tarihinde yayınlandı Yorum yapın

iPhone Batarya Değişimi

iPhone Batarya Değişim Fiyatları

Bilindiği üzere Apple 2017 yılında eski iPhone model cihazların bilinçli bir şekilde yavaşlatıldığı itirafında bulunmuş ve büyük tepki toplamıştı. iPhone 6, 6s, SE ve 7 model cihazların uzun yıllar kullanım sonucu telefonun performansında zorunlu bir düşüş yaşamaları gerektiği belirtmişti. Bu zorunlu performans düşüklüğünü ise uzun yıllar kullanım sonucu bataryaların yıpranması olarak açıklanmıştı. Gelen tepkiler sonucunda da indirimli fiyatlar ile batarya değişim programı başlatmıştı.

Bitmiş Pil Nasıl Anlaşılır? Ne yapmalıyım?

Cihazınız ios 11.3 veya üstü bir sürüme sahip ise batarya durumunuz(pil sağlığı) cihazınızın performansını etkileyip etkilemediği görebilirsiniz. Bitmiş pil ömrünü anlamak için telefonunuzun batarya performansını(pil sağlığını) kontrol etmeniz gerekmektedir. Kontrol işlemini sağlamak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Pil sağlığını kontrol etmek için; Ayarlar > Pil > Pil Sağlığı bölümüne gidin. Bu bölüm, bataryanızın normal şekilde çalışıp çalışmadığını, batarya değişimi yapmanıza gerek var mı yok mu size söyleyecektir.

Bataryanız normal çalışıyorsa , şu mesajı görürsünüz: “Piliniz şu anda olması gereken en yüksek performansı destekliyor”, yani pil sağlığınız gayet güzel ve telefonunuzun performansında bir yavaşlamaya yol açmıyor.

Bataryanız çok çabuk bitiyorsa , şu mesajı görürsünüz: ” iPhone pilinizin servise gereksinimi olabilir” , bu durumda cihazınızın performansında bir düşüş olacaktır. Bu bildirim pilinizin bittiğini gösterir. En kısa zamanda bir teknik servise gidip batarya değişimi istemenizde fayda var.

iPhone Batarya Değişim Fiyatları

Model / İşlemiPhone Batarya Değişim Fiyatı
iPhone 4 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 4s Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 5 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 5c Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 5s Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone SE Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 6 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 6 Plus Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 6s Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 6s Plus Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 7 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 7 Plus Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 8 Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone 8 Plus Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone X Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone Xr Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone Xs Batarya DeğişimiStok Sorunuz
iPhone Xs Max Batarya DeğişimiStok Sorunuz

Ücretsiz Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Çift taraflı ücretsiz kargo ile batarya değişimi yapılacak cihazınızı bize gönderin, aynı gün batarya değişimini tamamlayıp size geri gönderelim. Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi almak için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve detaylar için 0(216) 338 20 15 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da 0(553) 911 84 53 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Şurada Paylaş:
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir