran Tamir Fiyatı450 TL800 TL370 TL
iPhone 7 Plus Ekran Tamir Fiyatı550 TL1100 TL400 TL
iPhone 8 Ekran Tamir Fiyatı480 TL1190 TL370 TL
iPhone 8 Plus Ekran Tamir Fiyatı550 TL1250 TL400 TL
iPhone SE 2020 Ekran Tamir Fiyatı450 TL900 TL370 TL
iPhone XR Ekran Tamir Fiyatı950 TL1950 TL900 TL
iPhone X Ekran Tamir Fiyatı900 TL - 1200 TL1900 TL900 TL
iPhone Xs Ekran Tamir Fiyatı900 TL1900 TL900 TL
iPhone Xs Max Ekran Tamir Fiyatı1200 TL4000 TL1250 TL
iPhone 11 Ekran Tamir Fiyatı1200 TL2600 TL950 TL
iPhone 11 Pro Ekran Tamir Fiyatı1300 TL4000 TL1100 TL
iPhone 11 Pro Max Ekran Tamir Fiyatı1650 TL4700 TL1300 TL
iPhone 12 Ekran Tamir Fiyatı2000 TLBilgi Alınız1900 TL
iPhone 12 Mini Ekran Tamir Fiyatı2000 TLBilgi Alınız1900 TL
iPhone 12 Pro Ekran Tamir Fiyatı2800 TLBilgi Alınız2000 TL
iPhone 12 Pro Max Ekran Tamir Fiyatı3250 TL6800 TL2000 TL
iPhone 13 Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi Alınız2000 TL
iPhone 13 Mini Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi Alınız2000 TL
iPhone 13 Pro Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi Alınız2000 TL
iPhone 13 Pro Max Ekran Tamir FiyatıBilgi AlınızBilgi Alınız2100 TL

Ekran Değişimi Yaptığımız iPhone Modelleri

iPhone ekran değişim fiyatı seçilecek olan Orijinal ve A kalite ekran tercihine ve telefon modeline göre belirlenmektedir.

Bazı iPhone telefon modellerinde batarya şişmesi sonrasında ekran bozulduğunda, mecburen batarya değişimi de yapılması gerekemketedir. Aksi takdirde montajı yapılacak ekranda çok kısa bir süre sonra bozulacaktır. Böyle bir sorun var ise telefonun sorunsuzca kullanılabilmesi için ekran değişimi tamiri  yapılmadan önce mutlaka batarya değişimi yapılmalıdır. Ekran değişimi ile aynı anda iphone batarya değişimi yapıldığında ek indirim uygulanmaktadır. Bu işlemler sonrasında telefon kullanıma hazır hale getirilir.

Bu konuda detaylı bilgi almak için servisimize gelebilir veya Gsm yolları ile ( whatsapp ve telefon araması ) iletişim kurabilirsiniz.

iPhone telefonlarda parmak okuyucu özelliği kesinlikle bozulmaz. Yüz tanıma ( face id ) özelliği de servisimizde yapılan ekran değişimlerinde sorunsuz olarak kullanılabilmetedir. Orjinal iphone yedek parça fiyatlarına Apple sitesinden ulaşabilirsiniz.

iPhone Ekranı Kırıldı İse Mutlaka Burayı Okuyunuz

iPhone ekran değişimi fiyatı ve iPhone ön cam değişimi fiyatı telefonun modeline göre ve kullanılacak parçalara göre Orjinal ve A kalite muadil parçalar ile değişmektedir. iPhone ekran değişimi işleminde kullanılan parçaların tamamına 180 gün Citrusmobil garantisi verilmektedir.

iPhone ekranı mı kırıldı? görüntü ve dokunmatik sorunundan kurtulmak için servisimizde ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirsiniz. 

iphone ekrani kirildi ise dikkat edin

Apple iPhone Ekran Değişimi Nedir ?

iPhone ekran değişimi; iPhone telefonlarda oluşan ekran sorunları için yapılan parça değişime verilen hizmettir. Telefonun ekran kaynaklı dokunmatik sorunları ve görüntüde sorun yaşıyorsanız iphone ekran değişimi yaparak sorunu çözerek telefonu eski performansında kullanabilirsiniz.

Apple iPhone Ön Cam Değişimi Nedir ?

iPhone ön cam değişimi; iPhone telefonun ekran camında oluşan çatlaklar sebebi ile yapılan tamir işlemidir. Bu işlemin yapılabilmesi için telefonun ekranının orjinal olması gerekmektedir. Ayrıca Apple ön cam değişimi için telefonun iç lcd ekranında görüntü bozukluğu olmaması gerekir.

Apple Ekran Değişimi Yaparken Dikkat !

Apple iPhone ekran değişimi yapılırken dikkat edilmesi gerekir. Ekran değişimi için seçtiğiniz servis ve bu serviste kullanlan parçaların kalitesi gerçekten önemlidir.

iPhone telefonun sadece ön cam da çatlak var ise kesinlikle ekran değiştirmeyin. Telefonun dokunmatiği sağlam ise ve görüntüde de soru yok ise sadece ön cam değişimi yaptırarak ekran onarımı yaptırabilirsiniz.

Telefonunuzdaki Face iD ve Parmak okuyucu gibi özellikler çalışıyor ise, ekran değişimi sırasında yapılan bir hata sebebi ile bozulmamasına dikkat edin.

 

Hangi Ekranı Seçmeliyim

iPhone ekranı kırıldığında değişimi mi yoksa ekran camı mı değişeceğine karar verdiğiniz zaman hangi ekranı seçmeniz gerektiğini servisimizde kullanulacak olan parçaları test etme imkanınız vardır. Bu sayede kullanılacak ürünlerin renk ve dokunmatik kalitesine bakarak ve ürünler hakkında servisimizden destek alarak karar verebilirsiniz.

iPhone ekran fiyati

iPhone Ekran Tamiri

iPhone ekran tamiri, iç ekranı sağlam olan telefonların çatlamış olan ön camı değiştrilerek yapılan işleme denir. Diğer bir deyişle iPhone ekran tamiri yapılabilmesi için görüntüyü aldığınız iç ekranın ve dokunmatiğin sağlam olması durumunda yapılır. Aksi halde iPhone ekran tamiri yerine iphone ekran değişimi yapılması gerekmektedir.

iPhone cam değişim işleminde, görüntüyü aldığınız iç ekran ve dokunmatik orjinal kalır. Bu işlemde sadece parmağınızla dokunduğunuz dış cam değiştirilir. iPhone cam değişimi sadece orjinal ekranlara yapılmaktadır. Cam değişimi yapılabilemesi için telefonun görüntüsünde ve dokunmatiğinde sorun olmaması gerekir. 

Ekran görüntüsünde piksel bozukluğu, mürekkep dağılması gibi sorunlar varsa sadece ekran ve dokunmatik ön cam ile beraber set olarak ekran değişim yapılmaktadır.

iPhone Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPhone ekran değişimi süresi ortalama 30-45 dakika arasında değişmektedir. Ekran değişimi yapılan iphone telefonlarda genel testler yapıldıktan sonra müşterimize telefon teslim edilmektedir. Ekran değişimi sonrası telefonda oluşabilecek herhangi bir özellikte sorun var mı? yok mu? diye kontrol edildikten sonra telefon kullanıma hazır hale gelmektedir. Apple yetkili servislerde yaşadığınız randevü alma, telefonu sıfırlama, telefonu servise verdikten sonra 1 gün1 hafta veya 15 gün bekleme süresi gibi bir zaman kaybı yaşamazsınız.

iPhone Dokunmatik Sorunu

iPhone ekran dokunmatiğinin bazı yerleri çalışmıyor veya tamamı çalışmıyor ise telefonun sorunun incelenmesi ve test edilmesi için kontrol edilmesi gerekir. iPhone ekran dokunmatiğinin çalışmamasının veya bazı yerlerin çalışıp bazı bölgelerin çalışmamasının sebebi genelde ekrandan kaynaklanmaktadır.

 • iPhone ekran dokunmatiği hiç çalışmıyor : Bu durumda telefonun ekran değişimi yapılarak test edilmesi gerekir. Ekran değişiminde sorun düzelir ise ekranın dokunmatiği bozulmuştur. Bu durumda ekranın değişmesi gerekir.
 • iPhone ekranı bazen donuyor bazen çalışıyor : Bu sorunu yaşayan kullanıcılar genelde iphone 7 , iphone 8 ve iphone x model telefon kullanıcıları olur. Ekranda kaynaklı bu sorun, ekran değişimiş ile düzelir.
 • Ekran değişimi yapıldı. Dokunmatik sorunu devam ediyor : iPhone telefonlarda dokunmatiği etkilen iki unsur vardır. Bunlardan 1. si ekranın dokunmatiğinden kaynaklı sorun. Böyle bir sorun olmadığı ekran değişimi yapılarak test edildi ise, diğer sorun telefonun anakartında bulunan dokunmatik entegresidir. Bu parçaya müdahale edilip telefon kullanılabilir hale getirilir.

