Samsung Galaxy A55 Ekran Değişimi Fiyatı

2,750.00

Samsung a15 ekran değişimi işlemi, bir darbe veya düşme sonucu ekranın ve dokunmatiğin belli kısımlarında sorun oluştuğunda yapılan parça değişim işlemidir.

Samsung a55 ekran değişimi fiyatları kullanılacak ekranın markasına göre değişmektedir. Citrus Mobil servislerinde 180 gün garantili Samsung a55 orjinal ekran değişim fiyatı 2.750 TL‘dir.

Ekran değişim süresi ortalama 1-2 saat olup, bu işlem sırasında telefondaki hiçbir bilgi silinmeden tamamlanmaktadır.

Samsung a25 ekranı; iç lcd ekran + ön cam + dokunmatik set olarak sıfır ürün ile değiştirilmektedir.

Detaylar

Samsung Galaxy A55 orjinal ekran değişimi fiyatı ( servis orjinal ) 180 gün Citrusmobil garantili montaj dahil 2.790 TL’dir. Samsung ekran değişim işlemlerinde, iç lcd ekran ve ön cam set olarak değişmektedir.

Ekran kaynaklı dokunmatik sorunu da ekran değişimi ile beraber düzelmektedir. Samsung A25 ekran değişim süresi ortalama 2-3 saattir.

Samsung galaxy A55 ekran tamiri alanın uzman teknik servis çalışanlarımız tarafından itina ile yapılarak hazır hale getirilir.

Belirtilen Samsung a55 ekran değişim fiyatı kapsamında aşağıdaki hizmetlerin tamamını ek ücret ödemeden alabileceksiniz;

  1. Teknisyen müdahalesi ( Ekran Değişimi ve Montaj İşlemi )

  2. Kullanılacak parça ( Samsung A55 ekran )

  3. Cihaz bakımı Ahize ve hoparlör temizliği

  4. Kargo gönderimi bu ücreti

  5. 180 gün Garanti

Not: Bizimle iletişime geçerek tamir talebi oluşturmanız durumunda Samsung a55 değişimi işlemini aynı gün içerisinde yaptırarak telefonu teslim alabilirsiniz.

Samsung ekran değişimi yaptırmak istediğinizde en uygun fiyatlar ve gün içerisinde telefondaki bilgileriniz silinmeden teslim almak için Citrusmobil servisleri ile iletişme geçebilirsiniz.

Müşteri Değerlendirmeleri