Genel

iPhone Ekran Yansıtma Yöntemleri

iPhone ekran yansıtma özelliğini sorun yaşamadan ve bağlantı kaybı olmadan kullanmak istiyorsanız, öncellikle telefonun yazılımının güncel olup olmadığını kontrol ediniz. Çünkü tyazılım güncellemeleri genellikle kablosuz bağlantı özelliklerinde iyileştirmeler ile gelir ve yeni görüntü aktarıcı cihazlar ile uyum sorununu ortadan kaldırır.

iPhone ekran yansıtma özelliğini kablolu ve kablosuz araçlar ile sağlayabilirsiniz. Araçtırmalarımız sonucunda en iyi kablo bağlantısı ile iphone ekran yansıtma ve kablosuz bağlantı ile iphone ekran yansıtma yapacağınız ücretsiz ve ücretli olarak alanında en iyi 3 ürün ve özellikleri hakkında bilgi veriyor.

Kablo Bağlantısı ile iPhone Ekran Yansıtma

Kablo bağlantısı ile iphone ekran yansıtma özelliği en net göüntü ve ses kalitesini alacabileceğiniz ekran yansıtma yöntemdir. Bu bağlantı en çok hdmi giriş olacan ( televizon, monitör, projeksiyon v.b.) cihazlarda kullanılmaktadır.

Apple orjinal aksesuar ürünlerinde en çok tercih edilen lightning digital av daptörü ile görüntü aktarımı yapabilirsiniz. Bu ürün ile aynı zamanda iphone telefonunuzu şarj edebileceğiniz giriş sayesinde telefonunuzu ekran yansıtması yaparken şarj edebilirsiniz.

apple kablo ile iphone goruntu aktarma
Dijital av adaopru ile iphone ekran yansıtma

Bu ürünü aldığınız zaman ek olarak bir tane hdmi kablosuna ihtiyacınız olacaktır.


Kablo ile iphone ekran yansıtma özelliğini kullanmak için Amazon Türkiye’de satışı yapılan ve tek bir kablo ile görüntü aktarımını yapabileceğiniz alfais markasının ürettiği ürün ile görüntü aktarabilir ekranı yansıtabilirsiniz. Bu ürün ile de görüntü yansıtma yaarken telefonunuzu aynı anda şarj edebilirsiniz.

iphone ile kablolu goruntu aktarma alfais
alfais ürünü ile iphone ekran yansıtma

Bu ürünün detaylarına Amazon.com adresinden bakabilirsiniz.

Bu tarz kablolar ile görüntü yansıtma özelliğini kulanmak isteenler aldıkları ürünün kalitesine dikkat etmeleri ve özellikle güncel ios yazılımı ile uyumlu olup olmadığına bakılması gereklidir. Farklı ürünlere göz atmak isterseniz google üzerinden lightning to hdmi adaptor yazarak çıkan ürünleri inceleyebilirsiniz.

CitrusMobil

Kablosuz iPhone Ekran Yansıtma

Kablosuz iphone ekran yansıtma özelliğii kablo ile kullanıma göre daha rahat ve kolay olanıdır. Ayrıca bu kablosuz iphone ekran yansıtma özelliği taşıyan cihazlar birden çok fonksiyon ( oyun, internet, sosyal medya, youtube, neflix v.s. ) bulunaktadır.

Kullandığınız televizyonda akıllı tv özelliği var ise, hiç bir aygıt satın almadan, kablosuz bir şekilde televizyonunuza iphone ekranı yansıtabilirsiniz. Yeni nesil televizyonların bir çoğunda bu özellik bulunmakta hatta iphone harici andorid cihazlardan bile ekran yansıtma yabilirsiniz.

akiili tv iphone ekran yansitma
akıllı televizyon ile iphone ekran yansıtma

iphone ekran yansıtma özelliğini destekleyen televiyoznları öğrenmek için buraya bakabilirsiniz.

iPhone kablosuz ekran yansıtma özelliği ilk olarak apple tv ile çıkmış ve birbirine uyum konusunda en sağlılı çalışan ve sürekli kendini güncelleyen ürün olmuştur. Apple TV ile görüntü aktarımı için iphone ile eşleşmesi çok kolay ve uyum sorunu yaşamadan kullanılabilir. Apple tv modelinde şu anda 6 farklı modeli vardır. Bunların özellikleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

apple tv iphone ekran yansitma
apple tv ile kablosuz iphone ekran yansıtma

Bunların haricinde google chromecast ve xiaomi tv stick gibi ürünleri de kullanarak iphone görüntü aktarabilirsiniz. iphone ekran yansıtma özelliğini kullanarak oynadığınız oyunların görüntüsü bir anda televizyonaveya monitöre projeksiyona aktarbilirsiniz.