Oppo Reno 4 Ekran Değişimi ve Fiyatı 4.500 TL

 4.500,00

  • Oppo Reno 4 Ekran Değişimi (dokunmatik ön cam + iç lcd ekran) teknik servisimize gelen müşterilerimiz içi ortalama 2 saat , kargo ile gönderen müşterilerimiz için ise 2-4 iş gününde yapılmaktadır.
  • Oppo Reno 4 ekran değişimi sonrası kırılma, çatlama ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları haricinde 180 günlük Citrus Mobil garantisi altındadır.
  • Ekran değişimini yapılan Oppo Reno 4 telefonda, tamir işleminden sonra bilgileriniz cihazınızdan kesinlikle silinmez.
  • Oppo ekran değişimi servis işlemlerini işinde profesyonel ve sertifikalı teknikerler tarafından yapılmaktadır
Kategoriler:

Açıklama

Oppo Reno 4 orjinal ekran değişimi fiyatı 4.500 TL’dir. Oppo Reno 4 Ekran değişimi teknik servis hizmeti ücreti içerisinde ekran ücreti, ekran montaj servis ücreti, ahize temizliği ücreti fiyata dahildir. Yapılan teknik servis işlemi sonrasında telefondaki bilgileriniz silinmez ve telefonu kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik servisimizde yapılan Oppo Reno 4 ekran değişim işleminde 6 ay ( 180 gün ) garanti verilmektedir.

Telefonun  genel teknik özelliklerine bakmak İçin EPEY sitesine bakabilirsiniz. Bu site telefon özellikleri konusunda gerçekten detaylı bir şekilde bilgilendiriyor ve bizim çok hoşumuza gidiyor.

Ekran değişimi fiyatlarında ek indirim ve diğer kampanyalarımız için Oppo ekran değişimi sayfamıza bakabilir, sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

oppo reno 4 ekran değişimi

Oppo Reno 4 Ekran Değişimi Süresi

Oppo Reno 4 ekran değişimi süresi ortalama 2 saattir. Ekran değişimi için servisimize gelen Oppo Reno 4 telefona test amaçlı ekran takılarak farklı bir sorunu varmı diye kontrol edilmektedir. Eğer telefondaki görüntü sorunu ekran ile alakalı ise ekran değişimi işlemine başlanarak tamamlanmaktadır. Ekran değişimi yapıldıktan sonra Oppo Reno 4 telefonun genel testleri yapılarak telefon kullanıma hazır hale getirilerek teslim edilir.

Oppo Reno 4 Ekran Değişimi İçin Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

Oppo Reno 4 ekran değişimi için Türkiye’nin en güvenilir telefon tamircisine telefonunuz ulaştırmanız için birden fazla seçeneğiniz ve imkanız vardır.

Yurtiçi Kargo firması ile telefonu bize ücretsiz kargo gönderimi yaparak Oppo Reno 4 ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

Moto Kurye ile telefonunuzu bize ulaştırarak Oppo Reno 4 ekran değişimi yaptırabilirsiniz + 110 TL ücreti olmaktadır.

İstanbul Avrupa yakasında Bayrampaşa ve İstanbul Anadolu Yakasında Kadıköy de bulunan servislerimize Oppo Reno 4 telefonunuzu getirerek hızlıca ekran değişim işlemini yaptırabilirsiniz.

Oppo Reno 4 Ekran Değişimi Garantisi Var Mı ?

Oppo Reno 4 ekran değişimi garanti süresi telefonun tamirinden sonra müşterimize teslim edildikten sonra başlayarak 180 gün boyunca devam eder. Oppo Reno 4 ekran değişimi sonrası garanti kapsamı boyunca ( telefonda oluşabilecek kullanıcı hataları harici durumlarda ) ücretsiz teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Oppo Reno 4 Ekran Değişimi Yapınca Dokunmatik Sorunu Gider Mi ?

Oppo Reno 4 telefonda dokunmatik sorunu yaşayan kullanıcıların ekranında lekelenmeler oluşmakta ve bu lekelenmeleri en çok beyaz ekranda görebilmektedir. Bir diğer sebep ise Oppo Reno 4telefonun ekranında oluşan çatlaklar ve sıvı teması sebebi ile dokunmatik sorunu yaşanmaktadır.

Oppo Reno 4 telefonun ekranında belirttiğimiz sebeplerden herhangi bir tanesi var ise dokunmatik sorunun kaynağı %90 ihtimalle ekrandan kaynaklanmaktadır. Ekran değişimi yaptıktan sonra Oppo Reno 4 telefonu sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Servise Gönderdiğim Telefonumun Durumunu Nasıl Öğrenebilirim ?

Servimize gönderdiğiniz Oppo Reno 4 telefonun durumunu öğrenmek için whatsapp destekten, 0553 911 84 53 ve 0212 924 54 55 nolu telefondan hızlıca öğrenebilirsiniz. Telefonunuzu servisimize gelerek bıraktıysanız veya moto kurye – kargo ile gönderimlerde bizimle iletişime geçerek telefonun servisteki durumu hakkında bilgi alabilirsiniz

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Oppo Reno 4 Ekran Değişimi ve Fiyatı 4.500 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir