tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Karaman Telefon Tamiri

Karaman Telefon Tamiri

Gündelik hayatımızda her an kullanmakta olduğumuz telefonlar her an bozulabiliyor ve bizleri sıkıntıya sokabiliyorlar. Telefonlar bozulduklarında kişilerin kaliteli bir telefon teknik servisi bulması kolay olmuyor. Kişiler telefonlarını tamir ettirmek isterken daha kötü durumlarla karşılaşabiliyorlar. Bizler Karaman telefon tamiri firması olarak müşterilerimizin arıza yapan telefonlarını tekrar kaliteli bir şekilde kullanabilmeleri için hizmet veriyoruz.

Karaman’da Kaliteli Telefon Tamiri

Citrus Mobil olarak alanında deneyimli olan personellerle çalıştığımız için telefonlarda meydana gelebilecek her türlü sorunlar için çözümler üretiyoruz. Firma olarak çözüm ürettiğimiz sorunlar arasında şarj sorunu, ses sorunu, batarya sorunu, ekran sorunu, hafıza kartı okuma sorunu, arama yapma sorunu, sürekli kapanma sorunu ve telefonun açılmama sorunu gibi sorunlar bulunuyor. Her bir sorun için cihazı ayrıntılı bir şekilde inceleyerek sorunun kaynağını buluyoruz. Daha sonrada telefonların sorunlarını en iyi şekilde gideriyoruz.

Her Marka Telefon Servisi (Karaman)

Firma olarak her türlü telefonu tamir etme bilgi ve becerisine sahibiz. En yeni telefon markalarından eski telefon markalarına kadar tüm telefon markalarının arızalarının en iyi şekilde giderilmesini sağlıyoruz. Kişiler tamir için ofisimize geldiklerinde telefonlarını kendilerinden alarak en kısa sürede sorunu tespit ediyoruz. Sorunu bulduktan sonra soruna çözüm üretiyoruz. Telefondaki sorun parça değişimi ile giderilecek bir sorunsa telefonun parçasını değiştirerek yeni parça takıyoruz.

Parça takımı sonrası telefonun normal çalışmasına dönüp dönmediğini kontrol ettikten sonra telefon sahiplerine teslim ediyoruz. Telefonların ekranları çeşitli sebeplerden kırılabiliyor. Bunun farkında olarak ekranları kırılan telefonların ekranlarını değiştirerek kişilerin telefonlarını eskisi gibi rahat bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz. Tamir için sahiplerinden aldığımız cep telefonlarını en kısa sürede tamir edip sahiplerine teslim ediyoruz.

Cep Telefonlarının Yazılım Sorunlarını Çözüyoruz

Firma olarak telefonlarda meydana gelen teknik sorunlar dışında yazılım kaynaklı sorunlarının da giderilmesini sağlıyoruz. Telefonlara yeni program yüklenmesi gerekiyorsa programı yükleyerek telefonların kaliteli çalışmasını sağlıyoruz. Telefonların güncelleme yapılmadığı için sorun yaşadığını tespit edersek de telefonların gerekli güncellemelerini yaparak telefon sahiplerine teslim ediyoruz.

Uygun Fiyatlarla Karaman Telefon Tamiri

Servis olarak tamirini yaptığımız telefonlar için talep ettiğimiz fiyatlar telefonların markalarına ve arızaların büyüklüğüne göre değişiklik gösterebiliyor. Ancak tüm telefonların tamir hizmetlerinde müşterilerimizi sıkıntıya sokmayacak derecede uygun fiyatlar talep ediyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde müşterilerimiz tamiri yapılmış telefonlar için fazla ücret ödememiş oluyorlar. Garanti süresi kapsamında kişiler telefonlarında aynı şikayeti (kullanıcı hatası dışındaki durumlar) yaşarlarsa ücret talep etmeden sorunların giderilmesi için çalışıyoruz.

Karaman Akıllı Telefon Tamir Yerleri

Cep telefonu tamiri için Karaman’dan gönderim yapabileceğiniz ilçeler;

Ayrancı Başyayla Ermenek Kazımkarabekir Sarıveliler

 

Telefonunuzu Karaman’dan Kargo İle Gönderin

İstanbul’da müşterilerimizin evlerinde ve ofislerinde verdiğimiz hizmetler dışında Karaman’dan gönderilen telefonların tamirlerini de yapıyoruz. Bunun için telefonlarında sorunlar olan kişilerin ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak telefonlarını firmamıza göndermeleri yeterli oluyor. Kargodan telefonları teslim aldıktan sonra telefonun arızası üzerine çalışmalara başlıyoruz. En kısa süre içinde arızayı tespit ediyor ve en uygun çözümleri üretiyoruz. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? başlıklı sayfamıza gözatın.

Tamir işlemi sonrası ücretsiz kargo hizmetimiz ile telefonları sahiplerine ulaştırıyoruz. Kişiler tamir ücretlerini Havale/EFT şeklinde yapabiliyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir