iPhone Batarya Değişimi

iPhone batarya değişimi işlemi teknik servisimizde ortalama 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Bataryası arızalanan veya bozulan apple iphone telefonların batarya değişimi işleminde telefonu sıfırlamanız gerekmez.

iPhone batarya değişim işlemi sonrası telefonunuzu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Servisimizde yapılan batarya değişimi iphone telefonlarda işlem Garanti süresi 6 ay ( 180 Gün) ‘dır.

iphone batarya değişimi

Orijinal iPhone Batarya Değişimi Nerede Yaptırabilirsiniz

Orijinal iPhone pil değişimi ve tamiri işlemi servisimizde bir çok güncel iphone modeli için yaptırabilirsiniz. Orijinal iPhone batarya değişimi işleminde kullandığımız bataryalar tam ve gerçek orijinal bataryadır.

Her zaman stokta bulunmayan bu orijinal iphone batarya modelleri için önceden bilgi almanız önemlidir.

iPhone Batarya Değişim Güncel Fiyat Listesi

iPhone ModeliBatarya Değişim Ücreti
iPhone 6 batarya değişimi150 TL
iPhone 6 plus batarya değişimi180 TL
iPhone 6s batarya değişimi180 TL
iPhone 6s plus batarya değişimi200 TL
iPhone 7 batarya değişimi200 TL
iPhone 7 plus batarya değişimi220 TL
iPhone 8 batarya değişimi220 TL
iPhone 8 plus batarya değişimi240 TL
iPhone X batarya değişimi300 TL
iPhone Xs batarya değişimiGüncel Fiyat Bilgisi Sorunuz
iPhone Xs Max batarya değişimiGüncel Fiyat Bilgisi Sorunuz
iPhone XR batarya değişimi300 TL
iPhone 11 batarya değişimiGüncel Fiyat Bilgisi Sorunuz
iPhone 11 Pro batarya değişimiGüncel Fiyat Bilgisi Sorunuz
iPhone 11 Pro Max batarya değişimiGüncel Fiyat Bilgisi Sorunuz

iPhone Pil Sağlığı Kaç Olunca Değiştirmek Gerekir?

iPhone batarya değişimiz yapmadan önce bataryanın sağlık durumuna bakmak önemlidir. iPhone pil sağlık durumuna bakmak için telefonda ayarlar menüsüne girerek pil bölümüne giriyoruz. Burada pil sağlı olan bölümde eğer pil ömrü %80 in altında ise servis yazmaktadır.

Pil sağlığı bölümüne tıkladığımız zaman, batarya sağlık yüzdesi 70 ve altına inmiş ise pil değişimi yapılması gerekmektedir. Eğer pil değişimi yapılmadan kullanılmaya devam edilirse, telefonun şarjı %30 – %20 gibi seviyelere geldiği zaman bir anda telefonda kapanma veya çok yavaş çalışma gibi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Bu ve buna benzer sorunlar yaşıyorsanız pil değişimi tamiri yapıldıktan sonra böyle sorunlar ortadan kalkmaktadır.

Ön Camı Çatlak iPhone Batarya Değişimi?

iPhone kullanıcıları batarya değiştirmek ve tamiri yapmak istedikleri zaman telefonun ekranında çatlak var ise yetkili servislerden ücret karşılığında bile destek alamamaktadır. Hatta birçok özel servis böyle durumlarda batarya değişimi tamiri konusunda ekranın kırılma riskini müşteriye vermektedir.

Aslında iPhone ekranları o kadar hassas değildir, sadece dikkatli bir şekilde ekranın sökülmesi ve pil değişimi tamiri işlemi sonrası düzgünce ve dikkatlice yapılması sorunları ve riski ortadan kaldırmaya yeterlidir. Eğer iphone telefonun ekranında çatlak, kırık var ise, servisimize gelerek sorunsuz bir şekilde batarya değişimi tamiri yaptırabilirsiniz.

iPhone Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

iPhone batarya değişim fiyatı kullandığımız A kalite ve 6 ay garantili batarya ile Orijinal batarya olarak değişmektedir. iPhone batarya değişimi tamiri işleminde telefonun testleri yapılarak müşterimize teslim edilmektedir.

iPhone batarya değişimi ücreti içerisinde batarya, montaj ve kargo ücreti dahildir. iPhone modellerine yüksek kapasiteli batarya değişimi işlemi servisimizde yapılmaktadır.

Telefonun modeline göre batarya değişim tamiri fiyatlarına aşağıdaki listemizden bakabilir veya canlı whatsapp destek hattından anlık olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

iPhone Batarya Tamiri ile Sorun Çözümü

iPhone telefonlarda sıkça karşılaşılan batarya sorunu çözümü için servisimizde telefonun gerekli kontrolleri yapılarak bilgilendirme sonrasında batarya değişimi veya bataryanın abuk bitmesine etki eden arızanın onarımı yapılmaktadır.

Telefonda şarjın hızlı bitmesi her zaman batarya kaynaklı olmayabiliyor. iPhone telefon modelleri normal kullanımda harcadığı enerji, telefonda oluşan en ufak bir kısa devre durumunda çok daha fazla enerji çekmesini sağlayarak şarjın daha çabuk bitmesini sağlamaktadır.

