FAYDALI BİLGİLER - BLOG

Huawei Batarya Değişimi Fiyatları

huawei batarya degisimi fiyatlari

Huawei Batarya Değişimi Fiyatları, akıllı telefonlarda kullanıcıların yaşadığı sorunlardan biri de batarya sorunudur. Huawei batarya ömrü sık kullanım sonucu zamanla tükenmektedir. Bu durum batarya değişimi ile kolaylıkla halledilebilir. Ancak bu işin profesyonel ellerce yapılması gerekir. Ayrıca değişim yapılan yeni ürünün kaliteli olması da son derece önemlidir. Zira piyasada bulunan ucuz bataryaların kullanılması telefon ömrünü de kısaltmaktadır. Kaliteli Huawei batarya fiyatı modeline göre değişmektedir.

Batarya Sorununu Nasıl Anlarım?

Huawei akıllı telefonlarınızda batarya sorunu olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Örneğin; telefon şarjınız hızla tükeniyorsa, batarya kısmında şişme varsa, telefon ile herhangi bir işlem sırasında (konuşma, oyun oynama) şarj göstergesi hızla düşüyorsa telefon bataryasında bir sorun olduğu söylenebilir. Şişkin ve ömrü bitmiş batarya kullanmak telefonunuz için daha büyük problemlere yol açabilir. Bunun için en kısa zamanda bataryanın değişmesi gerekir.

huawei batarya degisimi fiyatlari
Huawei Batarya Değişimi Fiyatları

Batarya Değişimi Nasıl Yapılmalıdır?

Huawei akıllı telefonlarda bataryanın bulunduğu kısım yani arka kapak çıkarılamamaktadır. Bunun için Huawei batarya değişimi işleminin işi bilen kişiler tarafından yapılması gerekir. Aksi takdirde telefon daha geri döndürülemez zarara uğrayabilir. Citrus mobil olarak her türlü telefon batarya değişimi yapmaktayız. Profesyonel Huawei teknikerlerimiz tarafından sorunlu batarya yenisi ile değiştirilir. Batarya değiştirme işlemi sırasında telefon bilgileriniz kesinlikle silinmez. Kullanılan telefon modeline göre en uygun Huawei batarya değişimi fiyatları ile hizmet veriyoruz. Bataryası değişen akıllı telefonunuzu ilk günkü performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Huawei Batarya Değişimi Fiyatları

[table “97” not found /]

Kaliteli Hizmet

Firmamız edindiği tecrübe ve uzman teknikerleri ile müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Teknik servisimiz her türlü telefonun arıza tespitini ücretsiz yapmaktadır. Batarya değişiminin yanı sıra diğer telefon parça (ekran, ön cam, mikrofon, arka kamera vs.) değişimlerini de yapmaktayız.

Ücretsiz Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır?

Çift taraflı ücretsiz kargo ile batarya değişimi yapılacak cihazınızı bize gönderin, aynı gün batarya değişimi tamamlayıp size geri gönderelim. Kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kargo gönderimi hakkında detaylı bilgi almak için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfasını ziyaret ediniz.

Aklınıza takılan tüm soru ve detaylar için 0(212) 924 54 55 numaralı müşteri hizmetlerinden ya da 0(553) 911 84 53 numaralı WhatsApp destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.