iPad 6 Ön Cam Değişimi Fiyatı

1,500.00

iPad 6 ön cam değişimi fiyatı 1.500 TL’dir. Ön cam değişimi sonrası tabletinizdeki bilgiler silinmez ve parmak okuyucu özelliği bozulmadan tamir işlemi tamamlanır.

iPad 6 ön cam değişimi işleminde parmağınızla dokunduğunuz ve dokunmatik özelliğini sağlayan parça değişir.

İç ekranda görüntü bozukluğu varsa iPad 6 ekran değişimi yaptırmanız gerekmektedir.

Detaylar

iPad 6 ön cam ve dokunmatk değişim ücreti 1.500 TL’dir. iPad 6. nesil tabletlerin iç lcd ekranı ve ön camı birbirinden ayrı parçalardır. İç lcd ekranı sadece görüntü vermesini sağlarken, ön camı dokunmatik özelliğini sağlamakatadır.

iPad 6. nesil tabletin darbe veya düşme sonrasında en çok zarar gören parçası ön camı’dır. Ön cam kırılması veya çatlak oluşması durumunda sadece ön cam değişimi yapılarak çok daha uygun fiyatlar ile tamir ettirmiş olursunuz.

Tabletin ekranı mı kırıldı? yoksa ön camı mı kırıldı? diye merak ediyorsanız bu konu hakkında hazırladığımız makaleye bakabilirsiniz.

iPad 6 Ön Cam Değişimi Ne Kadar Sürer?

iPad 6. nesil 9.7 ekran boyutuna sahip olan tabletin ön cam değişim işlemi Citrus Mobil servislerinde ortalama 3-4 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Ön cam değişim işlemi sonrası koruyucu bant ve  yapıştırıcıları yenilenerek, tabletin içerisine toz kaçmamasını ve dokunmatik ön camın yerinden çıkmaması sağlamktadır.

iPad 6 Ön Cam Değişimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

iPad 6 ön cam değişimi işlemi sonrası kullanıcının en çok dikkat etmesi gereken konuların başında dokunmatik özelliği gelmektedir. iPad ön cam değişimi ile dokunmatik değişimi de yapmış olursunuz. Bu sebep ile ön cam değişimi sonrası ekranın bütün bölgelerinin dokunmatik hassasiyetini kontrol etmenizi öneriyoruz.

Parmak okuyucu özelliğii ön cam değişimi sonrası bozulmaz. Parmak okuyucu özelliğini de tamir sonrası kontrol etmemiz gerekmektedir.

iPad 6 Ön Cam Değişimi Nasıl Yapılır?

iPad 6 ön cam değişimi yapmak için mutlaka ısıtıcı dahil olmak üzere bütün teknik malzemeler hazır hale getirilerek başlanması gerekmektedir.

  1. Isıtıcı sayesinde tabletin ön camı yapışmasında kullanılan malzeme yumuşatılarak daha rahat sökülmesini sağlar. Bu sayede ipad iç lcd ekrana, cam kırıkları ve toz kaçmaması sağlanır.
  2. Ön cam söküldükten sonra, iç ekran sökülerek bataryanın bağlantısı kesilir. Bataryanın bağlantısını kesmeden işleme devam edilir ise kısa devre oluşmasına sebep olunabilir.
  3. Ön cam değişimi işlemine devam ederken, kırık yada bozuk olan eski ön cam üzerinde bulunan parmak okuyu ve home tuşu dikkatlice sökülerek yeni ön cam üzerine montajı yapılır.
  4. Bu aşamadan sonra ipad 6. nesil iç ekrana leke ve toz bulaşmadan tekrardan toplanarak hazır hale getirilir.

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPad 6 Ön Cam Değişimi Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir