FAYDALI BİLGİLER - BLOG

Bakırköy Cep Telefonu Tamiri

Telefonlar hayatımızın her alanında iletişim için en büyük kaynaklardan biridir. Telefonların bozulması insanlar için büyük sıkıntı olmuş ve güvenilir teknik servis bularak telefonlarını eski haline çevirmeye çalışmışlardır.

Bakırköy telefon tamiri olarak firmamız hizmet vermeye devam etmekte ve telefonlarınızın her türlü sıkıntısını gidermekteyiz. Teknik desteği vererek telefonlarınızın bozulan parçalarını kısa zamanda değiştirmekteyiz.

Cep telefonlarınızın bozulan kısmını değiştirerek kaliteli ürün yönetiminde garanti veriyoruz. Değiştirdiğimiz telefonlar sayesinde maddi kayba uğramayacak ve yeni telefon almak zorunda kalmayacaksınız. Hayatınızın bir parçası olan telefonlarınız bozulduğu anda kısa zamanda çözümlemeye tüm ekibimiz ile çalışıyoruz. Telefon tamirinden, bakımından ve teknik servis işlemlerinden sorumlu olarak gerek ekranında ki problemler gerekse iç aksanlarında yaşanan problemleri onarıyoruz.

Her Marka Cihaza Teknik Destek

Her marka cep telefonları için sorunun ne olduğunu bularak onarıyoruz . Onarılacak parçaları değiştirip eskiden daha iyi olmasını sağlıyoruz. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda çalışır ve ekibimiz ile bunu her geçen gün daha da arttırır. Hayatınızın parçası olan telefonların bozulması gün içindeki bütün işlerin durmasını ve yavaşlamasını sağlar.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için kısa zamanda telefonlarınızı tamir eder ve sizi yeni telefon almaktan kurtarırız. Her marka cihazda telefon tamiri, bakım ve onarım yaparak teknik destek ekibimiz ile çalışmaları yürütmekteyiz. Yakınlarınız ile iletişiminiz kesilmeden doya doya konuşabilir ve bir problem yaşamadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

Kargo İle Bakırköy Cep Telefon Tamiri

İstanbul Bakıkröy’deki müşterilerimize kargoyla hizmet vermekten gurur ve mutluluk duymaktayız. Servisimiz telefonlarınızın tamirini ve bakımını üstlenmektedir. Teknolojinin ilerlemesiyle markaların değiştiği çağımızda sürekli olarak ekibimiz yeni bilgiler ile kendini geliştirmekte ve sizlere her bakımdan yeterli hizmeti vermektedir.

Her Cep’e Uygun teknik servis anlayışı ile cihazlarınıza uygun fiyatlı profesyonel hizmet vermekteyiz.

İletişimin yaygın olduğu bugünlerde telefonsuz kalmamanızı sağlıyoruz. Sizlere verilen desteğimiz asla bitmeyecek ve garantili bir şekilde telefonlarınızı kısa zamanda teslim ediyoruz. Telefonsuz bir hayat düşünülemez olgusunu kendimize bir görüş olarak benimsedik ve müşterilerimize bu şekilde hizmet veriyoruz.Bakırköy İphone Servisi

Bakırköy özel iphone servis hizmeti olarak iphone ekran değişimi, iphone batarya değişimi, iphone kasa değişimi, iphone kamera değişimi ve iphone anakart tamiri işlemlerinizi profesyonel olarak tamir hizmeti vermekteyiz. Tamirini yaptığımız iphone telefonlarda 6 ay garanti vermekteyizi

Bakırköy Samsung Servisi

Bakırköy özel samsung servis hizmeti olarak samsung ekran değişimi, samsung batarya değişimi, samsung kasa değişimi, samsung kamera değişimi ve samsung anakart tamiri işlemlerinizi profesyonel olarak tamir hizmeti vermekteyiz. Tamirini yaptığımız samsung telefonlarda 6 ay garanti vermekteyizi

Bakırköy Xiaomi Servisi

Bakırköy özel Xiaomi servis hizmeti olarak xiaomi ekran değişimi, xiaomi batarya değişimi, xiaomi kasa değişimi, xiaomi kamera değişimi ve xiaomi anakart tamiri işlemlerinizi profesyonel olarak tamir hizmeti vermekteyiz. Tamirini yaptığımız xiaomi telefonlarda 6 ay garanti vermekteyizi

Cep Telefon Teknik Servisi Bakırköy

Telefonlarınızın tamirini kargo ile üç gün içinde teslim etmeye çalışarak sizlerin hayatınızı yavaşlatmayı bırakıyoruz. Gerek ekran kırılmalarında gerekse teknik arızalarında yanınızda olan firmamız müşteri memnuniyeti için çalışır. Müşterilerimizin telefonlarına gerekli özeni gösterir ve Android – İos kullanımı ile gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Bu yüzden sizlere kısa zamanda sonuçlar getirerek çözümlemeyi en iyi şekilde başarıyoruz.

Dijital cihazlarınız bizim elimizden geçtikten sonra istediğiniz gibi oyun oynayabilir ve istediğiniz gibi iletişim halinde bulunabilirsiniz. Telefonlarınız bozulduğunda telefon almak zorunda kalmayacaksınız. Maddi bir kayıp yaşamayacağınız alanda sizlere yardımcı oluyoruz. Telefonlarınızın her türlü bakım onarım işlemlerini de yaptıktan sonra sizlere cihazınızı teslim ediyoruz.

Arızalı Cihazınızı Gönderin Hemen Yapalım

Telefonunuz mu bozuldu ? Kendinizi kötü hissetmenize gerek yok. Kısa zamanda en uygun fiyatlar ile müşterilerimizin güvenini kazanmış olan firmamız sizlerin en kıza sürede cihazlarınızı tamir ediyoruz. Kırılan yerleri değiştirip yeni bir görsellik katabiliyoruz.

Cep telefonlarınızı bizlere getirin ve pişman olmayın. İstanbul’da bulunan ekibimiz geniş bilgi ve donanımı ile her türlü sorunu çözer ve telefonunuz eskisinden daha iyi olur. Her zaman müşterilerimizin cihazlarının arkasındayız.

Yaptığımız cihazlar hayatınızı kolaylaştıracak ve sizi maddi bir zarardan minimum fiyatlarla kurtaracaktır. Eski yeni fark etmeden her türlü markayı getirebilir ve firmamız sayesinde eskisinden daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için çalışan ekibimiz güven ve mutluluk duygusu ile çalışır. Böylece telefonlarınızı atmak zorunda kalmayacaksınız.

BakırköyTelefon Tamir Hizmet Bölgeleri

Bakırköybölgesinde hizmet verdiğimiz ilçeler şu şekilde;

ZUHURATBABA MAHALLESİ ZEYTİNLİK MAHALLESİ YEŞİLYURT MAHALLESİ YEŞİLKÖY MAHALLESİ YENİMAHALLE MAHALLESİ ŞENLİKKÖY MAHALLESİ SAKIZAĞACI MAHALLESİ OSMANİYE MAHALLESİ KARTALTEPE MAHALLESİ CEVİZLİK MAHALLESİ BASINKÖY MAHALLESİ ATAKÖY 7-8-9-10. KISIM MAHALLESİ ATAKÖY 3-4-11. KISIM MAHALLESİ ATAKÖY 2-5-6. KISIM MAHALLESİ ATAKÖY 1. KISIM MAHALLESİ

 

Bakırköy’den Kargo İle Telefon Gönderimi

Telefon tamirinde, İstanbul her bölgesine hizmet vermekteyiz. Bunun için telefonlarında problem olan müşterilerimizin ücretsiz kargo seçeneğini kullanarak telefonlarını servisimize göndermeleri yeterli oluyor. Kargodan telefonları teslim ettikten sonra cihazınızın arızası üzerine çalışmalara başlıyoruz.

En kısa süre zarfında arızayı tespit ediyor ve en uygun çözümler üretiyoruz. Detaylı bilgi için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tamir işlemi sonrası ücretsiz kargo hizmetimiz ile telefonları sahiplerine ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz teknik servis ücretlerini Havale/EFT ile ödeme yapabiliyorlar.