Cep Telefonu Tamiri – Telefon Tamiri Uzmanı

Cep telefonu tamiri işleminde en önemli konulardan birincisi arıza tespiti yapılmasıdır. Cep telefonunuz bozuldu ise ve güvenilir bir teknik servis ile sorununuza çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Akıllı Telefon Tamiri

Akıllı telefon tamiri hizmeti veren firmamızda şarj soketi değişimi işlemi, anakart tamiri, ekran değişimi, kamera değişimi ve bunun gibi günlük hayatınızda karşınıza çıkan bütün arıza ve sorunlarınız için çözüm sunuyoruz. Akıllı telefon tamiri yaptırmak isterseniz önce arıza tespiti işlemi yapılması ve gerekli görülür ise arızalı parçanın değişimi yapılması gerekmektedir.

Cep Telefonu Tamircisi

İstanbul merkezli olan Türkiye’nin en iyi cep telefonu tamircisi olan firmamızda arızalanan cep telefonunuz için hızlı ve güvenilir tamir, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Hafta sonu ve hafta içi teknik servis hizmeti almak için açık cep telefonu tamircisi arayanların vazgeçilmez özel cep telefonu teknik servis firmasıyız.

Cep telefonu tamiri
Cep telefonu tamiri

Türkiye’nin En iyi Telefon Tamircisi

Telefon tamiri için için herkesin istediği, telefonuna müdahale edecek servisiniz Türkiye’nin en iyi telefon tamircisi olmasıdır. Düşünsenize telefonunuz arızalandığı zaman bir sürü saçma sapan ve gereksiz konuşmalar yerine anında arıza tespiti yaparak güvenilir ve hızlı çözüm bulan bir firmaya telefonunuzu emanet etmek insanı ne kadar rahatlatır. İşte o rahatlık ve güveni sağlayacak her şeye sahip olarak türkiye’nin en iyi telefon tamircisi olma yolunda rakiplerimizi egale ederek birinci sıraya ulaşmayı hedef yaptık. Telefoncuların bile aradığı teknik servisiz.

Cep Telefonu Tamiri Yapılmadan Önce Arıza Tespiti

Cep telefonu tamiri işlemine başlamadan önce mutlaka doğru bir şekilde arıza tespiti yapılması gerekmektedir. Yapılacak bu arıza tespiti arızalı olarak görülen parça veya parçaların değiştirilip denenmesi ve gerekli akım ve omaj değerlerinin ölçümü ile yapılmalıdır. Yapılan arıza tespiti ve parça değişimi – tamiri sonrası telefonun testleri yapılarak kullanıcıya teslim edilmesi gerekmektedir. Cep telefonu tamiri yapılırken kullanılacak parçaların önemi yapılan işin sağlığı açısından çok öncemi vardır.

Cep telefonu tamiri yapılırken kullanılan parçaların önemi

Cep telefonu tamiri yapılırken parça değişmesi gerekiyor ise kullanılan parçaların kalitesi ve telefon tamiri yapılırken kullanılan yan ekipmanların kalitesi telefon tamiri sonrası en iyi performansa gelmesine bire bir etkendir. Kullanılan parçalar ve ekipmanlarda her zaman en iyi kaliteyi tercih eden firmamızda yapılan tamir işlemlerinde 6 ay ( 180 gün ) teknik servis garantisi verilmektedir.

cep telefonu tamiri
cep telefonu tamiri

Telefon Tamir Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz.

Telefon tamiri yatırmak için dikkat etmemiz gerekenlerin başında, telefonu tamir edecek firmaya güven gereklidir. Eğer size ilk izlenimde bu güveni veremeyen bir firmaya telefonu emanet etmek, oluşabilecek riskleri kabul etmek demektir. Servise bırakılan telefonda önce telefonun genel testleri yapılması gerekir. Telefonun ekranı kırık diye servise bıraktığınız telefonu teslim aldığınız zaman kamerasının çalışmadığını görürsünüz. Bu tarz bir durumda hemen bilgilendirme yapmanız ve sorunun çözülmesini istemelisiniz

Telefon Tamiri Öncesi Bilgilendirme

Telefon tamiri öncesi gerekli kontrollerin yapılarak müşteriye telefon hakkında bilgilendirme yapılması, müşterinin en doğal hakkıdır. Telefon tamiri yapılacak cihaza müşterinin onay ve bilgisi olmadan yapılan işlemler sonrasında müşteri zor durumda kalmaktadır. Telefon tamiri öncesi yapılan bilgilendirme sonrası, müşterinin istediği tamir bakım ve onarımlar dışında işlem yapmak müşteri memnuniyeti için en önemli konudur.

