iPhone 11 Ekran Değişim Fiyatı 1250 TL

(5 müşteri yorumu)

 1.250,00

iPhone 11 ekran değişimi yapılan telefonlarda 180 gün parça garantisi verilmektedir.

iPhone 11 telefonlarda ekran değişimi süresi ortalama 30 dakikadır. Maksimum işlem süresi 24 saattir.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun Yurtiçi Kargo ile ücretisiz kargo gönderimi. Kargo Anlaşma Kodu : 770024707

İstanbul Avrupa yakası Bayrapaşa ve Anadalu yakasında Kadıköy’de bulunan servislerimizde işlem yaptırabilirsiniz.

Açıklama

iPhone 11 ekran değişimi fiyatı 1250 TL’dir. Oled ekran değişimi yaptığımız iphone 11 telefonlarda bilgiler silinmeden ve  face id zarar grmeden işlem tamamlanmaktadır.

Kullandığımız ekranlar test edilerek güvenle müşterilerimiz ekran değişimi  yapılmaktadır. İşlemi yapmadan önce kullanılacak yedek parçaları görüp test etme imkanı sağlamaktayız.

iPhone 11 ekran değişimi ve tamir fiyatları

iPhone 11 ekran değişimi fiyatı olarak verdiğimiz hizmet içerisinde ekran montajı, ahize temizliği ve 180 gün garanti kapsamı bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye geneli Ücretsiz kargo hizmetimiz vardr.

iPhone 11 ekran değişimi ve batarya değişimi yetkili servis harici yapıldığızaman 15 gün boyunca parça değişimi yapılığına dair uyarı vermektedir.

 • iPhone 11 Oled Ekran Değişimi 1250 TL : iPhone 11 telefon modelinde orjinal ekran harici kullanılacak en kaliteli muadil ekran seçeneğidir. İç ekran ve ön cam komple set olarak değişmektedir.

 

 • iPhone 11 Revize Orjinal Ekran Değişimi 1900 TL : Revize orjinal ekran, herhangi bir sebepten dolayı ön cam değişimi yapılmış orjinal ekrandır. Bu ekranda, görüntüyü veren iç ekran ve dokunmatik orjinal kalarak sadece parmağınızla dokunduğunuz ön cam değişimi yapılmıştır.

 

 • iPhone 11 Batarya Değişimi Fiyatı 600 TL : iPhone 11 batarya değişimi sonrası şarj süreniz uzayacak ve ani kapanmalar gibi sorunlarınız giderilecektir. Pil sağlığı %80 seviyesinin altına düştüğü zaman yapılması tavsite edilir. iPhone 11 batarya değişimi sonra telefondaki bilgileriniz silinmez. Yapılan pil değişimi işleminin 180 Gün garantisi vardır.

 

 • iPhone 11 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı 450 TL : Telefonda şarj soket sorunu olduğu zaman yapılacak işlemdir. iPhone 11 şarj soketi değişimi sonrası telefonu orjinal veya yan sanayi şarj aletleri ile sorunsuz kullanabilirsiniz. iPhone 11 şarj soketi değişimi sonra telefondaki bilgileriniz silinmez. Yapılan şarj soketi değişimi işleminin 180 Gün garantisi vardır.

 

 • iPhone 11 Ahize Değişimi Fiyatı 400 TL : Ahize değişimi telefon görüşmesi esnasında karşı tarafın sesi kulağınıza az geliyor ise yapılır. iPhone 11 ahize değişimi sonrası telefondaki ses seviyesi eski kalitesine ve yüksekliğine geri dönecektir. iPhone 11 ahize değişimi sonra telefondaki bilgileriniz silinmez. Yapılan ahize değişimi işleminin 180 Gün garantisi vardır.

 

 • iPhone 11 Arka Cam Değişimi Fiyatı 800 TL : Telefonn arka bölümüne olan kırılma ve çatlakların giderilmesi için yapılacak işlemdir. iPhone 11 arka cam değişimi sonrası görsel ve kozmetik olarak ilk günkü haline geri dönecektir.. iPhone 11 arka cam değişimi sonra telefondaki bilgileriniz silinmez. Yapılan arka cam değişimi işleminin 180 Gün garantisi vardır.

 

 • iPhone 11 Güç Tuşu Değişimi Fiyatı 500 TL :Telefononun açmakapama tuşu bozulduğu zaman yada çok sert bastığınızda tepki verdiği zaman yapılası gereken işlemdir. iPhone 11 güç tuşu değişimi sonrası bu sorununuz tamamen düzelecektir. iPhone 11 güç tuşu değişimi sonra telefondaki bilgileriniz silinmez. Yapılan Güç tuşu değişimi işleminin 180 Gün garantisi vardır.

 

 • iPhone 11 Hoparlör Değişimi Fiyatı 600 TL : Müzik ve video gibi sesli uguamalarda telefonunsesi az geliyor ise hoparlör değişimi yapılmalıdır. iPhone 11 hoparlör değişimi sonrası telefondaki ses seviyesi eski kalitesine ve yüksekliğine geri dönecektir. iPhone 11 hoparlör değişimi sonra telefondaki bilgileriniz silinmez. yapılan hoparlör değişimi işleminin 180 Gün garantisi vardır.

 

 • iPhone 11 Kasa Değişimi Fiyatı 1700 TL : Telefonun ekranı hariç, geri kalan görseldeki komple kasanın değişimidir. iPhone 11 kasa değişimi sonrası telefonunun kenarındaki darbe ve çizilmeler ile arka camında oluşan kırılma ve çatlamalar giderilerek telefonun sıfır halindeki görsele geri dönecektir.. iPhone 11 kasa değişimi sonra telefondaki bilgileriniz silinmez. Yapılan kasa değişimi işleminin 180 Gün garantisi vardır.

iPhone 11 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 11 ekran değişimi nasıl yapılır, ekran değişimi yapılırken hangi parçalar sökülür diye merak ediyorsanız, adım adım iphone 11 ekran değişim işleminde sökülen parçalar ve montaj işlemini görebilirsiniz.

iphone 11 ekran degisimi adim 1
1. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

iPhone 11 telefonun ekran ve diğer parça değişimleri içn öncelikle şarj soketinin sağ ve sol tarafndaki vidaları sökmemiz gerekli

iphone 11 ekran degisimi adim 2
2. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

iPhone tamir işlemi için vidaları söktükten sonra pena gibi malzemeler ile ekranı sökmeliyiz.

iphone 11 ekran degisimi adim 3
3. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

Vakumlu ekran sökme aparatları ile ekranı sökerken destek alabilirsiniz.

iphone 11 ekran degisimi adim 4
4. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

iPhone 11 ekranını açarken önce yukarı kaldırıyoruz sonra sağ tarafa doğru açıyoruz.

iphone 11 ekran degisimi adim 5
5. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

Ekranın soketleri çıkarmaya başlamadan önce pil soketini çıkartmamız gerekli. Bunun için pil koruma kafesini çıkartıyoruz.

iphone 11 ekran degisimi adim 6
6. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

Pil koruma kafesini çıkarttıktan sonra, pil soketini çıkartarak herhangibir kısa devre olmaması için telefondaki akımı kesiyoruz.

iphone 11 ekran degisimi adim 7 2
7. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

Daha sonra ekranın koruma kafesini çıkartıyoruz.

iphone 11 ekran degisimi adim 8
8. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

Ekran ve dokunmatik soketini çıkartttıktan sonra dikkat edin. Ekranı ayırmak için bir işlem daha kaldı.

iphone 11 ekran degisimi
9. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

iPhone 11 ekranı sökmeden önce son işlemi yani sensör filmini çıkartıyoruz.

iphone 11 ekran degisimi adim 10
10. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

İşte artık iphone iphone ekranını söktük. Ama bu ekranda bizim için önemli bir parça var. Bunu söküp yeni ekrana aktarmamız gerekli.

iphone 11 ekran degisimi adim 11
11. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

Yakılınlık sensörü ve ahize filmini sökmekiçin vidaları dikkatlice sökyoruz. Buradaki vidaların boyutları farklıdır. karıştırmayınız.

iphone 11 ekran degisimi adim 12
12. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

iPhone 11 ahize, yakınlık sensörü ve görüntülü konuşmada kullanılan mikrofon bu parça üzerinde.

iphone 11 ekran degisimi adim 13
13. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

Bu parça çok ince ve hassas oldğu için sökerken dikkatli davranıyoruz.

iphone 11 ekran degisimi adim 14
14. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

Sensörün koruma parçası küçük bir parçadır. Kabetmeyiniz. Bu parçayı da söktükten sonra işlem tamam.

iphone 11 ekran degisimi adim 15
15. Adım: iPhone 11 ekran degisimi

Şimdi yaptığımız işlemleri geri alarak yeni ekranın montajını yapabiliriz.

iPhone 11 Ekran Değişim Programı

iPhone 11 telefonlarda oluşan dokunmatik sorunu ve ekranın aniden siyah kalması sorunlarını inceleyen apple firması bu telefon modellerinin Kasım 2019 – Mayıs 2020 tarihleri arasında üretilen cihazlarda oluştuğunu tespit ederek ücretsiz ekran değişim programını başlattı. iPhone 11 ekran değişimi programına telefonunuzun uygunluğunu sorgulamak için apple sitesine giderek telefonun seri numarasını girerek kontrol edebilirsiniz.

iphone 11 ekran degisim programi

iPhone 11 Ekran Kararması Sebebi ve Çözümü

iPhone 11 ekran kararmasının sebebi telefonun sisteminin kilitlenmesinden veya iç ekranın arızalanmasından kaynaklanmaktadır.