Dokumatik ekran kendi kendine basıyor, hareket ediyiyor gibi sorununuz varsa konu hakkında bilgi almak için ekran dokunmatik sorunu ile alakalı sayfamıza bakabilirsiniz.

iPhone Ekran ve Yetkili Servis Destek Soruları

iPhone telefonlarda herhangi bir arıza durumda ilk akıla gelen şeylerin başında yetkili serviste için çok yüksek ücret çıkacak mı? Garanti kapsamında tamir olacak mı? gibi düşüncelerdir.

Apple yetkili servislerinde home tuşu, yakınlık sensörü, ön kamera, face id sorunu gibi durumlarda malesef bu arızalı parçaları değiştirmek yerine bunların bağlı olduğu ekran panelini tamamen değiştirmektedir. Bu sebep ile bu sorunlardan birini yaşıyorsanız iphone ekranı da değiştirmeniz gerekmektedir.

iPhone kullanıcıları da durum böyle olunca da 4000-5000 TL gibi masraf öemek yerine dışarıda özel teknik servislerden destek alarak iphone tamirini çok daha uygun fiyata yaptırmaktadırlar.

Garantisi devam iphone, ipad, ipod gibi cihazlarınızın onarımı için öncelikle apple destek bölümüne ulaşın ve oradan çıkan sonuca göre özel servis seçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone ekran Değişimi için bize ulaşın
0212 924 54 55

Yenidoğan Mahallesi Eti Sokak No:13/B Bayrampaşa İstanbul

KARGO GÖNDERİMİ

 • Yurtiçi Kargo Anlaşma Kodu : 790024707
 • Bayrampaşa Şube Açık Adres: Yenidoğan Mahallesi, Eti Sokak, No:13/B, Bayrampaşa İstanbul
 • Kadıköy Şube Açık Adres : Rasimpaşa Mahallesi, Yavuztürk Sokak, Kadıköy/İstanbul

Çalışma saatleri

 • Pazartesi – Cuma : 10:00 – 20:00
 • Cumartesi 10:00 – 19:00
 • Pazar : 12:00 – 19:00 ( Bayrampaşa şubesi ürün teslimi için açıktır. )

İstanbul Avrupa Yakası

iPhone ekran değişimi için İstanbul Avrupa yakasında şubemizin açık adresi : Yenidoğan mahallesi Eti sokak No:13/B Bayrmpaşa İstanbul ( Sağmalcılar Mero İstasyonu Yakını )

İstanbul Anadolu Yakası

İstanbul Anadolu yakası açık adresi : Rasimpaşa mahallesi Yavuztürk Sokak Kadıköy İstanbul ( Rıhtım Münibüslerinin boğa heykeline çıkamdan sağdan girdiği sokak Yıldırım Mobile )

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone Ekran Sorunlarınız İçinBizden Destek Alabilirsiniz.

Ekran değişimi iphone telefonlarda yapılırken, yanlış şifre girilmesi sebebi ile telefonun ekranı kilitlenmiş ve artık ekran şifresi girmeye izin vermiyor ise telefona yazılım atılarak sıfırlanması gerekmektedir. Diğer durumlarda telefondaki bilgiler kesinlikle silinmez ve içindeki uygulama, resim, not gibi hiçbir bilgi kaybı yaşamasınız. Telefona yazılım yüklenmesi gerekiyor ise bunun için ek ücret ödemeniz gerekmez.

Youtube üzerinden videoları izleyerek iphone ekran değişimi yapmak isteyenler telefonun ekranını sökerken ve montajını yaparken çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Tek bir vidayı bile yanlış kullanmanız telefonun anakartına zarar verebilir.

Ekran değişimi ve diğer onarımlarda Türkiyegeneli ücretsiz kargo gönderimi yapabilirsiniz

iPhone telefonların ekranı da diğer telefon ekranları gibi ön cam ve iç ekrandan oluşur. Telefonun ekranında hiç bir piksel kaybı ve leke yok ise, sadece ön cam değişimi yapılmaya uygundur.

iPhone ekran değişimi işlemi Citrusmobil servilerinde oralama 1 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Mesai saatleri içerisinde bırakılan telefonlar aynı gün teslim edilmektedir.