Garantili Cep Telefonu Tamiri

Cep telefonu tamiri yaptırmak için haklı olarak birçok yer araştırısınız. Sonuç olarak yaptıracağınız ve ücretini ödeyeceğiniz telefon tamiri için belli bir süre garanti almak istersiniz. Garanti cep telefonu tamiri yapmak insanların ödeyeceği paranın karşılığını tamir sonrası hizmet ile taçlandırmak demektir. Teknik servisimizde yaptığımız işlemlerin hepsinin arkasında olan firma olarak yapılan tamir, bakım, onarım ve parça değişimi işlemlerinde 6 Ay ( 180 Gün ) garantili cep telefonu tamiri yapıyoruz.

iPhone Batarya Değişimi İçin Sayfamıza Bakabilir ve Destek Alabilirsiniz.

Samsung Batarya Değişimi İçin Sayfamıza Bakabilir ve Destek Alabilirsiniz.

iPad Batarya Değişimi İçin Sayfamıza Bakabilir ve Destek Alabilirsiniz.

Telefon Tamiri Sonrası Kontrol Edilmesi Gerekenler

Telefon tamiri sonrası kontrol edilmesi gereken birkaç işlem vardır. Bunları kontrol ettikten sonra telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz. Telefon tamiri sonrası kontrol edilmesi gerekenler aşağıda listelenmiştir.

  • Telefon açıkken ve kapalı iken şarj oluyormu
  • Telefonun ön ve arka kamerası ile resim video çekebiliyormuyuz.
  • Telefonun şebeke sinyali nasıl
  • Telefon ile görüşme yaparken karşı tarafın sesi nasıl geliyor ve bizim sesimiz nasıl gidiyor
  • Telefonun ses tuşları ve on of tuşu çalışıyor mu?
  • Kablosuz şarj özelliği var ise denenmeli
  • Wifi ve bluetooth kontrol edilmelidir.

Bütün bu anlattığımız testleri yaptıktan sonra telefonda bir sorun gözükmedi ise gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

iPhone Kasa Değişimi Garanti Şartları ve Sorumluluk

iPhone kasa değişimi yapan birçok firmada olduğu gibi ekranın kırılma riski müşteriye verilmez. Kasa değişimi işlemi sırasında telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir arıza sonrasında %100 Teknik servis garantisi kapsamında tamir işlemi yapılır ve tamamlanır. Müşterilerimize Ek Ücret Kesinlikle Yansıtılmaz.

Servisimizde %100 Teknik servis garantisi ile yaptığımız işlemlere başlanmadan önce telefon genel testleri yapılarak işleme başlanmaktadır. Telefonda herhangi bir sorun gözükür ise işlemlere başlanmadan önce müşteri bilgilendirilir ve devam edecek süreç zarfından müşterinin onayına göre devam edilir. Teknik servisimizde yaptıracağınız iphone kasa değişimi işlemlerinde kullanıcıların en çok korktuğu ekrana zarar gelme, sorunun çözülmeden teslim edilmesi gibi sorunlar ile kesinlikle karşılaşmaz.

Cep Telefonu Tamiri İçin Bize Ulaşın

Cep telefonu tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz servisimize gelebilirler veya anlaşmalı yurtiçi kargo firması telefonlarını bize ulaştırabilirler. İstanbul içinde yaşan müşterilerimiz için, telefonları bulundukları adresten teslim alarak, tamiri yapıldıktan sonra tekrardan teslim etme imkanımız vardır. Servisimize gelip telefonu tamir ettirerek teslim almak isteyen müşterilerimiz için ortalama bekleme süresi 3-4 saattir. Kargo ile gönderimlerde telefon tamiri aynı gün yapılarak testleri tamamlandıktan sonra yine aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilerek adrese gönderimi yapılmaktadır. İstanbul içi cep telefon tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimize telefonu adresten teslim alınarak, onarımı yapıldıktan sonra geri teslim edilmesi aynı gün içerisinde tamamlanır.

Sormak istediğiniz farklı bir konu varsa whatsapp destekten anında bilgi alabilirsiniz.

 

iPhone Ekran Değişimi Sayfamız İçin Buraya Tıklayınız

Samsung Ekran Değişimi Sayfamız İçin Buraya Tıklayınız

Huawei Ekran Değişimi Sayfamız için Buraya Tıklayınız

Xiaomi Ekran Değişimi Sayfamız için Buraya Tıklayınız

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir