Redmi Note 13 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

5,950.00

Redmi note 13 pro ekran değişim fiyatı 5.950 TL‘dir. Citrus Mobil servislerinde yapılacak redmi note 13 pro ekran değişimi 180 gün yedek parça ve montaj garantilidir.

Redmi note 13 pro ekran değişim işlemi, bir darbe veya düşme sonucu ekranın ve dokunmatiğin belli kısımlarında sorun oluştuğunda yapılan parça değişim işlemidir.

Ekran değişim süresi ortalama 2 saat olup, bu işlem sırasında telefondaki hiçbir bilgi silinmeden tamamlanmaktadır.

Redmi note 13 pro ekranı; iç lcd ekran + ön cam + dokunmatik set olarak sıfır ürün ile değiştirilmektedir.

Detaylar

Xiaomi Redmi note 13 pro ekran değişimi fiyatı 180 gün Citrusmobil garantili montaj dahil 5.950 TL’dir. Redmi ekran değişim işlemlerinde, iç lcd ekran ve ön cam set olarak değişmektedir. Bu sayede telefon en görüntüsü, ön cam ve dokunmatik özellii yenilenmiş olur.

Redmi note 13 pro ekran kırılmasından sonra ortaya çıkan dokunmatik sorunu, ekran değişimi ile beraber düzelmektedir. Redmi note 13 pro ekran değişim süresi ortalama 4-5 saattir.

Xiaomi redmi note 13 pro ekran tamiri alanın uzman teknik servis çalışanlarımız tarafından itina ile servisimizde yapılarak hazır hale getirilir.

Belirtilen Redmi note 13 pro ekran değişim fiyatı kapsamında aşağıdaki hizmetlerin tamamını ek ücret ödemeden alabileceksiniz;

  1. Kullanılacak parça ( Redmi note 13 pro ekran )
  2. Cihaz bakımı Ahize ve hoparlör temizliği

  3. Kargo gönderimi bu ücreti

  4. 180 gün CitrusMobil Garantisi

Not: Bizimle iletişime geçerek tamir talebi oluşturmanız durumunda Redmi 13c ekran değişimi işlemini aynı gün içerisinde yaptırarak telefonu teslim alabilirsiniz.

Xiaomi ekran değişimi yaptırmak istediğinizde en uygun fiyatlar ve gün içerisinde telefondaki bilgileriniz silinmeden teslim almak için Citrusmobil servisleri ile iletişme geçebilirsiniz.

Redmi Note 13 Pro Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Redmi note 13 pro ekran değişimi yapılırken telefonun ekranı, arka kapağı, bataryası, şarj soketi gibi bir çok parçası sökülüp tekrar montajı yapılmaktadır. Dikkatlice yapılmayan işlemler bazı özelliklere zarar verebilir ve kullanım esnasında sorun çıkartma olasılığı vardır.

Redmi note 13 pro ekran değişimi sonraıs telefondaki bilgilerim silinirmi?

Redmi note 13 pro ekran değişimi telefonun yazılıma müdahale edilmesi gereken bir işlem değildir. Ekran değişimi sonrası telefondaki hiç bir bilgi silinmeden telefonu kullanabilirsiniz.

Redmi Note 13 pro ekran değişimi sonrası parmak okuyucu çalışır mı?

Redmi note 13 pro orjinal ekran değişimi sonrası parmak okuyucu özelliği sorunsuzca çalışmaktadır.

Ekran değişimi garanti süresi nedir?

Citrusmobil servislerinde yapılan redmi ekran değişim işlemlerinde garanti süresi 180’gün dür.

Redmi note 13 pro ekran değişimi kan gün sürer?

Redmi note 13 pro ekran değişimi için servislerimize ulaştırıldıktan sonra ortalama 4-5 saat içerisinde tamir işlemi tamamlanmaktadır.

Telefonumu kargo ile gönderebilirmiyim?

Türkiye geneli redmi telefonlarınız ekran değişimi için servislerimize ulaşabilirsiniz. Yurtiçi kargo ile ücretsiz kargo gönderim hizmetimiz vardır.

Orjinal ekran mı kullanıyorsunuz yan sanayi ekran mı kullanıyorsunuz?

Redmi note 13 pro telefonlarda şu anda sadece orjinal ekran seçeneğimiz vardır. Daha uygun fiyatlı yan sanayi ekran istemiz durumunda tedarikçi firmalar ile iletişime geçip stok olup olmadığı kontrol edilmektedir.

Müşteri Değerlendirmeleri