Servisimizde yapılan her parça değişimi ve onarımdan olduğu gibi iPhone ekran değişimi sırasında yapılan onarım ve parça değişimlerinde de 180 gün garanti verilmektedir. Diğer firma ve kuruluşların verdikleri hizmet ve garanti kapsamı konusunda bizimle olan herhangi bir alaka yoktur. Daha detaylı bilgi almak için Garanti Şartları sayfasında bakabilirsiniz.

En iyi apple türkiye yetkili servisi neresiir sorusu telefondaki tamir süresini sıkıntısız ve eski orjinalliine kullanmak isteyen insanların merak ediği araştırdığı bir konudur. Bu sebep ile bu kon hakkında bizim görüşümüz Türkiye’de en iyi apple türkiye yetkili servisi zorlu avm de bulunan apple store mağazasıdır.

Bize en çok gelen sorulardan bir tanesini olan iPhone telefonum serviste değişim olur mu? ücretli mi yaparlar?  konusunda sadece apple yetili servisleri karar verebilmektedir. Fakat şunu da belirtmeden söylemek isteriz, telefonunuzda sıvı teması darbe gibi bir olay söz konusu değil ise %99 değişim kararı gelecektir. Apple yetkili servis sağlayıcıları, değişim işlemi için cihazı appl servis merkezine göndermekte ve değişim kararına göre işlem yapmaktadırlar.

Apple yetkili servis hizmet Türkiye’nin bir çok Apple yetkili servis sağlayıcısı olarak yönetilerek hizmet vermektedir. Şu anda Apple yetkili servis Ankara ilinde gürgençler, troy, promc, başarı, genpa, kvk firmaları tarafından hizmet verilmektedir.  Ankara apple servisi olarak  6 noktada hizmet vermektedir. 

Yeni üretilen iphone telefonların arka bölümü cam alışımlı bir malzemeden yapıldığı için bu bölümde darbe aldığında kırılabilmektedir. Servisimizde arka camı kırılan iphone telefonların arka cam değişimi işlemi telefonunuza hiç bir zaman vermeden yapılmaktadır. Apple yetkili servis ve Apple yetkili servis sağlayıcıları bu işlemi yapmamaktadır.

iPhone Ekran Değişimi ve Fiyatı” üzerine 32 yorum

 1. İphone 11 telefonum var. Yere düştükten sonra renkler çok bozuldu. Sorun ne ile alakalıdır ve tamirini yapyormusunuz

  1. Merhaba Mehmet Bey, Telefonun iç ekranı hasar görmüş. Servisimizde test amaçlı yeni bir ekran takarak testini yapıp 15 dakika içerisinde bilgi verebiliriz.

  2. Benimde telefonun iPhone 11 ve az önce düştü ekranda hiç görüntü yok. Bildirim mesajları ve telefon araması geldiği zaman ses geliyor. Sorun ne olabilir

   1. Merhaba, Telefonunuzu tuş fonksiyonları ile restlemeye çalışabilirsiniz. Bu işlemde bilgileriniz silinmez. Eğer Telefonun ekran görüntüsü rest işleminde sonra gelmedi ise, kontrol amaçlı servislerimize ulaştırabiliriniz.

 2. Iphone 11 telefonumun ekranını değiştirmek istiyorum. Yuz tanima özelliğine zarar gelirmi.

  1. Merhaba Neva Hanım, Servisimizde yapılan iphone ekran değişimi işlemlerinde telefonun hiç bir özelliğine ve yüz tanıma özelliğine kesinlikle zarar gelmez.

 3. iphone 8 plus telefonum bugun dustu ve ekrani paramparca oldu ekran değişimi yaptırmak istiyorum. Ne kadar surede tamir ediyorsunuz

  1. Merhaba, iPhpne 8 plus ekran değişimi süresi ortalama 30 dakikadır.

 4. Merhaba, İphone 7 plus telefonumun oyun oynarken ekran parlaklığı kesiliyor. Bunu sebebi nedir?

  1. Merhaba, Ekran değişimi yaparak test edebiliriz. Fakat bu sorun yazılım ile alakalı olabilir. Test edilmesi içim servisimize bekleriz.

