Apple iPhone XR Ekran Değişim Fiyatı 849 TL

 849,00

 • iPhone Xr ekran değişim fiyatı gx marka 950 TL
 • iPhone Xr ekran değişimi revize orjinal 1600 TL
 • iPhone Xr ekran değişimi apple servis orjinal 2700 TL
 • iPhone XR ekran değişimi (ön cam + iç ekran), teknik servisimize gelen müşterilerimiz için aynı gün, kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 3 iş gününde yapılmaktadır.
 • Verilen teknik servis hizmeti kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 6 ay Citrus Mobil garantisi altındadır.
 • Ekran değişimi işleminde bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
 • Teknik servis işlemleri işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır.
 • Ekran onarımı yapılan telefonlara kırılmaz cam koruyucu ücretsiz olarak takılmaktadır.

Açıklama

iPhone Xr ekran değişimi için en uygun fiyat 950 TL ‘dir. Ekran değişimi için servisimizde kullanılan oled ekranlar, orjinal iPhone xr ekran ve dokunmatik kalitesine en yakın ekrandır.

iPhone xr ekranı kırıldı ise tamirini yaptırmadan önce kontrol etmeniz gereken bir kaç özellik vardır.

 • Telefonun dokunmatiğinde srun var ise ekran değişimi gereklidir.
 • Telefonun ekran görüntüsünde yeşil, kırmızı, beyaz gibi çizgiler çıktı ise ekran değişimi gereklidir.
 • Ekranda siyah leke mürekkep dağılması olduğunda ekran değişmesi gereklidir.
 • Ön cam değişimi iphone xr telefonda, ekranı ile alakalı görüntü bozukluğu ve dokunmatik sorunu olmadığı zaman yapılmaktadır.

Dokunmatiği bozulduğunda veya herhangi bir sebep ile ekranda kullanıma engel bir sorun oluştuğu zaman en uygun fiyat ve orjinal ekrana dokunmatik ile görüntü kalitesi olarak en yakın Oled ekranlardır.

Ekran değişimi iPhone Xr için kullandığımız oled ekranların montaj test ve müşteriye teslim edildikten sonra 6 ay garanti kapsamındadır. Oled ekran değişimi yapılacak iphone xr telefonda aktif olarak çalışan face id özelliği bozulmaz.

Kullanıcının telefonundaki rehber, resim, uygulama gibi veriler silinmez. Servisimizde alanında uzman kişiler tarafında yapılan oled ekran değişimi işlem süresi ve test yapılması ortalama 45 dakikadır.

iPhone xr ekran degisimi fiyati
iPhone xr ekran degisimi fiyati

 

iPhone Xr orjinal ekran değişimi 2700 TL’ dir.  Revize edilmiş orjinal iphone xr ekran değişimi ile görüntü ve dokunmatik kalistesini en üst seviyede kullanmanıza imkan sağlar.

Apple yetkili servislerinde şu anda iPhone Xr orjinal ekran değişim güncel fiyatları döviz kuru sebebi ile %20 ile %50 oranında yükselmiştir. Maalesef telefonu normal kullanımda bizi rahatsız etmeyen bazı durumlarda, telefonun kasasındaki darbeler çatlama gibi veya yurt dışından alınan bazı modellere parasını fazlasıyla verseniz de değiştirmiyor.

Servisimizde aynı yedek parçaları telefonun hiç bir özelliğine zarar gelmeden ve 6 ay garantili olarak yaptırabilirsiniz.

iPhone xr orjinal ekran değişimi yapılacağı zaman telefondaki hiç bir bilginiz silinmez.

iPhone Xr Revize Orjinal Ekran Değişimi 1600 TL’ dir. iPhone xr revize orjinal ekran nedir ? İç ekrandaki görüntüde sorun olmayıp sadece dış camı çatlak olan orjinal çıkma telefon ekranın onarımı ve  yenilenme işlemi yapılarak kullanıma hazır hale gelmesidir. Bu ekranların montaj işlemindeb sonra  da telefonda hiç bir resim rehber gibi bilgiler silinmez.

iPhone Xr ekran değişimini güvenli bir şekilde yaptırarak telefonunuzu kullanmak için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul analadolu yakasında kadıköy’ de bulunan şubemize veya İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa semtinde bulunan şubemize telefonu ulaştırabilirsiniz

 • Servislerimize gelerek ekran değişimi yapabilirsiniz
 • Türkiye’ nin her yerinden ücretsiz kargo ile telefonu bize ulaştırabilirsiniz.
 • Moto kurye hizmetinden yararlanarak bize telefonu ulaştırabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Apple iPhone XR Ekran Değişim Fiyatı 849 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir