Samsung Galaxy A35 Ekran Değişimi Fiyatı

2,790.00

Samsung a15 ekran değişimi işlemi, bir darbe veya düşme sonucu ekranın ve dokunmatiğin belli kısımlarında sorun oluştuğunda yapılan parça değişim işlemidir.

Samsung a35 ekran değişimi fiyatları kullanılacak ekranın markasına göre değişmektedir. Citrus Mobil servislerinde 180 gün garantili Samsung a35 orjinal ekran değişim fiyatı 2.750 TL‘dir.

Ekran değişim süresi ortalama 1-2 saat olup, bu işlem sırasında telefondaki hiçbir bilgi silinmeden tamamlanmaktadır.

Samsung a25 ekranı; iç lcd ekran + ön cam + dokunmatik set olarak sıfır ürün ile değiştirilmektedir.

Detaylar

Samsung Galaxy A35 orjinal ekran değişimi fiyatı ( servis orjinal ) 180 gün Citrusmobil garantili montaj dahil 2.790 TL’dir. Samsung ekran değişim işlemlerinde, iç lcd ekran ve ön cam set olarak değişmektedir.

Ekran kaynaklı dokunmatik sorunu da ekran değişimi ile beraber düzelmektedir. Samsung A35 ekran değişim süresi ortalama 2-3 saattir.

Samsung galaxy A35 kırık ekran tamiri alanın uzman teknik servis çalışanlarımız tarafından itina ile yapılarak hazır hale getirilir.

Belirtilen Samsung a35 ekran değişim fiyatı kapsamında aşağıdaki hizmetlerin tamamını ek ücret ödemeden alabileceksiniz.

  1. Teknisyen müdahalesi ( Ekran Değişimi ve Montaj İşlemi )

  2. Kullanılacak parça ( Samsung A35 ekran )

  3. Cihaz bakımı Ahize ve hoparlör temizliği

  4. Kargo gönderimi bu ücreti

  5. 180 gün Garanti

Not: Bizimle iletişime geçerek tamir talebi oluşturmanız durumunda Samsung a55 değişimi işlemini aynı gün içerisinde yaptırarak telefonu teslim alabilirsiniz.

Samsung ekran değişimi yaptırmak istediğinizde en uygun fiyatlar ve gün içerisinde telefondaki bilgileriniz silinmeden teslim almak için Citrusmobil servisleri ile iletişme geçebilirsiniz.

Müşteri Değerlendirmeleri