Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Değişimi ve Fiyatı

 600,00

Huawei Y7 Prime 21019 ekran eğişim fiyatı 600 TL’dir

Huawei ekran değişimlerinde Türkiye geneli ücretsiz kargo ile telefonunuzu bize ulaştırabilirsiniz.

Ekran değişimi yapılan Huawei Y7 2019 telefonlarda 6 Ay parça  değişim garantisi olmaktadır.

Huawei Y7 2019 ekran değişim süresi ortalama 3-4 saattir.

Ekran değişimi yapılan Huawei Y7 2019 telefonun içerisindeki bilgiler silinmez.

Açıklama

Huawei Y7 Prime 2019 ekran değişimi fiyatı kullanılan parçaların kalitesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kullandığımız ekranların kalitesi ve orijinalliğine güvendiğimiz için müşterilerimiz ekran değişimi işlemi yapmadan önce kullanılacak yedek parçaları görüp test etme imkanı sağlamaktayız.

huawei y7 prime 2019 ekran değişim fiyatı
huawei y7 prime 2019 ekran değişim fiyatı

Huawei Y7 Prime 2019 Ekranda Sarı Lekeler

Huawei Y7 prime 2019 telefonun ekranında oluşan çatlamalar veya baskı sonucu oluşan sarı lekelerin giderilmesinin tek çözüm yolu ekran değişimi yapılmasıdır. Ekran değişimi yapılan huawei telefonlarda görüntüyü aldığınız iç LCD ekran ve parmağınızla dokunduğunuz dış cam beraber değişmektedir.

Huawei Y7 Prime 2019 Ekran ve Ön Cam Değişimi Nedir.

Huawei Y7 prime 2019 ekran ve cam değişimi birbirinden farklı işlemlerdir.. Arızalanan ekranlar komple set olarak yani iç lcd ekran ile ön cam beraber üretilmektedir.

Fakat telefonun iç ekranı ve dokunmatiği sağlam olan huawei telefonlarda ön cam ile iç lcd ekran birbirinden özel makineler ile ayrıştırılarak, yeni cam değişimi yapılabilmektedir. Bu sayede telefonda görüntüyü aldığınız iç ekran ve dokunmatik orjinal kalarak sadece çatlamış olan ön camı değiştirmiş olursunuz.

Ekran değişimi denildiği zaman telefonun görüntü ve dokunmatiğinde sorun olan huawei telefonlar için yapılan komple ekran değişimi işlemidir. Bu işlemde iç ekran, dokunmatik ve ön cam tamamen değişmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Servisimize telefon tamiri için ulaşan müşterilerimizin en çok sorduğu sorular ve cevapları. Eğer sizin de sormak istediğiniz farklı bir konu varsa canlı destekten bilgi alabilirsiniz.

Telefonu servisimize ulaştırma şansınız var ise, ücretsiz arıza tespiti yaparak yapılacak işlemler ve fiyat bilgisi konusunda gerekli her şey size aktarılacaktır.

Telefonda oluşan arıza durumuna göre Orjinal ve A kalite CitrusMobil onaylı parçaların kullanılması için fiyat bilgisi verilmektedir. Müşterimizin tercihine göre işlem yapılmaktadır.

İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bulunan servislerimize gelebilir veya Yurtiçi Kargo firmasından ücretsiz kargo ile telefonu bize gönderebilirsiniz.

Servisimiz yapılan işlemlerin tamamında 180 gün garanti verilmektedir. Yapılan parça değişimleri ve anakart onarımlarında aynı sorundan oluşabilecek arızalar için ücretsiz hizmet alabilirisiniz.

Ödeme işlemini Nakit, Kredi Kartı, Banka Havalesi ile yapabilirsiniz. Havale ile yapılan işlemlerde açıklama bölümüne yapılan işlemin yazılması gerekmektedir.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Huawei Y7 Prime 2019 Ekran Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir