Genel

Çorlu Telefon Tamiri

Çorlu’da telefon tamiri ihtiyacınız olduğunda garantili ve ücretsiz kargo hizmeti ile Citrusmobil firmasına ulaşarak onarım yaptırabilirsiniz. Citrusmobil servislerinde iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi ve Oppo marka telefonlarınızın ekran değişimi, batarya değişimi gibi onarımların tamamını yaptırabilirsiniz.

İstanbul’a yakın olması sebebi ile ayrıca çevresindeki ilçelerin merkezi yeri olma özelliği taşıması sebebebi ile nufus yoğunluğu bakımında Tekirdağ bölgesinin en kalabalık ilçesinde telefon tamirici aramak yerine arızalı olan telefonlarınızı onarım ve tamir için bize gönderebilirsiniz

Çorlu iPhone Tamiri

Çorlu iPhone tamiri ve onarımı konusunda ihtiyacın olan bütün desteği İstanbul merkezli olan firmamızda garantili olarak yaptırabilirsiniz. Orjinal ve A kalite ekran değişimi ile ekran onarımlarını face id ve parmak okuyucu gibi özelliklere hiç bir zarar gelmeden onarım yaptırabilirsiniz.

iPhone batarya değişimi ve kamera değişimi yaptırabilir ayrıca anakart tamiri konusunda uzman ekibi ile kısa devre sorunlarına çözüm sağlayabilirsiniz.

Çorlu Xiaomi Tamiri

Çorlu xiaomi tamiri ve onarımı konusunda ihtiyacın olan bütün desteği İstanbul merkezli olan firmamızda garantili olarak yaptırabilirsiniz. Orjinal ve A kalite ekran değişimi ile ekran onarımlarında telefondaki diğer özelliklere hiç bir zarar gelmeden onarım yaptırabilirsiniz.

Xiaomi batarya değişimi ve kamera değişimi konusunda uzman ekibi ile kısa devre sorunlarına çözüm sağlayabilirsiniz.

Çorlu Samsung Tamiri

Çorlu samsung tamiri ve onarımı konusunda ihtiyacın olan bütün desteği İstanbul merkezli olan firmamızda garantili olarak yaptırabilirsiniz. Orjinal ve A kalite ekran değişimi ile ekran onarımlarında telefondaki diğer özelliklere hiç bir zarar gelmeden onarım yaptırabilirsiniz.

Samsung batarya değişimi ve kamera değişimi konusunda uzman ekibi ile kısa devre sorunlarına çözüm sağlayabilirsiniz.

Çorlu Huawei Tamiri

Çorlu huawei tamiri ve onarımı konusunda ihtiyacın olan bütün desteği İstanbul merkezli olan firmamızda garantili olarak yaptırabilirsiniz. Orjinal ve A kalite ekran değişimi ile ekran onarımlarında telefondaki diğer özelliklere hiç bir zarar gelmeden onarım yaptırabilirsiniz.

Huawei batarya değişimi ve kamera değişimi konusunda uzman ekibi ile kısa devre sorunlarına çözüm sağlayabilirsiniz.

Çorlu Oppo Tamiri

Çorlu oppo tamiri ve onarımı konusunda ihtiyacın olan bütün desteği İstanbul merkezli olan firmamızda garantili olarak yaptırabilirsiniz. Orjinal ve A kalite ekran değişimi ile ekran onarımlarında telefondaki diğer özelliklere hiç bir zarar gelmeden onarım yaptırabilirsiniz.

Oppo batarya değişimi ve kamera değişimi konusunda uzman ekibi ile kısa devre sorunlarına çözüm sağlayabilirsiniz.

Çorlu Cep Telefonu Ekran Değişimi

Çorlu cep telefonu ekran değişimi için garantili bir onarım almak istiyorsanız uygun fiyatlar ile A kalite ekran değişimi veya Orjinal ekran değişimini servisimizde yaptırabilirsiniz. Servimizde Apple, Xiaomi, Samsung, Huawei ve Oppo markalarının ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Çorlı Cep Telefonu Batarya Değişimi

Çorlu cep telefonu batarya değişimi için garantili bir onarım almak istiyorsanız uygun fiyatlar ile A kalite batarya değişimi veya Orjinal batarya değişimini servisimizde yaptırabilirsiniz. Servimizde Apple, Xiaomi, Samsung, Huawei ve Oppo markalarının batarya değişimi yaptırabilirsiniz. iPhone modellerinde güçlendirilmiş batarya değişimide yapılmaktadır.

Çorlu’dan Telefon Gönderimi

Çorlu’dan kargo ile gönderilen telefonların tamirlerini de yapıyoruz. Bunun için telefonlarında sorunlar olan müşterilerimizin ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak telefonlarını servisimize göndermeleri yeterli olmaktadır. Kargodan telefonları teslim aldıktan sonra cihazınızın arızası üzerine çalışmalara başlıyoruz. En kısa süre içinde arızayı tespit ediyor ve en uygun çözümleri sunuyoruz. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfamıza göz atabilirsiniz. Çorlu telefon tamiri hizmeti sadece kargo ile verilmektedir.

Tamir işlemi sonrası ücretsiz kargo hizmetimiz ile telefonları sahiplerine ulaştırıyoruz. Ücret konusunda, müşterilerimiz teknik servis ödemelerini Havale/EFT yöntemleri ile yapabiliyorlar.