Telefonun pil sağlı oranı %79 seviyesinin altında ise ve telefonda şarj sorunu yaşıyorsanız, batarya değişimi sorununuzu çözecektik. Eğer farklı bir durum var ise servisimizde gerekli incelemeler yapılarak müşterilerimize bilgi verilmektedir.

iPhone Batarya Değişimi Sonrası Face id Sorunu

iPhone batarya değişimi tamiri esnasında telefonun herhangi bir özelliğine zarar gelmesinden çekinen kullanıcıların en çok merak ettikleri batarya değişimi sonrasından telefondaki parmak okuma ve face id yüz tanıma özelliğinin tekrar çalışıp çalışmayacağı sorusudur.

Servisimizde özenle ve dikkatli bir şekilde yapılan batarya değişim işlemlerinde face id ve parmak okuyucu gibi telefonun hiçbir parçasına ve özelliğine zarar gelmez.

iPhone Batarya Şişme Sorunu

iPhone telefonlarında kullanılan bataryalarının belli bir süre sonra yaşanan şişme sorunu telefonun kullanım süresine etki ederek, telefonun ekranına baskı yapmasına neden olur. Servisimizde orijinal iphone batarya kullanılmaktadır.

Telefonun ekranına baskı yapma seviyesine gelen batarya acil olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Eğer batarya şişmesi yaşayan telefonda arızalanan batarya değiştirilmez ise telefonun ekranına da kalıcı hasarlar verebilir.

iPhone batarya şişme sorunu kullanılan şarj aletinden, daha önce batarya, pil değişimi yapıldı ise kullanılan bataryanın arızalı veya bozuk olmasından veya telefonda oluşan bir kısa devre sebebi ile batarya şişme sorunu olmasının temel sebepleridir.

iPhone Pilleri Pil Sağlığı Çok Hızlı Düşüyor

Yeni çıkan iphone modellerinde iphone 11 ve üzeri modellerde pil sağlığı çok hızlı bir şekilde düşmesi apple iphone telefonlarda kullanılan bataryaların veya telefonun yazılımının bozuk olmasından kaynaklıdır.

Telefonun garantisi devam ediyor ise yetkili servislerden ücretsiz destek, hizmet ve iphone batarya onarım hizmetlerinden faydalanmanız tavsiye edilir. Bu konuda yetkili servislerde yaşayacağınız gsm sektöründeki iletişim sorunlarından rahatsızlık veya olumsuz bir tepki almanız durumunda güvenilen özel cep telefonu teknik servis firmalarından ( citrusmobil ) destek alabilirsiniz.

iPhone Batarya Şarjı Çabuk Bitiyor ve Çok Isınıyor

iPhone telefonlarda yaşanan aşırı ısınma ve bununla beraber şarj çabuk bitme sorunu var ise telefonun önce batarya kontrolü yapılması gerekmektedir.

Bataryada bir sorun yok ise telefonda bu ısınmayı yapacak arızayı tespit etmek gerekir. Telefonda çok ısınarak şarjın çabuk bitme sorununu genelde telefonda arızalanan bir parça veya oluşan bir kısa devre sebep olmaktadır. Bu durumda telefonun dikkatlice arıza tespiti yapılarak onarıma başlandıktan sonra belli bir test edilmesi gerekmektedir.

Eğer böyle bir sorununuz var ise servisimizden destek alabilir ve ücretsiz arıza tespiti yaptırabilirisiniz.

iPhone Batarya Değişimi Garanti Şartları ve Sorumluluk

iPhone batarya değişimi yapan birçok firmada olduğu gibi ekranın kırılma riski müşteriye verilmez.

Batarya değişimi işlemi sırasında telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında %100 Teknik servis garantisi kapsamında tamir işlemi yapılır ve tamamlanır. Servis kapsamında değişim işlemlerinde orijinal iphone batarya kullanmaktayız.

Müşterilerimize Ek Ücret Kesinlikle Yansıtılmaz

Servisimizde %100 Teknik servis garantisi ile yaptığımız iphone telefon tamiri işlemlerine başlanmadan önce telefon genel testleri yapılarak işleme başlanmaktadır.

Telefonda herhangi bir sorun gözükür ise işlemlere başlanmadan önce müşteri bilgilendirilir ve devam edecek süreç zarfından müşterinin onayına göre devam edilir.

Teknik servisimizde yaptıracağınız iphone pil değişimi işlemlerinde kullanıcıların en çok korktuğu ekrana zarar gelme, sorunun çözülmeden teslim edilmesi gibi sorunlar ile kesinlikle karşılaşmaz.

Orijinal iPhone Batarya Değişim İşlemi İçin Bize Ulaşın

iPhone Batarya değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır.

Servisimize gelerek iphone pil değişimi tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz için ortalama bekleme süresi 3-4 saattir. Kargo ile gönderimlerde telefon tamiri aynı gün yapılarak testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır.

İstanbul içi iPhone batarya değişimi pil değiştirme işlemi yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

Sormak istediğiniz farklı bir konu varsa whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz.

citrusmobil motokurye ile app iphone apple ipad ekran değişimi
Moto Kurye Hizmeti ile Apple iPhone telefon ve iPad tablet tamir hizmeti

Servislerimizden size yakın olan bir şubemiz var ise, arızalı olan Apple cihazının onarımı için gelebilirsiniz, bazı ekran değişimleri ve diğer arızaların onarım süresi sadece 30 dakika

Yerinde Telefon Tamir hizmetimiz ile ani bir şekilde telefonunuzda oluşan arızanın onarımı için profesyonel servis ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek yanınızda telefon onarımını gerçekleştirir.

1–12 / 21 sonuç gösteriliyor

1–12 / 21 sonuç gösteriliyor