iPhone 11 Face İD Tamiri

1,700.00

iPhone 11 face id tamiri fiyatı 1.700 TL’dir. iPhone 11 face id çalışmıyor ise arıza olan parça yada parçaların değişimi yapılarak sorunu çözmekteyiz. iPhone 11 face id tamir fiyatları yapılacak işleme göre değişmektedir.

  1. Ahize filminden kaynaklı face id tamir ücreti 1.700 TL
  2. Ön kamera arızasından dolayı (Turedepth kamera hatası) 2.000 TL ücreti olmaktadır.

Detaylar

iPhone 11 face id tamiri fiyatı 1.700 TL'den başlamaktadır. iPhone 11 face id çalışmıyor ise arıza olan parça yada parçaların değişimi yapılarak sorunu çözmekteyiz. iPhone 11 face id tamir fiyatları yapılacak işleme göre değişkenlil göstermektedir.

Tamir işlemine başlamadan önce iPhone 11 face id tamiri konusunda yapılacak işlem ve ücret bilgisi hakkında bilgi verilmetekdir. Müşteri onayı sonrasında, face id tamir işlemine başlanmaktadır. Müşterimiz onay vermemesi durumunda, ücretsiz arıza tespiti yaptırmış olur. Hiç bir ücret ödemeden telefonunu servise bıraktığı gibi hiç bir değişiklik olmadan geri teslim alır.

iPhone 11 face id tamiri, gerekli ekipman ve alanında uzmanlaşmış teknik servis çalışanları tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Bu sebeple face id tamiri yaptırmak için, yüksek başarı oranına sahip olan servisimizden destek alabilirsiniz.

Face id tamiri ile beraber iphone 11 telefonunuzda farklı sorunlar varsa, çoklu tamir hizmetinden yararlanarak daha uygun fiyatlı onarım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

iPhone face id uygulamasının verdiği hataya göre yapabileceğiniz işlemler hakkında daha detaylı bilgi almak için iPhone Face İD Çalışmıyor Ne Yapmalıyım? sayfasına bakabilirsiniz.

Müşteri Değerlendirmeleri

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“iPhone 11 Face İD Tamiri” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir