Apple iPhone XR Ekran Değişim Fiyatı 950 TL

 950,00

 • iPhone Xr ekran değişim fiyat 950 TL
 • iPhone Xr ekran değişimi revize orjinal 1950 TL
 • iPhone Xr ön cam değişimi 900 TL
 • iPhone XR ekran değişimi (ön cam + iç ekran), teknik servisimize gelen müşterilerimiz için aynı gün, kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
 • Verilen teknik servis hizmeti kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 6 ay Citrus Mobil garantisi altındadır.
 • Ekran değişimi işleminde bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
 • Teknik servis işlemleri işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.
 • Ekran onarımı yapılan telefonlara kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılmaktadır.

Açıklama

 1. iPhone Xr ekran değişimi için en uygun fiyat 950 TL ‘dir. Ekran değişimi için servisimizde kullanılan retina ekranlar, orjinal iphone xr ekran ve dokunmatik kalitesine en yakın ekrandır.
 2. iPhone Xr revize orjinal ekran değişimi 1950 TL’ dir. iPhone xr revize orjinal ekran nedir ? İç ekrandaki görüntüde sorun olmayıp sadece dış camı çatlak olan orjinal çıkma telefon ekranın onarımı ve  yenilenme işlemi yapılarak kullanıma hazır hale gelmesidir. Bu ekranların montaj işleminden sonra  da telefonda hiç bir resim rehber gibi bilgiler silinmez.
 3. iPhone Xr ön cam değişimi 900 TL’dir. Bu tamir seçeneğinde telefonun iç ekranın kırık olup olmadığı kontrol edilmelidir. İç ekranı hasar görmüş ve görüntü sorun olan ekran ön cam değişimi yapılmaz

Bakınız : Telefonun ekranı mı kırık yoksa  ön camı mı kırıldı ?

iPhone xr ekranı kırıldı ise tamirini yaptırmadan önce kontrol etmeniz gereken bir kaç özellik vardır.

 • Telefonun dokunmatiğinde srun var ise ekran değişimi gereklidir.
 • Telefonun ekran görüntüsünde yeşil, kırmızı, beyaz gibi çizgiler çıktı ise ekran değişimi gereklidir.
 • Ekranda siyah leke mürekkep dağılması olduğunda ekran değişmesi gereklidir.
 • Ön cam değişimi iphone xr telefonda, ekranı ile alakalı görüntü bozukluğu ve dokunmatik sorunu olmadığı zaman yapılmaktadır.

iPhone Xr Dokunmatik Takılıyor Ne Yapmalıyım ?

iPhone xr dokunmatiği bozulduğunda veya herhangi bir sebep ile ekranda kullanıma engel bir sorun oluştuğu zaman en uygun fiyat ile tamir seçeneği dokunmatikli ön cam değişimidir.Bu sayede telefonun iç ekranı orjinal kalır ve daha uygun fiyatlı ayrıca yüksek kalitede tamir ettirmiş olursunuz.

iPhone Xr Ekranda Leke Oluştu Ne Yapmalıyım?

Ekranın herhangi bir yerinde mürekkep dağılması, leke oluşması veya çizgi çıkması durumunda komple ekran değişimi yapılması gereklidir. Bu durumda orjinal iphone xr ekran veya A kliite muadil ekran seçeneklerinden birini seçmeniz gereklidir.

iPhone Xr Ekran Değişimi Garanti Kapsamı

Ekran değişimi iPhone Xr için kullandığımız retina ekranların montaj, test ve müşteriye teslim edildikten sonra 6 ay garanti kapsamındadır. Garanti kapsamı kırılmadı çatlama ve sıvı teması durumlarında geçerli değildir.

Retina ekran değişimi yapılacak iphone xr telefonda aktif olarak çalışan face id özelliği bozulmaz.

Kullanıcının telefonundaki rehber, resim, uygulama gibi veriler silinmez. Servisimizde alanında uzman kişiler tarafında yapılan xr ekran değişimi işlem süresi ve test yapılması ortalama 45 dakikadır.

iPhone Xr Ekran Değişimi İçin Bize Ulaşım

iPhone Xr ekran değişimini güvenli bir şekilde yaptırarak telefonunuzu kullanmak için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Analadolu yakasında Kadıköy’ de bulunan şubemize veya İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa semtinde bulunan şubemize telefonu ulaştırabilirsiniz

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone XR Ekran Değişim Fiyatı 950 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir