Oppo A5 2020 Batarya Değişimi ve Fiyatı

 290,00

Oppo A5 batarya değişim süresi ortalama 30 dakikadır.

Oppo A5 batarya değişimi sonrası yaşanılacak şikayetlere ve sorunlara karşı 180 günparça değişim garantisi vardır.

Oppo A5 batarya değişimi işlemini kesinlikle garanti almadığınız ve güvenmediğiniz yerlerde yaptırmayın.

Oppo batarya değişimi yaptırmadan önce arızalı olup olmadığını kontrol ediniz veya ettiriniz.

Citrusmobil garantisi kapsamında batarya değişimi ücretsizdir. Garanti dışı durumlarda Ücretlidir.

Açıklama

Oppo A5 2020 batarya değişim fiyatı Orjinal ve A Kalite olarak değişmektedir. Oppo telefonlarda batarya değişimi gün içerisinde verilen cihazlarda ortalama 3 saat içerisinde hazırlanarak teslim edilmektedir.

Kargo gönderimi olarak Oppo a5 2020 telefonun bataryasını değiştirmek isteyen müşterilerimiz için Yurtiçi Kargo firası ile 770024707 anlaşma kodunu kullanarak ücretsiz gönderim sağlayabilirler. Kargo gönderimi nasıl yapılır sayfamıza bakabilirsiniz

  • Oppo A5 2020 A Kalite Batarya Değişim Fiyatı 240 TL
  • Oppo A5 2020 Orjinal Batarya Değişim Fiyatı 350 TL
oppo-a5-2020-batarya-degisimi
oppo-a5-2020-batarya-degisimi

Oppo A5 2020 Batarya Değişimi Garanti Süresi

Oppo A5 2020 batarya değişimi diğer parça değişimi yaplan tamirlerde 180 gün garanti verilmektedir. Garanti kapsamıboyunca değiştirilen pil ile alakalı herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız ücretsiz olarak servisimizden oppo batarya değişimi yaptırabilirsiniz.

Oppo A5 2020 Çabuk Şarj Bitmesinin Nedenleri

Oppo A5 2020 telefonun çabuk şarj bitme nedeninin başında pil sorunları, kısa devre sorunları ve yazılım sorunları ve  vardır. Telefonlarda şarj bitme sorununun kesin cevabını telefonun incelenmesinden sonra belirlenebilir.

Oppo A5 2020 telefondaki şarj sorunu basit olarak test etme imkanınız var. Telefonu akşam saatlerinde şarjını %100 olarak bıraktıktan sonra hiç kullanmayın.

Bu sürede telefon n0rmal bir şekilde açık kalsın kapatmayın. Sabah telefonun şarj seviysinde %5 oranında bir düşüş oluyor ise batarya sorunu önemsenecek bir seviyede değil demektir.

Şarj seviyesinin hızlı azalması ve bu seviye %20 ve üzeri bir oranda ise  kısa devre sorunu olabilir.

Şarj seviyesinde %10 ve %20 arasında bir düşüş varsa oppo a5 2020 telefonun yazılımını sıfırlayarak akşamdan sabaha şarj süresini yukarıda anlattığımız gibi tekrardan kontrol ediniz.

Sorun düzeldi ise telefonda kullanılan uygulamaların bir yada bir kaçında veya genel yazılımda sorun vardı ve sorunu çözdünüz demektir.

Sorun düzelmedi ise oppo a5 2020 batarya değişimi yapılması gerekmektedir.

Oppo A5 2020 Batarya Ömrünü Kontrol Etme

Oppo telefonlardan batarya sağlık durumunu gösteren bir menü bulunmamakta fakat yine de batarya ömrünü kontrol etme imkanınız var.

Oppo A5 2020 telefonun şarjı varken bir anda şarjı bittiği için kapanması ve şarja taktığınız zaman %1 den başlayacağı yerine daha yüksek bir seviyeden ( %10 – %20 gibi ) şarj olmaya başlaması da batarya ömrünün bittiği anlamına gelir.

Ayrıca telefonların bataryasının ömrü bitmeye başladığı zaman, şarj seviyesi düştüğünde takıalrak ve donarak çalışmaya başlar.

Oppo a5 2020 telefonlarıda ömrü biten pil, eskisine göre hızlıca şarj olmkta ve şarjı da çabuk bitmektedir.

Pil şişmesi yaşandığı zama da bataryanın ömrü bitmiş oluyor.

Oppo Batarya Sorunları

Oppo telefonlardaki batarya sorunları ve çözümleri için Oppo Batarya Değişimi sayfamıza bakarak bilgi edinebilirsiniz. Telefonunuzdaki bataryanın ömrünü öğrenme ve batarya şarjının çabuk bitmesinin nedenleri hakkında bilgiler de burada mevcttur.

Oppo Batarya Değişimi İçin Bize Ulaşın

Batarya Değişimi Oppo A5 2020 için Türkiye’nin her yerinden Bize cihazınızı gönderebilirsiniz. İstnbul Avrupa yakasında bulunan şubemiz Bayrampaşa’da, İstanbul Anadolu yakasında bulunan şubemiz Kadıköy semtindedir. Şubelerimizin Açık adreslerine iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Oppo a5 2020 Batarya Değişimi İşlem Süresi

Oppo a5 2020 batarya değişimi servisimizde işlem süresi ortalama 1-2 saat arasında değişmektedir. Bu işlem sırasında telefondaki bilgilerinize zarar gelmez ve bataryadan kaynaklıtelefondaki şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Oppo A5 2020 Batarya Değişimi ve Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…