Genel

Xiaomi Teknik Servis Telefon Numarası

Xiaomi teknik servis telefon numarası, servis bölgelerine göre değişmektedir. Bulunduğunuz bölgedeki teknik servislere bakmak için yada hangi servise telefonunuzu bıraktıysanız Xiaomi sayfasından telefon numarası ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Garanti kapsamı dışındaki onarımlar için bize ulaşabilir ve uygun fiyatlı onarım hizetlerinden yararlanabilirsiniz.

Garanti kapsamında ücretsiz onarımhizmeti sadece xiaomi yetkili servislerinde yaptırabilirsiniz. Garantisi biten veya kullanıcı hatası olan durumlarda, garanti kapsamı dışında onarım yapılmaktadır.

Xiaomi Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır

Xiaomi garanti sorgulama yaparak servis gitmeden önce telefonun garanti kapsamı süresinde olup olmadığını mutlaka kontrol ediniz. Xiaomi garanti sorgualama nasıl yapılcağını bilmiyorsanız Buradan Türkiye’de satılmış bir telefon mu diye kontrol edebilir, ayrıca faturanızdaki satın alma tarihinden itibaren 2 yıl geçmiş mi diye kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi Servis Yurtdışı Telefonlara Bakıyor mu ?

Yurtdışından getirdiğiniz telefonlar için pasport kaydı olsun yada olmasın, imei atılmış olsun olmasın yetkili servislerde garanti kapsamında veya garanti harici ücretli onarım yapılmamaktadır. Sizin telefonunuz bu durumda ise garanti onarım hizmetlerimiz için Xiaomi tamiri sayfamıza bakabilirsiniz.