FAYDALI BİLGİLER - BLOG

Pazar Günü Açık iPhone Servisi

Pazar günü açık olan iPhone özel servisimizde, müşterilerimizin zor anında yardımcı olabilmek için hizmet veriyoruz. Pazar günü telefon tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz için daha önceden belirlenmiş özel randevü saatlerinde çalışıyoruz. Telefondaki arızayı ve gelmek istediğiniz saati belirttiğiniz takdirde size özel servis elemanımız size ayrılmış yedek parçalar ile hiç sıra beklemeden telefon tamiri işlemini yaparak size teslim eder.

Hafta sonu cumartesi ve pazar günü açık olan iphone, samsung, huawei ve xiaomi özel servisimizde acilyet sırasında göre öncelik, daha önceden randevü oluşturan müşterilerimizdedir. Servisimizde telefonunuz tamir edilirken sosyal mesafe korunarak bekleme bölümünde misafirimiz olarak kalabilirsiniz. Tamir süresi boyunca beklemek isteyen müşterilerimiz kadıköyü gezip eğlenceli alışverişi bol bir gün yaşayabilir :).

Hafta Sonu Telefon Tamir Randevüsü Nasıl Alınır.

Hafta sonu telefon tamiri yaptırmak isteyen müşterilerimiz, telefonun arızası iletişim sayfasında bulunan telefon adreslerini arayarak mesaj atarak servisimizle görüştükten sonra randevü işlemi tamamlanır. En olmayacak durumda ortaya çıkan iphone şarj olmuyor sorunu çözmek için hızlıca destek alabilirsiniz.

Hafta sonu telefon tamiri yaptırmak isteyen müşterilimiz servisimize vermeniz gereken bilgiler

  • Telefon Marka ve Modeli
  • Telefonda yaşadağınız sorunlar hakkında bilgi
  • Hafta sonu hangi gün ve saat gelmek istediğiniz zaman bilgisi.

Servisimize kaydınızı oluşturduğunuz zaman size özel olarak belirttiğiniz gün ve saatte tamir işlemi gerçekleştirilerek telefon sorunsuzcateslim edilir. Elimizde yedek parça yok ise tedarik etme şansımız hafta sonu yoktur. Müşterilerimizden pazar günü telefon tamiri için bu bilgileri almamızın nedenide budur.

Pazar Günü Açık Telefon Tamircisi

Pazar günü açık telefon tamircisi arayan müşterilerimize himzet vermek için servisimizi haftanın 7 günü açık tutmaktayız. İstanbulun ulaşımı en kolay semtlerinden olan Kadıköy’de bulunan telefon tamir servisimizde Pazar günleride iphone servisimiz açıktır. Pazar günü açık olan servisimizde telefon batarya değişimi, telefon ekran değişimi, telefon kamera değişimi, telefon şarj soketi değişimi ve telefon kamera değişimi yapılmaktadır. Pazar günü cep telefonu anakart tamiri işlemi yapılabilmektedir fakat, anakart onarımlarında süreç uzayabileceği için aynı gün teslim edilememe imkanı vardır.