 5. iPhone X ekran değişimi yapmak istiyorum yerinde servis hizmetinizden nasıl yararlanabiliriz

  1. Merhaba, Servis formunu doldurarak, telefon ile müşteri hizmetlerini arayarak randevü oluşturabilirsiniz. Ayrıca yerinde telefon tamiri sayfamıza da bakabilirsiniz

 6. iphone 7 ekran degisimi orjinal yaptırmak istiyorum. Orijinal ekran değişim iphone 7 için fiyat nedir

  1. Merhaba, Servisimizde iphone 7 orjinal revize ve servis orjinali ekran değişimi yaptırabilirsiniz. iphone 7 ekran değişimi sayfamızda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

   1. İphone 7 ekran değişimi yaptırdıkta sonra dokunmatik sorunu yaşamayız diye garanti veriyormusunuz

    1. Yapılan parça değişimlerin 6 ay garanti verilmektedir

 7. İphone 8 ekran değişimi yaparsak parmak okuyucu çalışmasında sorun olur mu

  1. iPhone 8 ekran değişimi işleminde parmak okuyucu ve diğer özelliklere zarar gelmez

 8. İPhone 11 ekran değişimi sonrası ekran uyarı veriyormuş. Bu durum nedir. Ekran değiştirsen nasıl oluyor bilgi verirmisiniz

  1. ilk 14 gün boyunca telefonu sadece yeniden başlattığınızda veya kapatıp açtığınıza bu ekran yetkili servis harici başka bir yerde değiştirildiğine dair uyarı geliyor. Tamam dediğiniz zaman gidiyor.

 9. İphone 7 plus ekran değişimi yaptırdım. Çok titiz ve itina ile çalılıyorlar. Kulağıma ses çok az geliyordu telefon görüşmesinde o sorında düzeldi.

  1. teşekkürler hülya hanım, Yapılan bütün iphone ekran değişimlerinde aynı kalite ve hizmeti verdiğimiz konusunda emin olabilirsiniz

 10. İPhone 11 ekran değişimi yaparsak Face id ve true tone özellikleri çalışacak mı

  1. evet efendim. şu anda çalışan özelliklerin hiç birine zarar gelmeyecek

 11. Iphone ekran değişiminde A kalite dediğiniz ekranda fark var mıdır? Parlaklık fazla belli oluyor diyolardı

  1. Merhaba, renk tonları orjinal ekran ile farklıdır. Fakat rahatsız edici seviyede değildir. İsterseniz ekranı test ederek montaj yaptırma şansınız var.

 12. çok hızlı ve güvenilir telefon tamircisi. Göz önünde iPhone ekran değişimi yapıyorlar. Her aşamasını görebiliyorsunuz.

 13. iphone ekran değişimi fiyatlarınız güncel mi? Bugün kimi arasam sitesindeki fiyatlardan farklı fiyat söylüyorlar

  1. Merhaba, iPhone ekran eğişim fiyat listemiz sürekli günceldir. Listede gördüğünüz fiyatlarda işlem yaptırabilirsiniz.

 14. merhaba iphone 6 orjinal bire bir ekran değişimi yaptırmak istiyorum telefonumun her parcası orjinal ben biraz böyle konulaarda takıntılıyım herşeyi fabrikasyon olsun istiyorum bir r kac gündür araştırıyorum karsıma siz cıkıyorsunuz yorumlarda gayet başarılı bundan dolayı size yaptırmak istiyorum bazı bayilerden orjinal ekran taktırdım flexler apple logolu ama cihaza takınca eski kaliteyi alamıyorum kullanmış olduqum başka iphonede var aralarında cok fark var ısık renk dokunuş icime sinmedi bir ekran daha aldım bukez başka yerden o güzeldi ama ondada gölgeler oluştu bir iki gün sonra bu yüzden sizden bire bir fabrikasyon ekran istiyorum yardımcı olurmusunuz biraz uzun yazdım kusura bakmayın lütfen 🙂

  1. Merhaba hoşgeldiniz. Artık iPhone 6 telefonun servis orjinali ekranı bulunmuyor. İsterseniz ön cam değişmiş orjinal ekran değişimi yapabiliriz.

 15. Bugün iPhone ekran değişimi için gittim. Güler yüz ve hızlı tamir için teşekkür ederim. Misafirperver ve Uzman bir servis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir