Ses Sorunları, FAYDALI BİLGİLER - BLOG

Samsung Ahizeden Ses Gelmiyor

samsung ahizeden ses gelmiyor

Ahizden ses gelmiyor samsung telefonlarda çok sık görülmeye başlandı. Bu sorun bazı zamanlar sesin cızırtılı gelmesi gibi belirtiler ile karşımıza çıkmaktadır. Samsung telefonlarda ahizden cızırtlı ses gelmesi ve ahizden ses az gelmesi, telefon ahizesinin arılanması veya filtresinin tozlanmasından kaynaklıdır.

Ahizeden ses gelmiyor Samsung
Ahizeden ses gelmiyor Samsung

 

Ahizeden Ses Gelmiyor Samsung Telefonların Çözümü

 

  • ilk olarak elimize ince uçları olan diş fırçası alalım. Diş fırçası ile telefonda kulağımıza ses gelenen bölümünü iyice temizleyelim.
  • Ekran koruyucu var ise , ekran koruyucunun ahizeyi kapatmadığından emin olalım.
  • Telefon ile görüşme sırasında ses tuşlarından yükseltme tuşuna basarak son seviyeye getirelim. Bu basit bir işlem ama çoğu kullanıcı hiç farketmiyor.
  • Samsung telefonlarda ayarlardan ses bölümüne gelerek, ses seviyesi kısılmış olan bir özellik varmı diye bakabilirsiniz
  • Bu işlemleri yapamıyorsanız, yapmaktan çekiniyorsanız Samsung Ahize Değişim sayfasımıza bakabiliriniz. Burada Samsung ahize değişimi fiyatları, samsung hoparlör değişim fiyatları, ve Samsung ahize temizleme fiyatlarını görebilirsiniz.

Yukarıda anlattığımız yöntemleri denediniz ve halen ahize sesi samsung teelefonda gelmiyor ise cihazınızı servisimize göstermenizi tavsiye ediyoruz . 7/24 Whatsap destek hattından yardım alabilirsiniz

Ücretsiz Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Çift taraflı ücretsiz kargo ile ekran değişimi yapılacak cihazınızı bize gönderin, aynı gün ekran tamirini tamamlayıp size geri gönderelim. Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi almak için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve detaylar için 0(216) 338 20 15 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da 0553 911 84 533 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.