iPhone 7 Ekran Değişimi

 450,00

  • iPhone 7 Ekran Değişimi A Kalite : 450 TL
  • iPhone 7 Ekran Değişimi Orjinal Revize : 800 TL

Bu sayfadaki fiyatlarımız “01.09.2022” tarihinde güncellenmiştir. iPhone ekran ile alakalı merak ettiklerinize iphone ekran değişimi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Açıklama

iPhone 7 ekran değişimi fiyatı olarak kullanıcılara alternatif ekran seçenekleri sunuyoruz. Seçilen ekranları denemelerini sağlayan Türkiye’ deki tek firmayız.

Ekran değişimi iphone 7 telefonlarda servis süresi ortalama 30 dakikadır. Gelişmiş ve son teknoloji teknik malzemeler ile alanında uzman apple teknisyenleri tarafından yapılan işlem tamamladıktan sonra, genel testleri yapılarak müşterimize teslim edilmektedir. Kullandığımız ekran Türkiye’deki en iyi kalitedeki ( Görüntü ve kalite olarak orjinal ekrandan sonra ) iç Lcd ekran ve dokunmatiğe sahip ekranlardır.

iphone 7 ekran degisimi 3
iphone 7 ekran değişimi seçenekleri

iPhone 7 Ekran Değişimi Sonrası Kontrol Edilmesi Gerekenler

iPhone 7 ekran değişimi sonrası sorunlar yaşayabilme ihtimaliniz, işlemi yapan teknik servis görevlisiniz bilgi ve tecrübesi ile alakalıdır. iPhone 7 ekran değişimi sonrası yaşayabileceğiniz sorunlar aşağıda madde madde anlatıyoruz.

  • Ekran değişimi Sonrası Parmak İzi Kontrolü

Ekran değişimi parmak izi özelliğinin bozulmasına sebep verebilmektedir. Bunun en büyük sebebi merdiven altı diye tabir ettiğimiz yerlerde yapılan tamir işlemleridir. Ayrıca bu işe özen göstermeden yapılacak işlemlerde parmak izi bozulma olasılığı vardır. Şunu unutmayalım. Ekran değişimi parmak izi bozulmasına neden değildir. Ekran değişimi sırasında Parmak izinin bozulmasının tek nedeni işlemi yapan teknik servis elemanının dikkatsizliğidir.

  • Sensör Kontrolü

Sensör sorunu olup olmadığını anlamanız için ufak bir test yapmanız yeterlidir. Telefon ile arama yaparken, elinizi ekranın üst tarafına doğru getirin ve tekrar elinizi çekin. Bu işlemi yaparken elinizi ekrana yaklaştırdığınızda, ekranın tamamen siyah olduğunu göreceksiniz. Elinizi çektiğiniz zaman ekranın normale döndüğünü göreceksiniz. Bunun sebebi, telefonu kulağınıza getirdiğiniz zaman, yanağınız ekrana değerek farklı tuşlara basmamasınız sağlamaktadır.

  • Ekran ve Dokunmatik Kontrolü

Ekranda bir uygulamaya üzerinde çarpı işareti çıkarana kadar basılı tutun. Çarpı işareti çıktıktan sonra parmağınızı çekin. Tekrar uygulamanın bir tanesine basılı tutarak ekranın her bir tarafına sürükleyin. Eğer uygulamayı sürüklerken farklı bir hareket etmiyorsa bu testimiz başarılı geçmiştir. Bir şey yazmak için klavyeyi açın. Harflerin hepsini tek tek kontrol edin. Üst ve alt köşelerdeki ileri geri gibi tuşlara dokunun. Bunları yaptıktan sonra bir sorun göremiyorsak, ekran dokunmatiğimizde bir sorun yok demektedir.

  • Ekranda ölü piksel ve leke kontrolü

Ekran değişiminde ölü piksel ve leke kontrolü yapmak için önce beyaz bir ekran açıyoruz ( chrome, safari, ayarlar, mesaj, telefon uygulaması gibi ). Burada beyaz ekranda küçük veya büyük lekeler var mı diye dikkatlice bakıyoruz. Bu aşamada bir sorun görmediysek ikince aşamaya geçiyoruz. Bir başka yol ekrandaki hatayı görebilmeniz için telefonun açılış ekranındaki renk bozukluğu olmaması gerekiyor. Siyah ekranda veya video seyrederken ekranda kırmızılık var mı diye bakın Eğer böyle bir görüntü bozukluğu yok ise telefonunuz testlerden başarı ile geçmiş demektir.

  • Ön Kamera ve Ahize Kontrolü

Telefonun ön kamerasında bulanıklık veya lekelenme var mı diye bakmamız gerekli. Çünkü ön kamera iphone 7 telefonlarda ekrana bağlı bir parçadır. Ön kamera filmine bağlı olan ahize ve ön kameranın yanındaki mikrofonunu da test etmek gereklidir. Bunun için ön kamera ile sesli bir video çekerek kontrol edebiliriz. Son olarak telefon görüşmesi yaparak karşı tarafın ses bize geliyor mu, geliyorsa ses kalitesi nasıl diye baktıktan sonra her şeyi kontrol etmiş oluyoruz.

Ön Camı Kırılan iPhone 7 Onarımı​

Ön camı kırık olan iphone 7 telefonlarda, ekran değişimi yerine ön cam değişimi yaptırmanız fiyat ve performans olarak çok daha avantajlıdır. iPhone 7 ön cam değişim işlemi yapılabilmesi için Telefonun ekranının orjinal olması gerekmektedir. Ayrıca görüntüyü aldığınız iç ekranda ve dokunmatikte sorun olmaması gerekmektedir.

iPhone 7 kırık ekran değişimi ve ön camı kırık ekran değişimi birbirinden farklıdır.

iPhone 7 kırık ekran değişimi işleminde telefonun iç ekranında görüntü gelmiyor ise veya ekranda görüntü artık rahatsız edici seviyeye geldiği zaman ekranın tamamen değiştirilmesi ile onarımı ve tamiri yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

iPhone 7 İç Ekran Değişimi Nedir ?

iPhone 7 iç ekran değişimi, telefonda size görüntüyü vermesini sağlayan ekrandaki ana parça olan iç ekranın değişmesidir. İç ekranı kırılan iphone 7 telefonda yapılacak işlem set halinde ön cam dokunmatik ve iç ekranın komple değişmesi ile olur. iPhone 7 iç ekran değişimi işleminde maliyet veya diğer sebeplerde ön cam dursun iç ekranı değiştirelim gibi bir seçenek yada işlem yoktur.

iPhone 7 Ekran Sorunları İçin Bize Ulaşın

iPhone 7 ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması ile telefonlarını bize ücretsiz kargo ile ulaştırabilirler.

İstanbul içinde yaşan müşterilerimize sunduğumuz bir diğer hizmet ise, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme hizmetini moto kurye ve gezici servis ile yapmaktayız.

Servisimize iphone 7 telefonunu getirmek ve 20-30 dakika bekleyerek telefonu tamir ettirerek hemen teslim almak isteyen müşterilerimiz de olabilir. İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’ deki şubelerimizden bu konudana hızlı ve güvenilir bir şekilde destek alabilirler.

Kargo ile telefon gönderildiği zaman, telefon tamiri aynı gün yapılır ve  testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır.

İstanbul içi iPhone 7 ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

iPhone 7 ekran değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz için İstanbul içi yerinde servis hizmetimiz ile, telefonun tamiri için yanınıza geliyor ve ekran değişimi yanınızda yaparak teslim ediyoruz.

Sormak istediğiniz farklı bir konu varsa whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone 7 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir