FAYDALI BİLGİLER - BLOG

Tunceli Telefon Tamiri

Tunceli telefon tamiri olarak firmamız hizmet vermeye devam etmekte ve telefonlarınızın her türlü sıkıntısını gidermekteyiz. Teknik desteği vererek telefonlarınızın bozulan parçalarını kısa zamanda değiştirmekteyiz. Telefonlar hayatımızın her alanında iletişim için en büyük kaynaklardan biridir. Telefonların bozulması insanlar için büyük sıkıntı olmuş ve teknik servis elemanları ile eski haline çevirmeye çalışmışlardır.

Cep telefonlarınızın bozulan kısmını değiştirerek kaliteli ürün yönetiminde garanti veriyoruz. Değiştirdiğimiz telefonlar sayesinde maddi kayba uğramayacak ve yeni telefon almak zorunda kalmayacaksınız. Hayatınızın bir parçası olan telefonlarınız bozulduğu anda kısa zamanda çözümlemeye tüm ekibimiz ile çalışıyoruz. Telefon tamirinden, bakımından ve teknik servisinden sorumlu olarak gerek ekranında ki problemler gerekse iç aksanlarında yaşanan problemleri onarıyoruz.

Her Marka Cihaza Teknik Destek

Her marka cep telefonları için sorunun ne olduğunu bularak onarıyoruz . Onarılacak parçaları değiştirip eskisinden daha iyi olmasını sağlıyoruz. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda çalışır ve ekibimiz ile bunu her geçen gün daha da arttırır. Hayatınızın parçası olan telefonların bozulması gün içindeki bütün işlerin durmasını ve yavaşlamasını sağlar.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için kısa zamanda telefonlarınızı tamir eder ve sizi yeni telefon almaktan kurtarırız. Her marka cihazda tamir, bakım ve onarım yaparak teknik destek ekibimiz ile çalışmaları yürütmekteyiz. Yakınlarınız ile iletişiminiz kesilmeden doya doya konuşabilir ve bir problem yaşamadan hayatınıza devam edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Citrus Mobil sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyar. Binlerce telefonlarınızın tamirini ve bakımını üstlenir. Teknolojinin ilerlemesiyle markaların değiştiği çağımızda sürekli olarak ekibimiz yeni bilgiler ile kendini geliştirmekte ve sizlere her bakımdan yeterli hizmeti vermektedir. Cihazlarınızın sağlığı için çalışmalar gösteriyoruz.

İletişimin yaygın olduğu bugünlerde telefonsuz kalmamanızı sağlıyoruz. Sizlere verilen desteğimiz asla bitmeyecek ve garantili bir şekilde telefonlarınızı kısa zamanda teslim ediyoruz. Telefonsuz bir hayat düşünülemez olgusunu kendimize bir görüş olarak benimsedik ve müşterilerimize bu şekilde hizmet veriyoruz.

Nasıl Tamir Yapıyoruz, Tamir Süreci Nedir ?

Telefonlarınızın tamirini iki üç gün içinde teslim etmeye çalışarak sizlerin hayatınızı yavaşlatmayı bırakıyoruz. Gerek ekran kırılmalarında gerekse teknik arızalarında yanınızda olan firmamız müşteri memnuniyeti için çalışır. Müşterilerimizin telefonlarına gerekli özeni gösterir ve Android ve iOS kullanımı ile gerekli bilgi ve donanıma sahibiz. Bu yüzden sizlere kısa zamanda sonuçlar getirerek çözümlemeyi en iyi şekilde başarıyoruz.

Dijital cihazlarınız bizim elimizden geçtikten sonra istediğiniz gibi oyun oynayabilir ve istediğiniz gibi iletişim halinde bulunabilirsiniz. Telefonlarınız bozulduğunda telefon almak zorunda kalmayacaksınız. Maddi bir kayıp yaşamayacağınız alanda sizlere yardımcı oluyoruz. Telefonlarınızın her türlü bakım onarım işlemlerini de yaptıktan sonra sizlere cihazınızı teslim ediyoruz.

Telefonunuz Bozuldu Hemen Getirin Hemen Yapalım

Telefonunuz bozuldu. Kendinizi kötü hissetmenize gerek yok. Kısa zamanda en uygun fiyatlar ile müşterilerimizin güvenini kazanmış olan firmamız sizlerin en kıza sürede cihazlarınızı yapıyoruz. Kırılan yerleri değiştirip yeni bir görsellik katabiliyoruz. Cep telefonlarınızı bizlere getirin ve pişman olmayın. Tunceli’de bulunan ekibimiz geniş bilgi ve donanımı ile her türlü sorunu çözer ve telefonunuz eskisinden daha iyi olur. Her zaman müşterilerimizin cihazlarının arkasındayız.

Yaptığımız cihazlar hayatınızı kolaylaştıracak ve sizi maddi bir zarardan minimum fiyatlarla kurtaracaktır. Eski yeni fark etmeden her türlü markayı getirebilir ve firmamız sayesinde eskisinden daha iyi olmasını sağlayabilirsiniz. Sizler için çalışan ekibimiz güven ve mutluluk duygusu ile çalışır. Böylece telefonlarınızı atmak zorunda kalmayacaksınız.

Tunceli Telefon Tamir Bölgeleri

Tunceli ilinde hizmet verdiğimiz ilçeler şu şekilde;

Çemişgezek Hozat Mazgirt Merkez Nazımiye Ovacık Pertek Pülümür

 

Ücretsiz Tunceli Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ?

İstanbul dışında farklı şehirlerden gönderilen telefonların tamirlerini de yapıyoruz. Bunun için telefonlarında sorunlar olan müşterilerimizin ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak telefonlarını servisimize göndermeleri yeterli oluyor. Kargodan telefonları teslim aldıktan sonra cihazınızın arızası üzerine çalışmalara başlıyoruz. En kısa süre içinde arızayı tespit ediyor ve en uygun çözümleri üretiyoruz. Detaylı bilgi için Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır? sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tamir işlemi sonrası ücretsiz kargo hizmetimiz ile telefonları sahiplerine ulaştırıyoruz. Müşterilerimiz teknik servis ücretlerini Havale/EFT ile ödeme yapabiliyorlar.