Teknik Servis

Ekran Değişimi

Cep telefonunuzun ekranı ile alakalı yaşadığınız sorunların çözümü için ekran değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Şarj Soketi Değişimi

Şark soketi değişimi ile telefonun zarar gören şarj soketini onarabilir ve şarj soketi kaynaklı sorunlarınızı çözebilirsiniz.

On | Off Tuşu Değişimi

Telefonu açıp kapatmanıza ve ekranı kilitleyerek tekrar ekranı açmanıza sağlayan parçanın değişimini sağlarsınız.

Ön Cam Değişimi

Telefon ekranının ön camında oluşan çatlakları ön cam değişimi yaptırarak fiyat ve performans olarak en iyi hizmeti tercih etmiş olursunuz.

Kasa Değişimi

Kasa değişimi işlemi telefon marka ve modeline göre ekran hariç telefonun görsel olarak bütün her yerinin değişmesidir.

Yakınlık Sensörü Değişimi

Yakınlık sensörü, arama esnasında ekranın kararmasını ve görüşme bittiği zaman normalde dönmesini sağlar.

Arka Cam Değişimi

Telefonun arkası cam olan modellerde arka cam değişimi yaptırarak telefonun kasasını değiştirmeye gerek kalmaz.

Ses Tuşu Değişimi

Telefonun ses yükseltme ve kısma tuşları ile sessize alma tuşlarındaki sorunun çözümü için bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Anakart Tamiri

Telefonda oluşan anakart sorunları ile alakalı detaylı bilgiye ve onarım seçeneklerine bakabiliir ve hizmet alabilirsiniz. anakart satışımız yoktur.

Ön Kamera Değişimi

Ön kamera ( selfi kamerası ) değişimi ile daha net ve canlı resimler çekmenize imkan verir. Ön kamera sorunu için önerilir.

Batarya Değişimi

Batarya değişimi ile telefondaki batarya - pil şişmesi sorunlarını çözebilir. Pil sağlık oranınızı yenileyebilirsiniz.

Arka Kamera Değişimi

Arka kamera değişim ile resim çekerken lekelenmeler ve portre özelliğindeki sorunları giderebilirsiniz.

cep telefon tamiri

Telefonunuzu teknik servisimize nasıl teslim edebilirsiniz?​

Telefon tamiri için İstanbul’da bulunan servislerimize gelebilir ve anında onarım sağlayabilirsiniz.

Citrus Mobil profesyonel servis elemanları ile İstanbul geçerli olan yerinde telefon tamiri hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Kargo Gönderiminde Telefon Tamiri Aşamaları

Kargonuz 1 ile 2 iş günü içerisinde teknik servisimize ulaştırılır.
Aynı gün ekran/parça değişimi yapıldıktan sonra müşteri temsilcilerimiz sizlerle iletişime geçerler.

Hangi Modellerde Çalışma Yapıyoruz?

yerinde cep telefonu tamiri yapan tamirci

Yerinde Telefon Tamiri

Yerinde cep telefonu tamiri hizmetinden yararlanmak için, müsait olduğunuz gün ve saati bildirmeniz yeterlidir.

Citrus Mobil güvencesiyle Cep telefonu yerinde servis hizmetinden Evinizde, Ofisinizde, Cafede, Bahçede kısacası siz nerede iseniz biz oraya gelerek telefon tamir hizmetinden yararlanabilirsiniz. Yerinde telefonu tamiri hizmeti İstanbul içi geçerli olmaktadır.

Bu hizmetimiz ile talihsiz ve hiç olmadık durumda başınıza gelen telefon ekran kırılmaları gibi sorunları konusunda uzman teknisyen arkadaşlarımız sayesinde çözmeniz çok kolay.

Telefonun marka ve modelini belirtin, yaşadığınız sorunları ve şikayetleri belirtin ondan sonra teknisyen arkadaşımızın yanınıza gelmesini bekleyin. Bu andan sonra telefonunuz güvenli ellerde .

Yerinde Telefon Tamiri Servis Formu

Yerinde cep telefonu tamiri hizmetinden yararlanmak için 0212 924 54 55 ve 0553 911 84 53 nolu telefonlardan ulaşarak bilgi alabilirsiniz veya servis formunu doldurarak müşteri temsilcilerimizin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Telefon tamiri için modeline göre hangi işlemin ne kadar ücreti var öğrenmek ister

telefon tamircisi

Sık Sorulan Sorular

Citrus Mobil firmasında telefon tamir süreci nasıl işler.

Servise alınan cihazlarda öncelikle arıza tespiti yapılarak müşterilerimiz bilgilendirilir. Müşterinin onayına göre işleme başlanır ve telefon iade edilir.

Cep telefonu ve tablet tamiri yapmaktayız. Bu cihazlarda Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei ve Oppo markalarına destek veriyoruz.

Arıza tespiti cihazın marka ve modeline göre değişmektedir. Ayrıca oluşan arızanın durumu da bu süreye etki etmektedir. Ortalama arıza tespiti 15 dakika ila 3 saat arasında değişmektedir.

Servisimizde yapılan cep telefonu tamiri ve tablet tamiri işlemlerinin tamamında 6 ay garanti veriyoruz.

Play Video

Halkalı telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Halkalı bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Adalar telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Adalar bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Arnavutköy telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Arnavutköy bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

at

Ataşehir telefon teknik servisihizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Ataşehir bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Avcılar telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Avcılar bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Bağcılar telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Bağcılar bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Bahçelievler telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Bahçelievler bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Bakırköy telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Bakırkör bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Bayrampaşa telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Bayrampaşa bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Beşiktaş telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Beşiktaş bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Beykoz telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Beykoz bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Beylikdüzü telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Beylikdüzü bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Beyoğlu telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Beyoğlu bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Büyükçekmece telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Büyükçekmece bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Çatalca telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Çatalca bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Çekmeköy telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Çekmeköy bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Esenler telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Esenler bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Esenyurt telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Esenyurt bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Eyüpsultan telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Eyüpsultan bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Fatih telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Fatih bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Gaziosmanpaşa telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Gaziosmanpaşa bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Güngören telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Güngören bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Kadıköy telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Kadıköy bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy’deki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Kağıthane telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Kağıthane bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Kartal telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Kartal bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Küçükçekmece telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Küçükçekmece bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Maltepe telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Maltepe bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Pendik telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Pendik bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Sancaktepe telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Sancaktepe bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Sarıyer telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Sarıyer bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Silivri telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Silivri bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Sultanbeyli telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Sultanbeyli bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Sultangazi telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Sultangazi bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Şile telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Şile bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Şişli telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Şişli bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Tuzla telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Tuzla bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Ümraniye telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Ümraniye bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Üsküdar telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Üsküdar bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.

Zeytinburnu telefon teknik servisi hizmeti için özel kurye ve ücretsiz kargo ( yurtiçi kargo firması ile ) ile telefonunuzu tamir ettirme imkanınız vardır. Zeytinburnu bölgesinde ikamet eden müşterilerimiz, Kadıköy ve Bayrampaşa’daki servisimize gelerek te telefon tamiri işlemini gerçekleştirebilirler.