Genel

Güngören Telefon Tamircisi

gungoren telefon tamircisi

Telefon Tamir Ettirmek Çok Kolay

01

Bize Ulaşın

Arıza olan telefonunuz için bizi arayarak yada servisimize gereleren bilgi alınız.

02

Kayıt Yaptırın

Telefon tamiri için kayıt oluşturarak, aynı gün tamir edilmesini sağlayın

03

Gün İçinde Teslim Alın

Telefon tamiri için kayıt yaptırarak gelin. Gün içerisinde teslim alın

04

Garantili Kullanın

Yaptırdığınız tamir işlemler sonrası telefonunuzu garantili bir şekilde kullanmaya başlayın

Özel Teknik Servisiz

Şubelerimizde yapılan teknik servis işlemleri 6 Ay Citrusmobil garantilidir. Yetkili servis garanti kapsamında olsun yada olmasın destek verdiğimiz bütün arızalı telefonların onarımını yapıyoruz.

Güngören iphone servisi olarak özel teknik servis hizmeti verdiğimiz onarımların başında ekran değişimi, batarya değişimi, kasa değişimi ve anakart tamir işlemleri gelmektedir.

Güngören samsung servisi olarak yaptığımız onarımlarda samsung galay ekran değişimi ve batarya değişimi gibi bir çok konuda her bütçeye uygun destek vermekteyiz.

Güngören Xiaomi telefon servisi olarak yaptığımız onarımlarda Redmi ve Poco markalarının da ekran değişimi ve batarya değişimi gibi bir çok konuda her bütçeye uygun destek vermekteyiz.

Oppo telefon teknik servis hizmetini güngören semtinden destek almak isterseniz ekran değişimi ve batarya değişimi gibi parça değişimlerinde aynı gün teslim alabilirsiniz.

Huawei telefon teknik servis hizmetini güngören semtinden destek almak isterseniz ekran değişimi ve batarya değişimi gibi parça değişimlerinde aynı gün teslim alabilirsiniz.

iPad kırıldığı zaman, ekranı arızalandığında, dokunmatik sorunu yaşadığınızdaayrıca batarya sorunlarında güvenilir iPad tamir hizmetleri için destek veriyoruz

En İyi Tamir deneyimi için bizi tercih edebilirsiniz.

Güngören’de Akıllı telefon tamiri yaptırmaya ihtiyaç duyduğunuz zaman güvenilir telefon tamircisi bulmak artık zor değil. İstanbul Avrpa yakasında Bayrampaşa ve Anadolu yakasında Kadıköy’de bulunan servislerimizden Garantili onarım yaptırarak teknik servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bize Ulaşın
+90 212 924 54 55

Yenidoğan Mahallesi, Eti Sokak, No:13/B, Bayrampaşa, İstanbul

Bize toplu taşıma araçlarında Yenikapı – Havalimanı metro hattını kullanarak Sağmalcılar Metro durağına gelerek kolayca ulaşabilirsiniz.

En Çok Sorulan Sorular

Telefonu Bize Nasıl Ulaştırabilirsiniz ?

Arızalı olan telefonunuzu İstanbul Bayrampaşa ve Kadıköy’de bunan servislerimize getirerek veya Yurtiçi karo ile ücretsiz gönderim yaparak bize ulaştırabilirsiniz

Telefon Tamir Süreci Nasıl İşliyor ?

Telefon tamir süreci ücretsiz arıza tespiti sonrası yapılacak işlemler ve fiyat konusunda bilgi verildikten sonra onarıma başlanmaktadr.

Yapılan İşlemler Garantili mi ?

Servisimizde yapılan telefon tamir işlemlerinde kullanılan parçalar ve yapılan onarımların tamamında 180 gün garanti verilmektedir.

Kullanılan Parçalar Orjinal mi ?

Arızalı olan telefonlarnızda orjinal ve a kalite muadil parça seçenekleri sunulmakta ve müşterimizin onayı doğrultusunda seçtiği parçalar ile tamir yapılmaktadır.

Arıza Tespiti Ücretli mi ?

Servisimizde arıza tespiti ve  tamir sonrası genel bakım ve temizlik işlemleri ücretsizdir.

Teknik serviste tamir süresi Ne kadar ?

Servisimizde ekran değişimi ve batarya değişim işlemleri ortalama 30-180 dakika arasındadır.