iPhone Ekran ve Dokunmatik Sorunları, FAYDALI BİLGİLER - BLOG, Genel

Gx Ekran Nedir? Neden Gx Ekran Seçmeliyim?

Gx marka ekranlar, telefonların orjinal ekranların görüntü vedokunmatikkalitesine en yakın olan ekranlar olmaktadır. Ayrıca bu GX ekranlar kullanım süresi olarak diğer ekranlara göre daha uzun süreli işlev göstererek, darbe esnasında bozulma durumuna göre daha kullanışlı ve dayanıklıdır.

Gx Marka ekranda 2 model üretimi vardır. Bunlar Soft ve Hard olarak ayrılmaktadır. Gx hard ekranların backlight dediğimiz görüntü kalitsine etkileyen ekranın arka planı daha kaliteli ve gece, gündüz kullanımda daha net görüntü verirken günceş gözlüğü ile derahat bir şekilde kullanılmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=02ZBcT6BOUg
gx ekran soft ve hard arasndaki fark

Gx Ekran Nerden Alabilirim

Gx ekranın satışını yapan yerleri google.com üzerinden araştırarak bulabilirsiniz. Fakat bu ekranın har mı soft mu olduğunu sormanızda fayda vardır. Servisimizde iPhone ekran değişimi işlemlerinde GX marka hard ekran kullanılmaktadır. Gx marka iphone ekran değişimi fiyatları akkında bilgi almak için sayfamıza bakabilirsiniz.

gx ekran
Orjinal GX Hard Ekran

Gx Ekran ile Diğer Ekranlar Arasında Fark Nedir?

Teknoloji geliştikçe, teknolojik ürünlerde kullanılan parçaların kalitesi ve kullanılan parçalarda değişmektedir. Gx firmasnın ekranlarında kullandığı her bir parça yüksek kalitede ve teknoloji ile üretilediğinden renk tonları ve dokunmatik kalitesi diğer markalara göreç ok daha iyidir. Orjinal ekran kalitesine en yakın ekranları GX firması üretmektedir. Orjinal ekran harici kullanalıacak bir ekran seçmek istiyorsanuz kesilikle GX ekran kullanmanız tavsiye edilir. GX ekranlar true tone aktarımınada müsaittir ve face id özelliğinin düzgünce çalışmasını sağlar.