Telefonun sisteminin kilitlenmesinden kaynaklı bir sorun var bunu çözmek için  telefonu resetlememiz gerekli. Ekrana görüntü gelmeyen iphone 11 telefonu resetlemek için sırası ile ses yükseltme tuşuna bir kere basıp bırakıyoruz, ses kısma tuşuna bir kere basıp bırakıyoruz ve son olarak telefonu kilitleme tuşuna uzunca basılı tutuyoruz.

Telefonu reset işlemi sonunda ekran görüntüsü gelmedi ise iphone 11 telefonunuza yeni bir ekran takarak test edilmesi gerekiyor. Eğer yeni ekran taktığımız zaman görüntü geliyor ise ekran değişimi yaparak telefonu kullanmaya devam edebiliriz.

iPhone 11 Ekran Değişimi İçin Bizden Destek Alabilirsiniz.

Yerinde servis hizmeti ile cep telefonunu tamir ettirmek isteyen müşterilerimiz, telefonu tamir ettirmek günü ve saati belirterek servis kaydını oluşturur. Belirtilen zamanda teknik servis arkadaşımız müşterimiz ile görüşerek belirttiği konumda telefonunun ekran değişimi yaparak müşterimize teslim eder.

Kargo ile telefonu teknik servisimize göndermek isteyen müşterilerimiz Yurtiçi Kargo firmasından 770024707 nolu anlaşma kodu ile ücretsiz kargo ile gönderebilirler. iPhone 11 cep telefonun ekran değişim işlemi tamamlandıktan sonra müşterimize ücretsiz kargo ile tekrar geri gönderim yapabiliriz. Müşterimizi ödeme işlemi Havale – EFT işlemi ile yapabilmektedirler.

iPhone 11 ekran değişimi için teknik servisimize gelmek isteyen müşterilerimiz servisimizde bekleme ve işlem süresi toplamda ortalama 30 dakikadır. Çayınızı kahvenizi içerken bizde o arada sizin iPhone 11 telefonun ekran değişim işlemini tamamlamış oluyoruz.

iPhone 11 telefonunuz ile ilgili herhangi bir sorununuz var ise canlı whatsapp destek hattından anında cevap alabilirsiniz. iPhone 11 ekran değişimi yerine iphone 11 cam değişimi işlemi hakkında bilgi almak isterseniz canlı destek hattından anında cevap alabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Değişimi Garanti Süresi

iPhone 11 cep telefonu ekran değişimi için servis süreci müşterinin bize ulaşması ve teknik servis için almak istediği hizmeti seçerek başlar.

Telefonun tamir işlemlerinde sonra darbe sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşabilecek olumsuzluklara karşı 180 gün garanti kapsamındadır. Garanti şartları sayfamızdan detaylara bakabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Değişim Fiyatı 1250 TL için 5 inceleme

 1. Avatar of Funda Cansever

  Funda Cansever

  Bugün iPhone 11 ekran değişimi için gittim. Çok ilgili ve işini güzel yapan bir işletme. Telefonu teslim ettikten sonra 1 saat geçmeden hazır hale getirdiler.

 2. Avatar of Haluk Uygun

  Haluk Uygun

  iPhonee 11 ekran değişimi için gittiğim ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim güvenilir servis.

 3. Avatar of Sertap aydın

  Sertap aydın

  Gerçekten kaliteli işçilik ve gerçek esnaf.  11 ekran değişimi için gittim. Ücretsiz bütün temizlik işlemlerini de yaptılar. Çok teşekkür ederim

 4. Avatar of Elif soydan

  Elif soydan

  Bugün internette bir çok firma ile görüştüm. Sonunda citrusmobilde iphone 11 telefonumun kırılan ekranını değiştirmeye karar verdim.

  Orjinal ekran bütçeme göre yüksek olduğu için en iyi kalitede daha uygun olan Ekranı tercih ettim. İlk başta çok tedirgindim. Görüntüsü nasıl olacak dokunmatik hassasiyeti nasıl olacak diye.

  Ekran değişimi yapıldıktan sonra görüntü kalitesi ve dokunmatik kalitesi gerçekten beklentimin üstündeydi.

  Verdikleri hızlı hizmetten dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum

 5. Avatar of Serdar caymaz

  Serdar caymaz

  iPhone 11 ekran değişimi için önceden randevu alıp gittiğim servis. Yarım saatte teslim edeceklerini söylediler. İnanmadım başta. Ama gerçekten çok güzel bir işçilik ve hızlı bir onarım ile yarım saatte teslim ettiler. iPhone 11 ekran değişimi güvenle yaptırabilirsiniz.

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir