Anakart Sorunları, FAYDALI BİLGİLER - BLOG

iPhone Anakart Aktarımı

iphone anakart aktarimi

iPhone anakart aktarımı işlemi sayesinde kısa devre yapan, sıvı teması olan, şebeke sorunu olan, tamir olmayan iphone telefonların tekrar kullanılabilir hale gelmesi için yapılan yapılan onarımdır. iPhone anakart satışı yapan yerler arıyorsanız veya iPhone anakart satın almak istiyorsanız mutlaka bu işlemlerden önce telefonun anakart aktarımına uygun olup olmadığını kontrol etmek için telefonunuzu bize ulaştırın.

iPhone anakart aktarımı yapılacak telefonların işlemcisi yeni anakarta aktarılacağı için icloud hesabına ait icloud ( apple kimliği ) ve şifresi bilinmesi zorunludur.

iPhone anakart aktarım işlemi ile telefonunuz hiç açılmasa bir çok tamir görmüş olsa bile içindeki verileri kurtarabilirsiniz. Bunun için tek şart telefona yazılım yüklemesi denenip sıfırlama moduna alınmamış olmasıdır. Silinmiş telefondaki veriler geri kurtarılamaz.

iPhone anakart akaramı yapılacak telefonlarda en önemli parça işlemcidir. İşlemciye zarar gelmesi halinde telefonun anakart aktarımı yapılsa bile çalışmaz ve içindeki bilgilerde kurtarılamaz.

iphone anakart aktarımı

iphone anakart aktarımı

iPhone Anakart Satışı ve Alımı Yapmadan Önce Anakart Aktarımı Deneyin

iPhone telefonunuz kullanılamaz duruma geldi? Bunun için iphone anakart değişimi yapmanız mı gerekiyor ? Anakart satın almak yerinde anakart aktarımını denediniz mi ?

iPhone anakart aktarımı ile telefonunuzda oluşan kısa devre sonucu servisimizde yapılacak anakart aktarımı ile hem daha uygun fiyatlı hem de garantili olarak tekrardan kullanabilirsiniz.

iPhone anakart satışı pek yapılmamaktadır. Çünkü telefonun anakartı herşeyidir desek yeridir. Anakart olduktan sonra telefona ait diğer parçaların hepsi temin edilebilmektedir.

iphone anakart aktarımı nasıl yapılır www.citrusmobil

iPhone Anakart Aktarımı Fiyatıları

iPhone anakart aktarım fiyatları iphone 7 ve üzeri telefonlara yapılmaktadır. 1300 TL’ den başlayan anakart aktarım ücretleri telefonun modeline göre değişmektedir. Her anakart arızasında anakart aktarımı, anakart satışı, anakart değişimi yapılmaz. Belki de iphone şarj entegresi, iphone power entegresi gibi anakart onarımları ile de telefonunuzun onarımı yaptırabilirsiniz.

Telefonunuzda anakart sorunu var ise daha önce tecrübesiz ve konuda ileri seviyede bilgisi olmayan kişilere onarım yaptırmadan bize ulaşmanız telefonu kullanılabilir hale getirme ihtimalini çok daha fazla yükseltir.

iPhone Anakart Aktarımı Ne Zaman Yapılması Gereklidir.

iPhone anakart aktarımı, anakart kırıdığı zaman, çatladığı zaman, çözümlenemeyecek seviyede kısa devre olduğu zaman yapılarak telefonun kullanılabilir hale gelmesi için yapılır. iPhone işlemci sorunu hariç çözümlenemeyecek her anakart sorunu için bu işlem sayesinde telefonun onarımı yapılır.

iphone anakart aktarımı ne zaman yapılır www.citrusmobil

iPhone Anakart Aktarımı Nasıl Yapılır.

iPhone anakart aktarımı çıplak anakart dediğimiz işlemcisi olmayan anakart üzerine yapılacak aktarım ile olur. Bu işlem sırasında telefonun işlemcisi ve bir kaç diğer parçası ( hafıza v.s gibi ) çıplak anakarta aktıralarak yapılır. Telefonun hafızasına zarar gelmedi ise bu işlem sonrasında bilgileriniz resim rehber v.s geri gelecektir. iPhone anakart aktarım işleminin kullanıcı tarafından en güzel taraflarından biri de budur.