FAYDALI BİLGİLER - BLOG

Kırşehir Telefon Tamiri

Kırşehir telefon tamiri alanında hizmet verdiğimiz işletmemizde, telefonlarınızın her türlü sorununa çözüm bularak sizlere teslim ediyoruz. Telefon tamiri, uzman ellerde ve kaliteli şekilde yapılması gereken işlemlerdir. Uzmanları tarafından düzeltilen ve onarılan telefonlar çok uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. 

Uzun yıllar kullandığınız, eskisi kadar iyi çalışmayan telefonlarınızdaki sorunları kısa sürede saptayarak düzeltiyoruz. Uzman çalışanlarımız sayesinde, telefonlarınız kısa sürede eskisi gibi çalışmaya başlayacak ve sizi uzun süre daha götürecektir.

Cep Telefonu Ekran Tamiri Kırşehir

Telefonlarınızın ekranları sert zeminlere düştüğünde kırılmaktadır. İç ve dış cam olarak kırılabilen telefon ekranlarının değişim fiyatları, hem markanın ekranının bulunabilirliğine hem de hangi camının kırıldığına göre değişmektedir. Kaliteli hizmetleri müşterilerimize sunduğumuz işletmemizde, telefonlarınızın kırılan camları için akılı çözüm önerilerinde bulunarak sizlere uygun fiyatlarda hizmet sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini önemsediğimiz için, sizlerle ortak görüş birliğinde telefonlarınızın parçalarını değiştiriyor ve onararak teslim ediyoruz. Ekranlarınıza ekstra kırılmaz cam takımı da yaparak ilerleyen zamanlarda kırılmasını ve darbe anında parçalanmasını engelleyerek, kaliteli kullanım sürenizi uzatıyoruz.

Kırşehir Akıllı Telefon Şarj Soketi Değişimi

Şarj soketlerinin bozulması günümüzün sorunu haline gelmiştir. Müşterilerimizin sürekli sorun yaşadığı soket girişlerinin bozulma sebepleri birden çoktur. Sürekli şarj girişinde şarj aleti tutulması, şarj aletinin ters takılması gibi durumlarda, telefonun şarj almamasına neden olan soket girişlerinin bozulması yaşanmaktadır.

Soket değişimi sağladığımız işletmemizde, kaliteli hizmet alacaksınız. Hızlı ve kısa sürede değiştirdiğimiz soket girişleriniz, artık telefonlarınızın şarj almasını ve eskisi gibi çalışmasını sağlayacaktır. Şarj soketlerinizdeki bozuklukların giderilmesinde alanında uzman çalışanlarımız sağlamaktadır.

Cep Telefonu Yazılım Onarımları

Telefonların donanımsal değil yazılımsal sorunları arasında bulunan yavaşlama ve kasma gibi durumları kısa sürede hallediyoruz. Telefonunuza bulaşan virüsleri temizliyoruz. Uzun süreli kullandığınız telefonunuzun eskisi gibi hızlı çalışmasını ve tıkladıktan hemen sonra cevap vermesini istiyorsanız, bizlerle iletişime geçerek telefon tamiri yaptırabilirsiniz.

Uzun yıllardır çalıştığımız sektörümüzde, yazılım üzerinde uzmanlaşmış personellerimiz, sorunun nedenini kısa sürede çözerek sizlere eskisi gibi çalışan telefonlarınızı teslim edecektir. Telefonlarınızın bir anda kapanıp açılmaması, açıldığında hata vermesi ve uygulamalardan sürekli atması, yazılım sorunu olduğunu göstermektedir.

Batarya Değişimi Kırşehir

Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle birlikte, telefonların bataryaları da kasalarının içine gömülü hale gelmiştir. Telefon yedek parçası satan işletmelerden gidip, yedek batarya alarak çözemediğiniz sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler üretiyoruz. Uzun süreli aynı bataryanın kullanılması, telefonlarda yavaşlama ve şarjın az gitmesine neden olmaktadır.

Bizler pil değişimi sağlayarak, telefonlarınızın ilk günkü gibi uzun süre şarjını sürdürmesine yardımcı oluyoruz. Pil değişim fiyatlarımız, telefonunuzun modeline ve yedek parçalarının kolay bulunup bulunmamasına göre değişmektedir. Üzerine işçiliği ekleyerek sizlere fiyatları bildiriyoruz.

Kırşehir Kulaklık Soketi Değişimi

Kulaklık girişleri diye adlandırılan jack girişleri, her telefonda bozulmaya müsait alanlar arasındadır. İçinde tozun birikmesi ya da kulaklık girişinin aşındırması sonucunda eskisi gibi iyi ses vermemeye başlayan telefonunuzun tamirini güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bakım ve onarımını yaptığımız telefonlarınızı güvenli şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Özellikle yaşadığınız sorunları işletmemizdeki personelimize anlatmanız sonucunda sizlere yardımcı olacaklardır.

Telefon Tamiri Müşteri Memnuniyeti

Kırşehir ilimizde verdiğimiz hizmetlerimizden faydalanmak ve telefonlarınızı tamir ettirmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bozulan telefonunuzun sorunu aslında çok kısa sürede çözülebilecekken uzun süreler bozuk halde kullanmanız hem telefonunuza hem kendinize zarardır.

Kısa sürede yaptığımız tamir ve onarım işlerimiz sayesinde, uzun süreler boyunca telefonunuzda sıkıntı yaşamadan kullanmaya devam edebileceksiniz. Yedek parça hizmetimizin yanında ürünlerinize ekstra koruma önerileri de bulunarak telefonlarınızın çok daha sağlıklı çalışmasında yardımcı oluyoruz.

Kırşehir Telefon Tamir Yerleri

Arızalı telefonunuzu Kırşehir ilçelerinden de bize gönderebilirsiniz. Gönderim yapabileceğiniz ilçeler;

Akçakent Akpınar Boztepe Çiçekdağı Kaman Mucur

Kırşehir’den Telefonu Tamire Göndermek

Ataşehir’de bulunan servisimizde Kırşehir’den gönderilen telefonların tamirlerini de yapıyoruz. Bunun için telefonlarında sorunlar olan müşterilerimizin ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak telefonlarını servisimize göndermeleri yeterli oluyor. Kargodan telefonları teslim ettikten sonra cihazınızın arızası üzerine çalışmalara başlıyoruz. En kısa süre içinde arızayı tespit ediyor ve en uygun çözümleri üretiyoruz. Detaylı bilgi için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tamir işlemi sonrası ücretsiz kargo hizmetimiz ile telefonları sahiplerine ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz teknik servis ücretlerini Havale/EFT ile ödeme yapabiliyorlar.