FAYDALI BİLGİLER - BLOG

iPhone 7 Wifi Sorunu Çözümü

iPhone 7 wifi sorunu çözümü için servisimizde telefonun testleri yapıldıktan sonra gerekli işlemlere başlanmaktadır. iPhone 7 wifi sorunu telefonda ağır bir darbeden sonra veya yazılım güncellemesinden sonra ortaya çıkmaktadır. iPhone 7 wifi sorunu genelde anakarta üzerinden bulunan entegrenin ve kapasitörlerin arızalanmasından kaynaklanmaktadır.

iPhone 7 wifi pasif durumda iken telefonda kablosuz internete bağlanmak imkansızdır. Sadece telefonun 3G, 4G, 4.5G özelliği ile hattınız interneti kullanarak internete bağlanabilirsiniz. iPhone 7 telefonda wifi pasif durumda iken bluetooth özelliğide çalışmaz veya süreklibağlantıda kopukluk yaşanır. Bunun neden iphone 7 wifi ve bluetooth özellğini sağlayan parçanın aynı olmasıdır.

iPhone 7 wifi entegresi telefondaki kablosuz internete bağlanma özelliğinin ve bluetooh özelliğinin aktif ahale gelmesini sağlayan parçadır. iPhone 7 wifi entegresi kendiliğinden bozulabilen bir parça değildir.iPhone 7 wifi entegresi en çok darbe esnasında arızalanmaya başlar. Bazı kullanıcılarda darbeden sonra bu arıza belirmektedir. Peki neden darbe anında wifi entegresi bozulmuyor daha sonra bozuluyor. iPhone 7 wifi entegresinin alltında bir çok lehim bacağı vardır. Darbe esnasında bunlar zarar görmekte ve kullandıkça bu lehimler kopmaktadır. Tamamen koptuğu zaman artık wifi açma bölümünde pasif durumda gözükmektedir.

Peki iphone 7 telefondan pasif durumda olan wifi özelliğinin çözümü nedir. Servisimizde iphone 7 telefon incellendikten sonra sorun yaratan parçalar değiştirilerek sorun çözülebilmektedir. iPhone7 telefonda wifi entegresi anakarta bağlı olan bir parçadır. Wifi entegresi tamirini yapmak profesyonel kişilere tarafından yapılması gereken bir işlemdir.

İphone 7 telefonda wifi açma bölümü pasif durumda ise bize ulaşarak sorununuza kesin çözüm sağlayabilirsiniz.
  0553 911 84 53 numaralı WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçebilir ya da 0212 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

İphne 7 Wifi entgresi tamiri ve fiyatı İçin Lütfen Tıklayınız

iPhone 7 Wifi Entegre Tamirinin Garantisi Var Mı?

iPhone 7 wifi entegresi değişimi yapılmasından itibaren 6 aylık bir süre boyunca markamız garantisi altında olan tamiri yapılmış telefonunuz, herhangi bir problem olması durumunda ücretsiz olarak tekrar onarım yapmaktayız. Ayrıca garanti koşullarını okumak ve öğrenmek istiyorsanız Garanti Şartları ve Koşulları sayfasından bilgi alabilirsiniz. Fakat kullanıcının yapmış olduğu hataları, kırılmaları, çatlamaları, sıvı ile oluşan temaslar dışındaki tüm hatalarda tekrar değişim imkânı sağlamaktayız.