Apple iPhone 11 Ekran Değişimi ve Fiyatı

(12 müşteri yorumu)

 1.200,00

 • iPhone 11 en uygun ekran değişimi fiyat 1.200 TL’dir.
 • iPhone 11 servis orjinali ekran değişimi fiyat 5.850 TL’dir.
 • iPhone 11 GX OLED ekran değişimi fiyat 1.750 TL’dir.
 • iPhone 11 ekran değişim süresi ortalama 1 saattir.
 • Koruma bandı iphone 11 ekran değişiminde yenilenmektedir.
 • Ahize temizliği ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Açıklama

iPhone 11 ekran değişimi fiyatı 180 gün Citrusmobil garantili 1.200 TL’dir. iPhone 11 telefonun ekranında kırılma, dokunmatik sorunu, ön cam çatlaması gibi sorunlar yaşıadığınız zaman bu konuda yapmanız gerekenler hakkında detaylı bilgiyi ve teknik servis hizmetini vermeye hazırız.

Servisimizde kullandığımız yüksek kalitede dokumatik hassasiyetine sahip muadil iphone 11 ekran değişimi ile telefondaki hiçbir bilgi silinmeden ve ortalama 45 dakika içerisinde ekran değişimini yaparak güvenle kullanmanızı sağlıyoruz.

Citrusmobil servislerinde 6 ay garantili En Uygun iphone 11 ekran değişim fiyatı 1.200 TL’dir

Citrusmobil servislerinde 6 ay garantili Orjinal GX Marka Oled iphone 11 ekran değişim fiyatı 1.750 TL’dir. 

Citrusmobil servislerinde 6 ay garantili Servis Orjinali ekran değişim fiyatı 5.800 TL’dir


Apple yetkili servisindeki yüksek ekran değişim ücretleri ve işlem sırasında bilgilerin silinme riski iphone 11 kullancılarını diğer alternatif teknik servis ve muadil iphone 11 ekran değişimine yönlendirmektedir. Bu durumda tabiki güvenilir bir teknik servis seçmek herkesin en büyük isteğidir.

iPhone 11 ekran dokunmatiğinde ve görüntüsünde kullanımı etkileyen ne sorunu olduğunu merak ettiğiniz zaman, servisimizde iphone 11 ekran sorunu hakkında gerekli bütün kontrolleri yaptırarak güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca yapılan işlemler 180 gün Ctrusmobil garantisindedir.

Apple yetkili serviste şu anda güncel iphone 11 orjinal ekran değişim fiyatı 5800 TL olarak fiyatlandırılmaktadır.

iPhone 11 Ön Camı Çatladığında Yapmanız Gerekenler

iPhone 11 telefonun ekran camı’nda oluşan çatlakları gidererek telefonu tamir ettirmek istediğiniz zaman, yapılacak en mantıklı tamir seçeneğini ön cam değişimidir. Ekranda takılma, donman, kendi kendine bir yerlere basma yada ekrana dokunduğunuz zaman başka bir yere tıklması gibi sorun yaşıyorsanız ekran dokunmatiğini değiştirerek sorunu çözebilirsiniz.

Servisimizde iPhone 11 ekran tamiri olarak dokunmatikli cam değişimi işlemi ile görüntüyü aldığınız iç ekran orjinal kalır ve sadece ön cam ile birlikte ekran dokunmatiği değiştirilebilmektedir.

iPhone 11 ön cam değişimi işlemi için telefonun görüntü veren iç ekranında sorun olmaması ( siyah leke, beyaz ışık süzmesi v.s ) gerekmektedir. Ayrıca iphone 11 ön cam değişimi sadece orjinal ekranlara yapılmaktadır.

iPhone 11 Ekran Kırıldığında Yapmanız Gerekenler

iPhone 11 ekranı kırıldığında hiç görüntü gelmiyor veya ekranda mürekkep dağılması gibi leke oluştuğu zaman servisimizden destek alarak en ugun fiyatlar ile tamir ettirebilirsiniz.

Aşağıdaki sorunlar telefonunuzda gözlemlendiğinde iphone 11  ekran değişimi yapılması gereklidir.

 • İç ekranda oluşan mürekkep dağılması gibi lekelenme olduğu zaman
 • Ekranda boydan boya renkleri bozan beyaz, yeşil çizgiler oluştuğunda
 • Telefon çalıştığı halde, ekrana hiç görüntü gelmediği zaman
 • Sıvı teması sonrası ekran soketi ve filmlerinin arızalanması durmunda
 • Siyah ve Beyaz arka planda lekelenmeler oluştuğu zaman ekran değişimi gereklidir.

Citrusmobil servislerinde iPhone 11 ekran değişimi yapmadan önce telefondaki bilgilerin yedeğini almanıza gerek yok. Servisimizde ekran değişimi yapılan iphone 11 akıllı telefonlarda hiç bir bilgi silinmeden tamamlanmaktdır.

iPhone 11 güncel apple servis ekran değişim ücreti için buraya bakabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Fiyatı ve Değişim Fiyatı

iPhone 11 ekran fiyatı müşterimizin seçmiş olduğunu orjinal ve muadil ekrana göre değişmektedir. iPhone ekran değişimi ile birlikte telefondaki yapacağız diğer arızalı parçaların onarımında hem fiyat indirimi yararlanmış olursunuz, hem de telefonun daha sonraki tamir süreci için tekrardan sökülüp toplanmamasınını sağlamış olursunuz.

iPhone 11 Tamir HizmetleriiPhone 11 Tamir Ücretleri
iPhone 11 En Uygun Ekran Değişimi Fiyatı1.200 TL
iPhone 11 GX Oled Ekran Değişim Fiyatı1.750 TL
iPhone 11 Çıkma Orjinal Ekran Değişimi Fiyatı2.900 TL
iPhone 11 Servis Orjinali Ekran Değişimi Fiyatı5.850 TL
iPhone 11 Güçlendirilmiş Batarya Değişimi Fiyatı1.400 TL
iPhone 11 A Kalite Kasa Değişimi Fiyatı2.500 TL
iPhone 11 Orjinal Çıkma Kasa Değişimi Fiyatı3.500 TL
iPhone 11 Orjinal Batarya Değişimi Fiyatı2.990 TL
iPhone 11 Şarj Soketi Değişimi Fiyatı950 TL
iPhone 11 Arka Kamera Değişimi Fiyatı1.750 TL
iPhone 11 Face İD Tamir Fiyatı1.250 - 2.500 TL
iPhone 11 Mikrofon Değişim Fiyatı950 TL
iPhone 11 Arka Cam Değişim Fiyatı950 TL
iPhone 11 Ön Cam Değişimi1.250 TL
iPhone 11 Ahize Değişimi750 TL

Servisimiz yapılan iPhone 11 ekran değişimi ( iç ekran – dokunmatik – ön cam ) sonrası face id özelliği bozulmaz. Truetone özelliği aktif olarak çalışır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

iPhone 11 ekran tamiri veya değişimi için bizi seçmenizin en büyük avantajlarının başında uzman kadro ve yüksek kalitede kullandığımız parçalardır. Servisimizde yapılan ekran değişimi işlemlerinde kısa sürede tamamlayarak ortalama 1 saat içerisinde teslim etmekteyiz. Yaptığımız işlemlerin tamamı 180 gün Citrusmobil garantisi altında olmaktadır.

Telefonunuzu en iyi kalitede ve en uygun fiyatlar ile tamir ediyoruz.

Uzmanlık Alanı Apple Olan Teknisyenler

Servisimizde her marka için tamir edilecek cihazlara hakim teknik servis elemanları hizmet vermektedir. Bu sayede telefonlarınız daha hızlı ve profesyonel olarak tamir edilmektedir. Kullanılan ekranlar test edilip daha sonra montajı yapılmaktadır.

Hangi Ekranı Seçmeliyim ?

Ekran değişimi için servisimizde 2 seçenek bulunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni orjinal ekrana görüntü ve dokunmatik kalitesi olarak en yakın olan iPhone 11 Alya marka ekran, diğer seçenek ise orjinal ekrandır.

iPhone 11 ekran değişimi - Garantili iphone ekran değişimi
iPhone 11 Ekran Değişimi En Uygun Fiyat İle 6 Ay Garantili Hizmet

Seçilecek  ekranların ikisinde de iPhone 11 telefonlarda yetkili servis harici yapıldığı için ekran değişim uyarısı ( bilinmeyen parça ) vermektedir.

Ekran Sorunu Yaşayan iPhone 11 Kullancılılarının En Çok Merak Ettiği Sorular ve Cevapları

Ekranı kırılan veyan ön camı çatlayan iphone 11 kullanıcıları telefonlarını tamir ettirmek için en mantıklı seçeneği seçmek ve verdiklerinin ücretinin gerçek karşılığını almak için bir çok araştırma yapmaktadır.

Ekranı Kırılan iPhone 11 Önceki Gibi Olur mu?

Ekranı kırılan iphone 11 telefonunuzun tamirini yapmadan önce test amaçlı ekran takılarak gerekli bütün testler yapılarak kontrol edilmeye başlamaktadır. Ekran haricis sorun olmayan telefonunuza ekran değişimi yaparak kırılmadan önceki gibi kullanabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 ekran değişimi uzman Apple teknisyenleri tarafından en üst kalite yedek parçalar kullanılarak yapılmakta ve gerekli testler sonrası hazır hale getirilerek kullanıcılara teslim edilmektedir.

Bakınız : iPhone 11 ekran değişimi nasıl yapılır?

iPhone 11 Dokunmatik Ekran Çalışmıyor Ne Yapmalıyım?

iPhone 11 dokunmatik ekran çalışmadığı durumlarda sistem kendini kilitlemiş, daha önce parça değişimi yapıldıysa uyumsuzluk sağlamış olabilir veya en kötü durum ekran bozulmuş olabilmektedir. iPhone 11 dokunmatik sorunu yaşayan telefonlar hakkında detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlatıya bakabilirsiniz.

Bakınız : iPhone 11 dokunmatik sorunu nedenleri

iPhone 11 Ekran Kırılması Garanti Kapsamına Girermi?

iPhone 11 ekran kırılması garanti kapsamına girmez. Bu ekran kırılması iç ekran ve dış ekran olarak değişse bile ekranda darbe ve baskı sonucu oluşan hiç bir kırılma garanti kapsamına girmemektedir. iphone 11 cep telefonu ekran değişimi için servis süreci müşterinin bize ulaşması ve teknik servis için almak istediği hizmeti seçerek başlar. Telefonun tamir işlemlerinde sonra darbe sıvı teması gibi durumlar haricinde yaşabilecek olumsuzluklara karşı 180 gün garanti kapsamındadır. Garanti şartları sayfamızdan detaylara bakabilirsiniz.

Ekran tamir fiyatı neye göre değişmektedir?

iPhone 11 ekran tamir fiyatı ön cam değişimi, dokunmatik ön cam değişimi ve komple iç ekran ile beraber ekran değişimi olarak değişmektedir. Telefonunuzun ekranı mı kırık yoksa ön camı mı kırık olduğu hakkında bilgi almak isterseniz daha önce bu konu hakkında yazdığımız makaleye bakabiirsiniz.

Bakınız : Ekran mı Kırıldı? Ön cam mı kırıldı?

Hangi Tamir İşlemi Yapmak Daha Avantajlı Olur ?

iPhone 11 ekranın ön camı kırıldı ise sadece ön cam değişimi yaptırarak telefonu orjinal halinde kullanabilirsiniz ve bu yapılacak tamir işlemlerinin en mantıklısı olmaktadır. 

Telefonun ekranı tamamen kırıldı ise ve telefonu çok üst seviyede kullanmıyorsanız, orjinal ekran muadili ile değişim yaptırabilirsiniz. Görüntü ve dokunmatik kalitesinde orjinallikten vazgeçemiyorsanız servisimizde orjinl ekran değişimi yaparak ta kullanım sağlayabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Değişimi Sonrası Truetone Çalışır mı?

iPhone 11 ekran değişimi yapılırken, truetone özelliği olan eski kırık ekrandan bu özellik kopyalanarak yeni ekrana altırımı sonrası truetone özelliği aktif olarak çalışmaktadır. Eğer telefonda daha önceden truetone özelliği yok ise, bu özelliği aktif etme şansımız malesef yok.

iPhone 11 Ekran Değişimi Sonrası Face İD Bozulur mu?

iPhone 11 ekran değişimi sonrası face id bozulmaz. Fakat darbe anında aldığı hasar sebebi ile face id bozuldu ise, ekran değişimi sonrasında bu özellik çalışmaz.

Ekran değişimi sırasından yapılan bir hata sebebi ile face id özelliğinin bozulduğunu anlamak için, telefonun ekranında kırık veya çatlak varken face id özelliğini aktif olarak kullanılabilir olduğunu kontrol etmeniz gereklidir.

Eğer ekranında dokunmatik sorunu, çatlak veya kırık olmasına rağmen face id özelliği çalışıyor ise, uzman kişiler tarafından iphone 11 ekran değişimi yapıldıktan sonra da face id özelliği aktif olarak kullanılabilmektedir.

Kontrolsüz ve dikkatsizce uzman olmayan kişiler tarafından yapılan işlemler sonrasında face id özelliği bozulabilmektedir.

iPhone 11 Ekran Değişimini Uzman Servisimizde Yaptırabilirsiniz.

iPhone 11 ekran değişimi için servislerimize uğrayarak yada kargo ile bize ulaştırarak uzman teknik servis elemanlarımız tarafından mutlu bir çok müşteri arasına girerek sizde telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz. Daha önce yaptığımız ve %100 müşteri memnuniyeti sağladığımız iphone 11 ekran değişim işlemleri, servisimizde sağladığımız hassasiyetten ve kullandığımız parçaların kalitesinden gelmektedir.

Apple iPhone 11 Ekran Değişimi ve Fiyatı için 12 inceleme

 1. Avatar of Funda Cansever

  Funda Cansever

  Bugün iPhone 11 ekran değişimi için gittim. Çok ilgili ve işini güzel yapan bir işletme. Telefonu teslim ettikten sonra 1 saat geçmeden hazır hale getirdiler.

 2. Avatar of Haluk Uygun

  Haluk Uygun

  iPhonee 11 ekran değişimi için gittiğim ve herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim güvenilir servis.

 3. Avatar of Sertap aydın

  Sertap aydın

  Gerçekten kaliteli işçilik ve gerçek esnaf.  11 ekran değişimi için gittim. Ücretsiz bütün temizlik işlemlerini de yaptılar. Çok teşekkür ederim

 4. Avatar of Elif soydan

  Elif soydan

  Bugün internette bir çok firma ile görüştüm. Sonunda citrusmobilde iphone 11 telefonumun kırılan ekranını değiştirmeye karar verdim.

  Orjinal ekran bütçeme göre yüksek olduğu için en iyi kalitede daha uygun olan Ekranı tercih ettim. İlk başta çok tedirgindim. Görüntüsü nasıl olacak dokunmatik hassasiyeti nasıl olacak diye.

  Ekran değişimi yapıldıktan sonra görüntü kalitesi ve dokunmatik kalitesi gerçekten beklentimin üstündeydi.

  Verdikleri hızlı hizmetten dolayı teşekkür ederim. Herkese tavsiye ediyorum

 5. Avatar of Serdar caymaz

  Serdar caymaz

  iPhone 11 ekran değişimi için önceden randevu alıp gittiğim servis. Yarım saatte teslim edeceklerini söylediler. İnanmadım başta. Ama gerçekten çok güzel bir işçilik ve hızlı bir onarım ile yarım saatte teslim ettiler. iPhone 11 ekran değişimi güvenle yaptırabilirsiniz.

 6. Avatar of Serdar ünlü

  Serdar ünlü

  Ekran değişimi için gittiğim servis. iPhone 11 telefonumun ekranını kısa bir sürede değiştirmeleri ve gözümün önünde işlem yapmaları çok güzel

 7. Avatar of Melike güneş

  Melike güneş

  Telefonum düşme sonucu ekranında kırılma oldu. Ekran değişimi için güvenilir bir yer ararken citrusmobil teknik servisinde Fatih bey ile görüştüm. Telefonun resimlerini istedi ve telefonun ekranın kırılmadığını sadece ön cam değişerek tamir edebileceklerini söylediler. Uygun fiyata ekran değişimi ararken, çok daha uyguna orijinal ekranımı tamir ettirdim. iPhone 11 telefonunuzun ekranı ile alakalı bir sorun varsa kesinlikle tavsiye ederim

 8. Avatar of Orhan parlak

  Orhan parlak

  Fiyat performans olarak en iyi ekran olduğunu söyleyebilirim. Daha önce farklı bir firmada 2000 tl ye değiştirdiğim iPhone 11 ekranından çok daha kaliteli ve neredeyse yarı fiyatına. iPhone 11 ekran değişimi için 1100 tl olan ekranı tercih etmeniz sorununuzu çözecektir

 9. Avatar of Ferit üstündağ

  Ferit üstündağ

  iPhone 11 ekran değişimi yaptırdık . Alya marka ekran ile değiştirdik. Truetone özelliği aktif ve çalışıyor. Ayarlarda ekran değiştiğine dair ibare gözüküyor. Bunu da araştırdım ve yetkili serviste orjinal ekran değişimi yapılan heryerden bu uyarı çıkıyor. Bu yorumumu okuyan İPhone 11 kullanıcıları için bilgilendirme : apple yetkili servis harici bir yerde orjinal ekran değişimi bile yapsanız bu uyarı çıkıyor bilginiz olsun.

 10. Avatar of Rıza Birlik

  Rıza Birlik

  Telefonunuz bozulduğunda çekinmeden gelebileceğiniz çok güvenilir bir işletme. Yaptıkları işe ve özellikle iPhone telefonlara çok hakimler. iPhone 11 ekran degisimi için gittiğimde , Koruma bandı ve yaptıkları iç temizlik sonrasında hem ekranını tsmir ettirdim hemde telefonun sesi şimdi çok daha iyi çıkıyor.

  • Avatar of Citrus Mobil

   Citrus Mobil (mağaza yöneticisi)

   Rıza Bey, yorum yazmak için vakit ayırdığınız ve güzel yorumunuz için teşekkür ederiz. Telefonunuzu iyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

 11. Avatar of Nermin Tekoz

  Nermin Tekoz

  Bende yorumlara bakarak geldim. Iphone konusunda cok bilgili olduklar kesin. Telefon gorusmesinde ses cok az geliyordu, o sorun da duzeldi. Face id calisiyor sorun olmadi. Tesekkur ederim citrsumobil

 12. Avatar of Murat Yıldırım

  Murat Yıldırım

  Ekranı kırılan iphon11 telefonum için Gx marka ekran değişimi yaptırdım. Görüntü kalitesi gerçekten çok canlı..
  İşlem yapılırken her anı canlı seyrettim güzel bir tamir deneyimiydi. Tavsiye ederim

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…